Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Nie wiem czy był ten gif w tym temacie który przytoczył Henrar, ale i tak wygrywa:

https://lh3.googleusercontent.com/--KpZhfpVsGM/Ul0LBKX5cKI/AAAAAAAAB8A/mGTN-0mErQA/w426-h239/kazHirai_contro_DonMattrick.gif

Edit:

kodi24, wyprzedziłeś mnie jak szukałem linka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Wiedza o tym, co mówił wcześniej sprawia, że jego doniesienia są bardziej wiarygodne niż rewelacje jakiegoś studenta medycyny z Twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasu na poprawki niestety nie mialo DICE, co widac na zalaczonym obrazku- abstrahujac od nowego xboxa wersja na ps4 rowniez zasysa kapcia :/ 35-60fps w 1600x900 dla gry, ktora prezentuje current-genowy poziom z duza iloscia post-pro to jakis zart, produkt nie w pelni wartosciowy biorac pod uwage obligatoryjny zakup konsoli, ktora swoje kosztuje. Nie kupilbym tego ani na XO ani Ps4;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie wersje strasznie słabo pod względem graficznym się prezentują ,wersja na XO ma niby lepsze tekstury ,ale gorszą rozdzielczość i mniej detali niż wersja na PS4.
Podsumowując na ten moment nie warto sobie zawracać głowy konsolami, lecz iść i kupić komputer za 2000 tysiące i mieć spokój przez dwa lata.

No zawiodło mnie DICE na całej linii, po prostu trzeba czekać na tytuły ekskluzywne i wtedy robić porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 11:10, Triderus napisał:

Obydwie wersje strasznie słabo pod względem graficznym się prezentują ,wersja na XO
ma niby lepsze tekstury ,ale gorszą rozdzielczość i mniej detali niż wersja na PS4.
Podsumowując na ten moment nie warto sobie zawracać głowy konsolami, lecz iść i kupić
komputer za 2000 tysiące i mieć spokój przez dwa lata.


Tu jest właśnie kuku - jako, że wyszła nowa generacja konsol na komputerze za 2000 się w full hd w nowe produkcje nie pogra. Nawet nie chodzi o to, że jest taka poprawa grafiki. Po prostu developerzy nie będą musieli się już tak przejmować. Co by nie mówić bebechy dzisiejszych konsol a next-genów to niebo a ziemia, wzrost minimalnych wymagań będzie odczuwalny - patrz Watch Dogs chociażby.

Co do grafiki - pierwsze gry na tę generację też nie powalały. Za rok, dwa mogą powstać produkcje które zawstydzą dzisiejsze. A póki co będą wyglądały jak na dzisiejszych pecetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos tu smierdzi, MS chyba nawalil ze sterownikami, jak to mozliwe? -_- Tlumaczymy to sobie na rozne sposoby, ale sprawa przekracza moje zdolnosci pojmowania, to nie moze byc wina samego sprzetu, nie i juz. Moze za malo czasu, niedorobione stery, nie trybie tego;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:42, kodi24 napisał:

Cos tu smierdzi, MS chyba nawalil ze sterownikami, jak to mozliwe? -_- Tlumaczymy to
sobie na rozne sposoby, ale sprawa przekracza moje zdolnosci pojmowania, to nie moze
byc wina samego sprzetu, nie i juz. Moze za malo czasu, niedorobione stery, nie trybie
tego;

Ja tak samo, jestem w kompletnym szoku, żeby była aż taka różnica?
Po prostu brak mi słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować