Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2015 o 12:44, lis_23 napisał:

Fable Legends a niedługo nowy Deus Ex ( już zapowiedziane ).


Co do Fable Legends nie byłem pewny, choć na PC jest potwierdzone DX12. Co do Deus Exa, masz rację, zapomniałem o tym.

Dnia 20.09.2015 o 12:44, lis_23 napisał:

Oki, zaraz luknę jak się to robi ;)
Na obu konsolach Sony też mogę Cię, lub ktoś kto chce, dodać ;) ( obecnie mam PS3, PS4,
X360 i XO ).


Nie mam nawet konta na PSN-ie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2015 o 13:03, Kraju napisał:


Co do Fable Legends nie byłem pewny, choć na PC jest potwierdzone DX12

Fable Legends ma być pierwszą grą z obsługą DX12 więc myślę, że Nicrosoft wykorzysta to do promocji nowych bibliotek Direct także na XO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje może gdzie dostanę najtaniej xboxa one''a? Nie interesują mnie zbytnio dodatkowe kody, bo całość jest na allegro w niższych cenach. Również nie szukam kinecta, ani drugiego pada. Jest gdzieś poniżej 1300zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 19:15, Qbasmok napisał:

Ktoś się orientuje może gdzie dostanę najtaniej xboxa one''a? Nie interesują mnie zbytnio
dodatkowe kody, bo całość jest na allegro w niższych cenach. Również nie szukam kinecta,
ani drugiego pada. Jest gdzieś poniżej 1300zł?


Ok. 1400 zł bez niczego, goła konsola.
Niestety, obecnie ta wersja znikła ze sklepów i najtaniej jest to:

http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-500gb-wiedzmin-3.bhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej znalazłem tutaj:
http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-promocja-i5677730963.html
ale interesuje mnie czy idzie dostać jeszcze taniej. Chociaż wydaje mi się, że to jest pierwszy model. W ogóle są jakieś różne modele łoniaka? Np. te nowsze co mają w zestawie fife 16 lub witchera?
Apropo dodatkowych gratisów to właśnie chętnie bym ich uniknął, bo z reguły co widziałem przy xboxie są to kody, a raczej jestem fanem wersji pudełkowych, żeby je potem odsprzedać i część kasy odzyskać. Dodatkowo, witchera 3 mam na ps4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 19:49, Qbasmok napisał:


To jest właśnie ta goła, najtańsza wersja.
Ja zakupiłem tę nową wersję z dyskiem 1TB i z Forzą 6 i jest to najładniejsza konsola ze wszystkich czterech, które posiadam ( kolorystyka ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem sobie XONE i po uruchomieniu konsoli pierwszy raz i zalogowaniu się w grach widać Assassin''s Creed Unity. Co najlepsze konsolę kupiłem w zestawie z FIFA 16.. Kliknąłem pobierz i mi pobiera 40 GB.. Czyli dostałem grę za darmo, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co myślicie o Xbox Live Gold na 12 miesięcy za 112zł z Allegro? Bezpieczne to? Boję się żeby jakiegoś bana nie dostać a cena kusząca zwłaszcza że na Xbox Store jest za 229zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co myślicie o Xbox Live Gold na 12 miesięcy za 112zł z Allegro? Bezpieczne to? Boję się żeby jakiegoś bana nie dostać a cena kusząca zwłaszcza że na Xbox Store jest za 229zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2015 o 08:37, Czarek188 napisał:

Panowie, a co myślicie o Xbox Live Gold na 12 miesięcy za 112zł z Allegro? Bezpieczne
to? Boję się żeby jakiegoś bana nie dostać a cena kusząca zwłaszcza że na Xbox Store
jest za 229zł :)


To normalna cena w Internetach. Polecałbym jednak nie kupować na allegro, ale na serwisach zajmujących się dystrybucją kluczy, np:
http://www.fabrykakluczy.pl/game/xbox-11/xbox-live-gold-12-miesiecy-eu-pl-19.html
http://www.keye.pl/games/product/id/90/Live-Gold-12-Miesi%C4%99cy-PL/EU/US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2015 o 16:12, lis_23 napisał:

Wystarczy iść do Empika, tam teraz jest wszystko, zarówno od Sony jak i od Microsoftu.


Ale chodzi o to, żeby było tanio. W Internecie kupisz kod za połowę sklepowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie, ale ... jak tutaj się zamyka grę i wyjmuję płytę?
Na PlayStation a nawet na X360 jest to dosyć proste, ale tutaj nie mogę znaleźć tych opcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 18:28, lis_23 napisał:

Mam głupie pytanie, ale ... jak tutaj się zamyka grę i wyjmuję płytę?


Nie da się. Jeżeli grasz z płyty, to ją wyjmij a gra automatycznie się zamknie. W przypadku gry odpalanej bez płyty, trzeba włączyć jakąś inną grę, aby zamknąć poprzednią. Innego sposobu nie ma, nie licząc oczywiście restartu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem pobierać Dragon Age Inkwizycja z EA Acess aby zobaczyć jak się w to gra na konsoli.
Po pobraniu ok. 10% gry przyszedł komunikat, że mogę już rozpocząć grę. Po ukończeniu początku gry wyskoczył komunikat, że nie mogę dalej grać dopóki gra się nie zainstaluje, ale że było już późno a miałem na piątą rano do pracy, musiałem wyłączyć konsolę gdy pobrało się ok. 70% gry. Dzisiaj nadal nie można dalej grać bo mam 70% gry, ale gra nie chce się dalej pobierać, a w usłudze EA pisze, że jest zainstalowana ... Jak ją zmusić do dociągnięcia tych brakujących 30%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quantum Break''s PC edition is the latest in Microsoft''s wider push to expand its games across console and PC. Games currently in development for both platforms includes ReCore, Sea of Thieves and Fable Legends.

Mowilem, ze ReCore bedzie na PC ;D?

To jak obstawiacie, nowa wersja Forzy tez bedzie na PC? Juz widze te naglowki - 10milionow graczy w Forza X!!*


* - z czego 80 dotyczy nowych graczy co zagrali na PC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować