Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Swoją drogą, skoro wiemy jak działa BC z X360 na XBO (gra jest pobierana w całości z XBL, płyta jest jako DRM), to ciekaw jestem jak to będzie działać z grami, które w Polsce nie zostały wydane w innej wersji niż pełna polska (Fallout 3, Mass Effect 2, itp.) i co się stanie, gdy z regionem konsoli ustawionym na Polski wrzucimy grę z wersją, której niby oficjalnie w naszym kraju nie było (np. edycja kolekcjonerska Mass Effect 2, tak EA, do tej pory nie wybaczyłem wam tej akcji z DLCkami zablokowanymi przez polskiego kastrata na XBLu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będzie dostępna tylko wersja międzynarodowa, ale jeśli naprawdę trzeba wkładać płytę, to każda będzie działać. To nie jest trudny proces. Wiedźmin 2 ma chyba tylko trzy wersje gry: EU, NA, JP. Nie powinno być problemu, żeby każda z nich odblokowywała grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko trzy wersje są normalnymi wersjami konsolowymi - NTSC-US, PAL i NTSC-JP.
W przypadku ME2, F3 czy innych mamy do czynienia z grami, które parokrotnie pokazywały, że nie są kompatybilne z niczym, co do nich wychodzi, dlatego mam wątpliwości, czy to będzie działać poprawnie.

A DLC jak do nich nie było, tak nigdy nie będzie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Jestem na kupnie XO i chce sie dowiedziec (najlepiej od kogos dobrze zorientowanego) czy gry sprzedawane w polsce w pelnej polskiej wersji maja rowniez wersje angielskie, czy da sie zmieniac je jak w przypadku konsol Sony?
Dzieki za odpowiedź.

Z gory odpowiem bo to pytanie na pewno padnie (jak zwykle):
Tak, jestem polakiem.
Nie, nie lubie polskich wersji jezykowych dubbingow w szczegolnosci, jedynym wyjatkiem od tej reguly w ciagu ostatnich 15 lat byla trylogia Wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie! Chciałbym dowiedzieć się czy i gdzie kupię limitowanego XO "w barwach" Forzy 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najpewniejszym źródłem będzie Amazon:
http://www.amazon.co.uk/Xbox-Limited-Forza-Motorsport-Bundle/dp/B010B78TRM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1437387861&sr=8-2&keywords=forza+motorsport+6
Poza tym zapewne trafią to Microsoft Store, GameStop, BestBuy, Walmart itd. Raczej nie ma co liczyć na pojawienie się tej wersji w lokalnych sklepach z elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Niestety bardzo często jest tak, że jeśli wersja ma polski dubbing i zmienisz język konsoli, to masz wersję rosyjską gry. Muszę jednak powiedzieć, że wszystko zależy od wersji gry. Przykładowo Diablo III jest wersją rosyjską, a Battlefield 4 wydaje mi się być wersją angielską.

Ale podkreślam, że bezpieczna odpowiedź to NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 12:33, StrictlyBananas napisał:

Ale podkreślam, że bezpieczna odpowiedź to NIE.


No coz, tego sie niestety obawialem/spodziewalem po przygodach z X360.
Mialem cicha (i nikla) nadzieje ze MS zmienil swoje postepowanie z racji duzo wiekszej pojemnosci plyt blu-ray, niestety widac ze sa niereformowalni i pozostaje mi robic to co do tej pory, zamiawiac gry w UK.
Wielkie dzieki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 13:48, Jarden napisał:

No coz, tego sie niestety obawialem/spodziewalem po przygodach z X360.
Mialem cicha (i nikla) nadzieje ze MS zmienil swoje postepowanie z racji duzo wiekszej
pojemnosci plyt blu-ray, niestety widac ze sa niereformowalni i pozostaje mi robic to
co do tej pory, zamiawiac gry w UK.
Wielkie dzieki za odpowiedź:)

To nie kwestia Microsoftu, tylko wydawców danej gry. Na PS4 też były przypadki, że angielski system powodował zmianę języka gry na rosyjski, bo innego nie było (wspomniane Diablo 3 na PS4 ma tak samo jak na XBO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i głupie pytanie, ale wolę mieć 100% pewność. Czy kupując kontroler do XBO wraz z Play & Charge Kit, to za pomocą tego kabelka podłącze pada do PC? Z tego co się orientuję, jest to zwykły kabel micro USB, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 17:13, Kraju napisał:

Może to i głupie pytanie, ale wolę mieć 100% pewność. Czy kupując kontroler do XBO wraz
z Play & Charge Kit, to za pomocą tego kabelka podłącze pada do PC? Z tego co się orientuję,
jest to zwykły kabel micro USB, ale wolę się upewnić.

Tak.
Zródło: sam tak robię i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze zestaw z samym kablem micro USB, bez ładowarki. Rozumiem, że kontroler nie ładuje się po kablu za pomocą PC? I tak mam już jedna taką ładowarkę i w sumię mógłbym ładować na niej dwa pady, choć nie wiem czy nie bardziej opłaca się kupić pełnego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, jak kupię Sleeping Dogs Definitive Edition we Francji na One, to będzie wybór wersji językowej czy raczej zapomnij synu i ucz się francuskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Xboowiczów. Nie wiem, w którym temacie o to zapytać, ale domyślam się, że raczej tutaj gdyż sprawa tyczy się appki Xbox i świeżutkiego Windows 10. Mianowicie, moja (być może nie tylko moja), appka pozbawiona jest opcji połączenia z Xboxem, a co za tym idzie nie da rady wypróbować opcji streamingu na moim lekko już leciwym netbooku Asus One. Specyfikacja sprzętu, czy może nie udostępniona jeszcze opcja dajmy na to w naszym regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zaktualizować aplikację Xbox w W10. Wejdź do sklepu, po czym w prawym górnym rogu masz swojego awatara. Kliknij na niego i wybierz ostatnią opcję "Pobrane". Tam już tylko musisz kiliknąć na "wyszukaj aktualizację" i poczekać, aż wszystko się pobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 11:08, Kraju napisał:

Wystarczy zaktualizować aplikację Xbox w W10. Wejdź do sklepu, po czym w prawym górnym
rogu masz swojego awatara. Kliknij na niego i wybierz ostatnią opcję "Pobrane". Tam już
tylko musisz kiliknąć na "wyszukaj aktualizację" i poczekać, aż wszystko się pobierze.


Tak już do tego doszedłem. Niestety jak się okazało mój netbook ma za słaby procesor. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować