Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Mam kilku znajomych którzy tą konsole mają i sobie chwalą. Ale ''niestety" oni nie zwracają uwagi na cyferki. Szkoda że niektórych boli, że ktoś może mieć inne zdanie.
Z resztą swoim postem pokazujesz tylko, jak mało masz pojęcia o czym mówisz. Brak konkurencji oznaczał by dla nas samowolkę Sony. Już z resztą teraz podnoszą ceny abonamentów na miesiąc i trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 12:23, Drazszyrllort napisał:

Nie mogę zrozumieć,l po co ta konsola ma swój własny temat na tym forum jak powszechnie
wiadomo że to wyrzucenie kasy w błoto. Powinniscie raczej ostrzegać ludzi przed jej kupnem!


Równie dobrze można powiedzieć, że kupowanie gier czy nawet komputera do grania jest wyrzucaniem kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 12:23, Drazszyrllort napisał:

Nie mogę zrozumieć,l po co ta konsola ma swój własny temat na tym forum jak powszechnie
wiadomo że to wyrzucenie kasy w błoto. Powinniscie raczej ostrzegać ludzi przed jej kupnem!


Normalnie dałbym ostrzeżenie, ale spojrzałem tez na twoje posty w innych tematach. Degrad -1 za prowokacje. Za dalsze robienie piaskownicy z forum będzie już tylko BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 13:21, Rick napisał:

Normalnie dałbym ostrzeżenie, ale spojrzałem tez na twoje posty w innych tematach. Degrad
-1
za prowokacje. Za dalsze robienie piaskownicy z forum będzie już tylko BAN.

Ale przecież moje posty są pisane wyłącznie przez moja dobrą wolę. Tu ostrzegam ludzi przed kupnem Xbone. W temacie o Mafii rasistą nie jestem ale przecież wiadomo że do mafii kolorowych nie przyjmowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że do mafii kolorowych nie przyjmowali, to nie wiesz jakie były wymagania bycia w mafii. Kolor skóry raczej nie miał tutaj nic do rzeczy, raczej pochodzenie.

Posłuchaj. Skoro nie jesteś ani za PS4 ani za Xboxem One, to po co w ogóle komentujesz? Ja nie chodzę do tematu z myszkami i klawiaturami i nie odradzam ich zakupu, bo pady są lepsze. Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to nie ma potrzeby się dzielić swoim zdaniem z innymi.

Ludzie mają swoje powody, żeby kupować komputery, mają też powodu, żeby kupować konsole. Trzeba się zgodzić z ich wyborem. A PS4 i Xbox One oferują mniej więcej to samo, w tych samych cenach, każde idzie w innym kierunku i każde jest kierowane do innej grupy docelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troll powyżej już dostał bana. Nie karmić. Każde jego nowe konta też banujemy więc zgłaszać i nie wdawać się wdyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 14:50, Dared00 napisał:

Nie. Elite ma pada Elite.

No tak, tyle że wszędzie w necie pisze, że konsola nie będzie się niczym różnić, poza większym dyskiem twardym, a Elite to nazwa samego pada, więc sam już nie wiem ... A ta oferta jest bogata i dosyć atrakcyjna cenowo, tylko czy to jest ten hybrydowy dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 15:36, Dared00 napisał:

Nie. Dysk jest zwykły. Elite wyjdzie dopiero w listopadzie.


A ta różnica będzie tylko w tym, że tamten dysk będzie hybrydowy i w zestawie będzie ten nowy pad?
Ciekawe, jaka będzie cena takiego zestawu i czy będzie on bogatszy od tego z linku powyżej?
Warto czekać do listopada, czy brać już tę edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 15:39, lis_23 napisał:

A ta różnica będzie tylko w tym, że tamten dysk będzie hybrydowy i w zestawie będzie
ten nowy pad?

Tak.

Dnia 08.09.2015 o 15:39, lis_23 napisał:

Ciekawe, jaka będzie cena takiego zestawu i czy będzie on bogatszy od tego z linku powyżej?

W Stanach o $100 więcej niż ten powyżej. W zestawie dostajesz tylko konsolę i pada, bez gier i Live''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2015 o 15:48, Dared00 napisał:

W Stanach o $100 więcej niż ten powyżej. W zestawie dostajesz tylko konsolę i pada, bez
gier i Live''a.


To chyba wezmę tę wersję, przynajmniej jest bogata i niebieska ;)
Szkoda tylko, że gra w wersji digital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja Elite zapewne i tak nie będzie dostępna w Polsce. Te limitowane limitowane edycje nigdy nie były dostępne z tego co pamiętam. A sama konsola zapewne będzie kosztować, jeśli w ogóle wyjdzie w Polsce, coś koło 2 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować