Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=886511

Jeszcze troszkę lolcontentu.

W skrócie, na premierę w Holandii nie będzie holenderskiego jako języka obsługiwanego przez Kinecta. Co zabawniejsze, oficjalnym wytłumaczeniem Microsoftu rok temu, gdy okazało się, że Holandia nie będzie krajem Tier 1, były "problemy z lokalizacją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 18:00, Henrar napisał:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=886511

Jeszcze troszkę lolcontentu.

W skrócie, na premierę w Holandii nie będzie holenderskiego jako języka obsługiwanego
przez Kinecta. Co zabawniejsze, oficjalnym wytłumaczeniem Microsoftu rok temu, gdy okazało
się, że Holandia nie będzie krajem Tier 1, były "problemy z lokalizacją".


Nie ma się co martwić, Holandia nie jest jedyna. Polski XboX też nie dostanie przetłumaczonego Kinecta. Ani Xbox Music i Xbox Video. :) I oczywiście Polak zapłaci tę samą cenę co Amerykanin, mimo faktu że dostanie produkt wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale przeciez informuje:

Uczciwie trzeba przyznać, że w tej chwili nie są obsługiwane polskie komendy głosowe, ale można liczyć na to w kolejnych aktualizacjach systemowych. Microsoft wprowadził polski interfejs konsoli, więc kwestia rozpoznania mowy w naszym języku jest kwestią czasu.

Tak napisane, ze ''przeciez MS sie stara, naprawde bardzo stara by to bylo, no ale to nie ich wina i to nie jest minus'' - az przykro czytac.

Ale to nic, wybranie jezyka polskiego CALKOWICIE wylacza funckej nasluchu (nawet po angielsku i we wszystkich grach). Pech ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to z kolei wybranie języka angielskiego uniemożliwia korzystanie z polskiego sklepu :D

Anyway, to, że informują małym tekstem w wielkiej ścianie tekstu jest śmieszne. Gdzie jest jakiś news?

A na rozluźnienie:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=888440

W ogóle Xbox One miał premierę w Japonii. Zainteresowanie zerowe. W krakowskim Saturnie z kolei konsole już są ułożone w stos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? W Forza 5 tak wygladaja tlumy gapiow? (Zreszta czy tlum moze stac tak blisko trasy to chyba malo bezpieczne?) Fajnie, ze odwoluja sie do starych tytulow, gdzie byly sprite''y w wyscigowkach itd. czemu nie bylo o tym newsow :D

to juz koniec graficznego hype/rozwoju, teraz silniki graficzne beda klonami, a niedostatki graficzne beda ukrywane w rozny sposob, a poniewaz rdzen rozrywki i tak sie nie zmienil od czasow automatow- idz w wlasciwym kierunku i pokonuj przeszkody- wszystko zostaje po staremu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hollywoodreporter.com/news/xbox-one-console-has-dismal-730097

"The Xbox One launched in Japan on Thursday with next to no fanfare and one store in Tokyo reporting that they hadn''t sold a single console by late afternoon.

Some electronics and game stores in central Tokyo had put out signs at midnight last night telling nonexistent customers where to line up for their Xbox Ones. Other outlets, with lower but more realistic expectations, had not gone to the trouble of opening early."

Cóż, nie jestem zaskoczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 14:08, Kraju napisał:

Czy w Polsce jest dostępna ta aplikacja z serialami anime: Crunchyroll, oraz czy są w
niej dostępne polskie napisy?


Co do pierwszej części to nie odpowiem, ale na drugie tak. Nie ma polskich napisów, zwykle trafiają się hiszpańskie. Przynajmniej w tych anime co oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sledziłem dawno wiadomści o One ale co się stało z IllumiRoom. W 2013 napaliłem się na to i dla tego chciałem posiadać ich konsole, a w tej chwili ani słychu ani widu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 11:51, lucek25 napisał:

Nie sledziłem dawno wiadomści o One ale co się stało z IllumiRoom. W 2013 napaliłem się
na to i dla tego chciałem posiadać ich konsole, a w tej chwili ani słychu ani widu.

To był czysty koncept, a Microsoft nigdy nie potwierdził, że Xbox One będzie go obsługiwał. Od 2013 cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XBox dogonil PS4 w osiagach!!

http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unity_is_900p_30fps_on_both_ps4_and_xbox_one.html

Szkoda, ze z powodu zablokowania rozdzielczosci na PS4, bo ktos w Ubisofcie doszedl do wniosku, ze to dobra rzecz bedzie

"We decided to lock them at the same specs to avoid all the debates and stuff," xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma przyjsc do mnie konsola. Ma ktos z was One i mial wczesniej X360? Jakies wrazenia?Ja na allegro kupilem z dwoma gierkami fifka 15 i Forza 5 za 1499.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować