Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2014 o 12:37, Dared00 napisał:

> Nie sledziłem dawno wiadomści o One ale co się stało z IllumiRoom. W 2013 napaliłem
się
> na to i dla tego chciałem posiadać ich konsole, a w tej chwili ani słychu ani widu.

To był czysty koncept, a Microsoft nigdy nie potwierdził, że Xbox One będzie go obsługiwał.
Od 2013 cicho.

Zrobiło się z tego coś takiego - https://www.youtube.com/watch?v=ILb5ExBzHqw

Nadal daleko temu do technologii konsumenckiej, ale może za jakiś czas uda się MS zrobić z tego coś sensownego na rynek masowy i "Room" wyjdzie poza ramy piwnicy działy R&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, otóż chcę kupić pada xone z tym, że chciałbym go używać do PC. Jak to wygląda z kompatybilnością z win 7 ? Czy jak mam adapter od pada x360 to bd działało bezprzewodowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Stare adaptery działają na innej technologii niż nowe pady. W chwili obecnej nie da się podpiąć pada od XBO bezprzewodowo do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 12:20, Reffan napisał:

Teoria spisgowa: Co jeśli MS zapłacił Ubisoftowi za zmniejszenie rozdzielczości ACU na
PS4?!


Nic. Jeśli masz kasę, to wszystko tobie wolno. Microsoft już udowodnił, że potrafi sobie kupić gry. Co za problem zapłacić za pogorszenie gry na innej konsoli? To na pewno kosztuje mniej.

~~
Mam już Xboxa One od prawie miesiąca i muszę przyznać, że jedyną wadą, jaką zauważam podczas codziennego użytkowania, to materiał z którego jest wykonana połowa konsola. Polerowany i polakierowany plastik bardzo szybko się rysuje. Chciałbym, żeby cała konsola była matowa, jak Xbox 360. Byłoby wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem zapytać o jakieś opinie odnośnie nowej konsoli Microsoftu. Warto kupić jeśli ktoś lubi gry pokroju forza horizon 2 ? Na PS4 trochę się zawiodłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 10:21, Axuwax napisał:

Hej, chciałem zapytać o jakieś opinie odnośnie nowej konsoli Microsoftu. Warto kupić
jeśli ktoś lubi gry pokroju forza horizon 2 ? Na PS4 trochę się zawiodłem :/


Tutaj Microsoft ma taką przewagę, że ma Forze Horizon 2 i Forzę Motorsport 5, które są wspaniale wyglądającymi grami, które dają spore możliwości. Oprócz tego, oczywiście jest kilka gier multiplatformowych, które wcale nie wyglądają gorzej.

Wybór konsoli to jednak kwestia preferencji. Pooglądaj jak ktoś gra w Forzę i zobacz, czy ta gra się tobie spodoba. Jeśli tak, to bierz bez zastanowienia. Ja jednak radziłbym spojrzeć nieco szerzej na kwestię zmiany konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z XO, ale na 360 takie zestawy spokojnie śmigają. Koleś Ci wysyła konto, pobierasz i elo.
Tylko nie wiem na ile procent jest to legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 22:54, Baluk25 napisał:

Nie wiem jak z XO, ale na 360 takie zestawy spokojnie śmigają. Koleś Ci wysyła konto,
pobierasz i elo.
Tylko nie wiem na ile procent jest to legalne.

No ja juz kupilem tak na XBO Diablo z dodatkiem i Sródziemie Cień Mordoru i poszlo szybko i bez problemu kupujac z automatu. Tez nie wiem na ile to legalne ale skoro jest okazja i sie pobiera wprost ze sklepu Microsoftu to mi to rybka. Minusem jest to ze niestety trzeba bedzie zaczac kupywac gry w pudełkach bo nie styknie miejsca na dysku. Ogolnie dysk to jest najwieksza zmora nowego Xksa i dlatego troche zaluje kupna. Ale moze jakos poradza sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to nielegalne. Punkt 1.9 warunków korzystania z usługi Xbox Live zabrania takiego czegoś.

Allegro nic z tym nie zrobi, bo traci procent.
Microsoft nic z tym nie zrobi, bo średnio ma jak.
Coś tutaj po prostu śmierdzi, ale nie dowiemy się co i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 14:30, Baluk25 napisał:

A co jest nie tak z tym dyskiem?

Laptopowy 500GB, 5400 obrotów, 8MB cache (albo 16), niewymienialny.

Generalnie z tym dyskiem wszystko jest źle może poza tym, że chociaż jest w standardzie w każdej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 15:24, Baluk25 napisał:

No to i tak lepiej niż w 360 przecież.

Ja mam niecały miesiac One''a i 4 gry cyfrowo kupione. Dysk zapelniony jest juz w 30%. A ze nie ma mozliwosci dokupienia 1 TB dysku jak w PS4 to jest straszna lipa. I powoli zostaje mi kupywac gry na płytkach albo kasowac gry po przejsciu, i sciagac potem na nowo. A ze gry waza srednio 15-20 gb a przewaznie coraz wiecej to sciaganie na nowo gier jest meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 15:24, Baluk25 napisał:

No to i tak lepiej niż w 360 przecież.

Niezbyt.
W X360 mogłeś dysk wymienić - oczywiście na zatwierdzoną przez MS pojemność i szybkość dysku, ale mogłeś. W przypadku XBO tego nie można zrobić - można rozszerzyć pamięć przez podłączenie zewnętrznego HDD, ale prędkość tego będzie ograniczona przez USB3.0 (SSD nie ma więc sensu) a i estetycznie wyglądać to też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ukrytym wymaganiem jest posiadania dobrego lacza (by bawic sie skasuj, pobierz i tak w petli) lub duzo cierpliwosci jak masz slabe lacze, ten wymog dotyczy konsol tych i tych i pc''tow.
ciekawostka.
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-11-04-problemy-z-instalacja-preorderow-call-of-duty-advanced-warfare-na-ps4-i-xbox-one
*moze na pudelku pc gier jest minimalne 512 kb/s, ale kto ma cierpliwosc pobierac chociazby patcha 1gb na takim laczu i troche lepszym, jednorazowo moze sie chce, ale obecnie rozrywka wymaga jako "standard niepisany" lepszego lacza za co sie osobno placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że po raz pierwszy w historii jakaś gra działa lepiej na Xbox One niż na PS4. Jest nią AC: Unity.

Jak widać, Microsoftowi upclock CPU się przydał. Nie, żeby ta gra jakoś działała idealnie na jakiejkolwiek z konsol. ACIV działa o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 22:28, Henrar napisał:

Wygląda na to, że po raz pierwszy w historii jakaś gra działa lepiej na Xbox One niż
na PS4. Jest nią AC: Unity.

Jak widać, Microsoftowi upclock CPU się przydał. Nie, żeby ta gra jakoś działała idealnie
na jakiejkolwiek z konsol. ACIV działa o wiele lepiej.


Może po prostu wersji na xbox one poświęcono trochę więcej czasu przy optymalizacji. Nie wiem czy microsoft nie ma jakiejś tajne współpracy z ubisoftem ... (afra z klatkami ps4 a xbox one).
< Ah te nazwy xd >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować