Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

tak też czytałem na polskim fanpagu ac, ale na konsoli wyskakuje mi około 40 gb do ściągniecia jako patch.. mam nadzieję, że jutro bedzie hotfix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 23:04, Baluk25 napisał:

Bry, jak gram na swoim koncie w CoD: Ghosts na x360, to na XONE będę miał ten sam level,
wszystkie rzeczy itd?


Na stronie producenta piszę, że cały twój level i rzeczy powinny zostać przeniesione na nową konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 23:04, Baluk25 napisał:

Bry, jak gram na swoim koncie w CoD: Ghosts na x360, to na XONE będę miał ten sam level,
wszystkie rzeczy itd?


Należy jednak pamiętać, że jest to jednorazowy proces, a przynajmniej w każdym innym przypadku jest to jednorazowy proces. Na Xboksie One zostanie stworzona kopia twojej postaci i od tego momentu każda będzie szła własnym torem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne pytanie. Czy zasilacz z Xboxa One da sie podlaczyc do Xboxa 360 zeby ten działał? Bo ta koncowka chyba taka sama jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednie pytanie nikt mi nie odpowiedział, ale mam nadzieje, że na to ktoś znajdzie odpowiedź - gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) kod do EA Access? Na łanie kartą czy gdzieś w sklepie znajdę kod taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić bezpośrednio przez aplikację EA Access na konsoli. Czy najtaniej? Nie wiem, ale najpewniej i najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na grę, ale nie mam konsoli. W niedługim czasie chcę ją kupić. Czy mogę normalnie aktywować ten kod do swojego konta tak aby gra była już moja, a gdy będę miał już sprzęt to sobie ściągnę ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Lepszą alternatywą byłoby oddanie kodu mnie, ale możesz także go wykorzystać :)

<edit>
Podczas gdy po raz pierwszy podłączysz konsolę i dokonasz aktualizacji, to gra zacznie się automatycznie pobierać. Dodatkowo, jeśli masz konto Gold, zacznij kupować gry dostępne za darmo w usłudze Games with Gold. Jeśli nie masz jeszcze Gold, a planujesz kupić Gold, to zrób to jak najszybciej, żeby załapać się na gry z tego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 13:03, Damianuss1 napisał:

Mam kod na grę, ale nie mam konsoli. W niedługim czasie chcę ją kupić. Czy mogę normalnie
aktywować ten kod do swojego konta tak aby gra była już moja, a gdy będę miał już sprzęt
to sobie ściągnę ten tytuł?


Spróbuj tutaj: https://account.xbox.com/pl-PL/PaymentAndBilling/RedeemCode?xr=mebarnav Nie jestem pewny czy to nie jest tylko do subskrypcji LIVE-a, ale możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 15:05, Damianuss1 napisał:

> Jaka gra jeżeli można wiedzieć?
Ori & Blind forest.


Hehe, muszę ją gdzieś zdobyć, bo jak na pięć lat pracy, to muszę przyznać, że GTA V wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 15:59, StrictlyBananas napisał:

Hehe, muszę ją gdzieś zdobyć, bo jak na pięć lat pracy, to muszę przyznać, że GTA V wygląda
lepiej.

Ori wygląda świetnie. Czy GTA wygląda lepiej? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 16:25, StrictlyBananas napisał:

Nie chodzi o to jak wygląda w ogóle. Jak na pięć lat pracy nad Ori i GTA, to GTA wypada
znacznie lepiej.

GTAV 265 milionów dolarów budżetu, prawie 400 ludzi pracujących nad grą.
Ori - indyk, parę milionów budżetu, kilkunastu developerów.

Hmmm, ciekawe dlaczego GTAV wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować