Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Mam duzy problem z padem. Otoz strasznie szybko mi sie baterie wyladowuja. Pogram z 5 godzin i juz po bateriach. Dodatkowo zdejmujac klapke gdzie wsadza sie baterie zaczyna odchodzic farba i jest jakas biala maź dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z czapy, bo trochę jestem zielony w temacie a przymierzam się do kupienia - w cenie 1600zł jest zawarty Kinect? Tj. jest to domyślnie dodawany sprzęt do One, czy tak jak w przypadku 360 trzeba dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wersje (te droższe za 2000 zł) mają Kinecta + jedna grę na niego. Edycje tańsze (za 1600 zł) nie mają dołączonego Kinecta i w zestawie są "poważne" gry, jak najnowsza Fifa, Forza 5 czy nowe Call of Duty. Także możesz kupić tańszą wersję bez Kinecta i ewentualnie dokupić go później lub droższą od razu z Kinectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, okej, dzięki wielkie, biorę tą wersję bez kinecta w takim razie.

W ogóle - jest jakaś stronka na której mógłbym porównać WSZYSTKO co wiadomo na temat XO i PS4? Bebechy, gry, cena, grafika itd?

A, jeszcze jedno. Przed premierą było coś mówione o tym, że trzeba mieć XO cały czas podłączonego do neta i że nie można grać w używane gry. Prawda to to nadal czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 22:43, Baluk25 napisał:

W ogóle - jest jakaś stronka na której mógłbym porównać WSZYSTKO co wiadomo na temat
XO i PS4? Bebechy, gry, cena, grafika itd?


Gdzieś w internecie na pewno jest takie porównanie. Trzeba byłoby poszukać.

Dnia 25.11.2014 o 22:43, Baluk25 napisał:

A, jeszcze jedno. Przed premierą było coś mówione o tym, że trzeba mieć XO cały czas
podłączonego do neta i że nie można grać w używane gry. Prawda to to nadal czy coś się
zmieniło w tej kwestii?


Z obu rzeczy zrezygnowano. Możesz swobodnie grać bez internetu, a i w gry używane można bez żadnych przeszkód zagrać, ba, możesz nawet udostępniać swoją kolekcję gier znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak taki oblatany jesteś w temacie, to na jednym koncie xbox live mogę pykać na obu konsolach?
Chodzi mi też o to, czy jak będę miał golda, to czy mogę tu i tu pobierać te gierki za golda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 00:12, Baluk25 napisał:

Dobra, jak taki oblatany jesteś w temacie, to na jednym koncie xbox live mogę pykać na
obu konsolach?


Tak, bo w końcu to jedno konto LIVE.

Dnia 26.11.2014 o 00:12, Baluk25 napisał:

Chodzi mi też o to, czy jak będę miał golda, to czy mogę tu i tu pobierać te gierki za
golda?


Tak. Jedno konto, jednen wykupiony GOLD, który działa na obu konsolach.


zerohunter
Nowe Gears of War zapowiedzą na tegorocznym E3. Gra wyjdzie w 2016 lub 2017 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej - dopiero kupiłem konsolę, byłby ktoś chętny na pogranie multi w ac unity lub przyszłościowo w forzie horizon 2 lub fc4? mój gamertag to PawellPOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie konsolę z zestawem FIFA 15 i Forza 5 i zastanawia mnie jedno, a jako iż konsola jest prezentem to nie mogę tego sprawdzić teraz. Otóż na kartonie przy Forzy 5 jest napisane, że wymaga 40 gb. Dlaczego aż tyle? Każda gra na XONE kupowana na marketplace zżera aż tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 18:29, Baluk25 napisał:

Kupiłem właśnie konsolę z zestawem FIFA 15 i Forza 5 i zastanawia mnie jedno, a jako
iż konsola jest prezentem to nie mogę tego sprawdzić teraz. Otóż na kartonie przy Forzy
5 jest napisane, że wymaga 40 gb. Dlaczego aż tyle? Każda gra na XONE kupowana na marketplace
zżera aż tyle?


Nie powinieneś się tym martwić ponieważ konsola ma 500GB miejsca, a do użytku około 400GB.

Odpowiadając na twoje pytanie, większość gier ma takie lub większe rozmiary i nie ma wpływu to czy gra jest ze sklepu xboksa czy nie.

Przykładowo GTA ma 51 GB na PS4, a w Xboksie jest tak samo lub podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, gdyż często kupuje gry na marketplace.

I nie o sam rozmiar mi chodzi, leczo fakt, że gra na płycie którą dołączają do konsoli zajmuje mimo to 40gb? Jak? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 19:03, Baluk25 napisał:

I nie o sam rozmiar mi chodzi, leczo fakt, że gra na płycie którą dołączają do konsoli
zajmuje mimo to 40gb? Jak? Dlaczego?


W zestawie nie ma płyt. Wszystko jest w formie cyfrowej. Po za tym juz po 20-30% pobierania gry możesz w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 19:03, Baluk25 napisał:

Martwi mnie to, gdyż często kupuje gry na marketplace.

I nie o sam rozmiar mi chodzi, leczo fakt, że gra na płycie którą dołączają do konsoli
zajmuje mimo to 40gb? Jak? Dlaczego?


Ponieważ teraz gry, nie pobierają danych z płyty, a służą one jedynie do potwierdzenia legalności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:56, Baluk25 napisał:

To jak, każda gra w którą zagram będzie mi zabierała jakieś 10 - 40 gb miejsca? oO


Nie każda, chodziło mi głównie o tytuły AAA, taki minecraft waży 300 MB i jest sprzedawany w pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 23:47, Paweuu napisał:

hej, zasysa ktoś patcha do ac unity? mam nadzieję, że to 40 gb które niby mam ściągnąć jako patch to żart...


Patch ma podobno ''tylko'' ponad 6GB, ale to już ostatnio praktycznie norma. Biorąc pod uwagę stan techniczny tej gry, to pewnie jeszcze nie koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować