Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Panie i panowie, Microsoft prezentuje następcę Xboksa 360, czyli Xbox One

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jedną z tajemnic Microsoftu była nazwa nowego Xboksa – aż do teraz trzymana w tajemnicy. Nie brakowało jednak doniesień, jak ma nazywać się następca wysłużonej "trzystasześćdziesiątki".

Przeczytaj cały tekst "Panie i panowie, Microsoft prezentuje następcę Xboksa 360, czyli Xbox One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Xbox One ma symbolizować jedno urządzenie do wszystkiego - do gier, do TV, do streamingu, itp.

720 co miałoby symbolizować? Dwa okręgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Microsoft uznał,że skoro można robić rebooty gier i filmów to zrobią reboot konsoli i nazwali ją Xbox one ;p.
Xbox One ma symbolizować jedno urządzenie do wszystkiego - do gier, do TV, do streamingu, itp
No pewnie.Niech jeszcze zrobi mi z rana kawę i wyniesie śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One, Playstation Four, albo prztyczek w stronę Sony, albo nie wiem co, bo nazwa słaba. Powinni to nazwać Xbox VHS, bo wielkością przypomina magnetowid, albo stare PC w poziomych obudowach z stacjami dyskietek. Poza tym ten plastik będzie tak łapał odciski paluchów, że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Xbox One, Playstation Four, albo prztyczek w stronę Sony, albo nie wiem co, bo nazwa
> słaba. Powinni to nazwać Xbox VHS, bo wielkością przypomina magnetowid, albo stare PC
> w poziomych obudowach z stacjami dyskietek. Poza tym ten plastik będzie tak łapał odciski
> paluchów, że masakra.

Dlatego później wypuszczą 3 wersje super slimów ;D Podejrzewam, że nowego slima 360-tki pokażą na E3 bo podobno mają wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:30, glowa81 napisał:

nie podoba się nie kupujcie...[M]....zdychajcie przy amigach ja kupuje sprzet super

Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby się nawet nazywać Xbox sram ... co to za różnica ? ma działać a nie się nazywać.
Podrośniecie to zaczniecie zwracać uwagę na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować