Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2016 o 15:25, Piotrek_K napisał:

Quantum Break''s PC edition is the latest in Microsoft''s wider push to expand its
games across console and PC. Games currently in development for both platforms includes
ReCore, Sea of Thieves and Fable Legends.


Mowilem, ze ReCore bedzie na PC ;D?

To jak obstawiacie, nowa wersja Forzy tez bedzie na PC? Juz widze te naglowki - 10milionow
graczy w Forza X!!*


* - z czego 80 dotyczy nowych graczy co zagrali na PC ;D


Nie. Halo też nie będzie na PC. Jeśli obie gry będą na PC, to Microsoft straci znaczną część graczy na swoich konsolach. To są zbyt istotne gry dla konsoli. To tak jakby nagle największy gry Sony (Killzone?) pojawiły się na PC, nikt by nie grał na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2016 o 13:19, StrictlyBananas napisał:

Nie. Halo też nie będzie na PC. Jeśli obie gry będą na PC, to Microsoft straci znaczną
część graczy na swoich konsolach. To są zbyt istotne gry dla konsoli. To tak jakby nagle
największy gry Sony (Killzone?) pojawiły się na PC, nikt by nie grał na PS4.


Halo już było na PC, ale jak mają odstawić taki cyrk jak wtedy, to lepiej żeby wcale nie wychodziła :) A z drugiej strony, kilu gatunkom trudno byłoby się przebić na PC-towym rynku. Np. taki "God of War".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 21:00, Hell_Knight napisał:

Chce ktoś kod na Fallout''a 3? Dostałem go razem z F4, ale trójkę już ograłem tyle razy
że na pamięć znam.

W New Vegas się zagrywałem, w trójeczkę niestety nie miałem okazji. Chętnie przygarnę! ;)
Jeśli nadal aktualnie podaję maila: jackov15@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2016 o 21:17, conradzik napisał:

Da sie sparowac dwa bezprzewodowe kontrolery z xbox''a one z kompem za pomoca jednego
adptera dla windowsa?


Dziwnie wyglada odpowiadanie samemu sobie, ale jako ze ''zaryzykowalem'' i kupilem drugi kontroler moge - dla potomnych :) - potwierdzic, ze dzialaja i to elegancko. Gdzies w necie natrafilem nawet na informacje, ze na jednym adapterze pocisnie sie i do 8 padow. Tego juz raczej nie sprawdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas konferencji Xbox Spring, szef Xboxa - Phil Spencer zapowiedział "innowację sprzętową" dla konsol Microsoftu. Jego zdaniem konsole powinny ewoluować w podobny sposób do pecetów. O co chodzi? Spencer sugeruje, że Microsoft mógłby wypuszczać co jakiś czas nowe podzespoły do Xboxa One, dzięki czemu konsola radziłaby sobie z coraz bardziej wymagającymi produkcjami.

Źródło:
http://www.chip.pl/news/sprzet/konsole/2016/03/xbox-one-pozwoli-na-aktualizacje...-sprzetu

Pada kolejny mit konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2016 o 13:19, StrictlyBananas napisał:

Nie. Halo też nie będzie na PC.

Coz, nowa Forza pare dni temu wlasnie zostala zapowiedziana na PC ;D.

Dnia 14.02.2016 o 13:19, StrictlyBananas napisał:

To są zbyt istotne gry dla konsoli.

Coz, sprzedaz nie ta, trzeba sobie jakos podreperowac budzet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2016 o 20:14, Hell_Knight napisał:

Panowie. Mam XO (tylko HDMI) i monitor (tylko HDMI, brak wejścia audio). Jest jakiś sposób
żeby uzyskać dźwięk podczas grania?

HDMI przesyła zarówno obraz jak i dźwięk :P Czyli po prostu, trzeba podłączyć HDMI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano. zastanawiam się nad kupnem xbox one bo działają gry tez z x360-zależy mi na wiedźminie 2, niestety na ps3/4 niema, jak jest z grafika miedzy ps4 i xbox one ? która konsola wygrywa i jak sytuacja się ma jeśli chodzi o gry? Więcej chyba jest na xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używa ktoś pada od xbox one S? widziałem w Saturnie za 259 zł, dużo droższy od tego w podstawowej wersji - warto dopłacać za zmianę pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusie co tu taki zastój? Boyz pytanie mam zasadnicze, jakiś czas temu sprzedałem ps4 wersje premierową działała wybornie, czasami coś tam zaświrowała, ale wszystko zawsze wracało do normalności. Chcę przejść do drugiego obozu, ale po najtańszej linii oporu, czytaj używkę. I pytanie, czy 700zł za fata xo z 500gb na gwarancji to dobra cena? Wiem, że ostatnio były super promki na amazonie, gzdzie w przeliczeniu można było nową eske wyrwać za circa 700zł, no ale jakoś przespałem, a ostatnio monitoruje i już takich ciekawych ofert nie ma :C U mnie w mieście paru gości sprzedaje za 700 i stąd zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować