Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One będzie wyposażony w 8GB pamięci ram i napęd Blu-ray

45 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 20:10, Makoko napisał:

> Brzydki ten nowy xbox :(
Brzydki nie brzydki ważne że zaje*isty :D

Pod jakim względem? Większość tych nowości nie będzie działała w Polsce. Zostanie nam pudełko z mniejszą funkcjonalnością niż PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obudowa przypomina faktycznie 1st generation Xbox :). Generalnie wygląd to kwestia gustu, ale mi też sie nie podoba i nie bardzo pasuje mi do wystroju mojego pokoju gościnnego :).
Bebechy te same co w PS4 więc kupie pewnie kosnole z lepszym wsparciem w Polsce, lepszym stosunkiem ceny do jakości oraz a może przede wszystkim lepszymi tytułami startowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej kanciaste, większe i podobne do PC ^^
Przy następnej generacji dostaniemy zwykłego PC z dodatkowym logiem xboxa na obudowie i wszyscy zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój stary media box z upc wygląda bardzo podobnie tyle że bez tej szpary na płyty nawet logo jest po tej samej stronie i wygląda podobnie :). Co do tych bajerów jak sterowanie ruchem przeglądarka i inne to każdy smart tv ma coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra 2 giga bedzie przesyłać co sekunde podczac gdy do dyspozycji bedzie 8 giga ramu, ciekawe ciekawe. Obróbka takich danych będzie dość cieżka przy systemie i grze bo ram bedzie caly czas zapchany pewno i procek tez mocno wykorzystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd taki nieco retro bym powiedział... Taki trochę VHS :P Magnetowid w wersji XL.
No nic, najwyżej się schowa gdzieś, żeby ludzi nie straszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500GB na kolejne 10lat trochę mało
I montując Blu-ray przyznali się do błędu Microsoft jaki popełnił z x360 i przestarzałymi dvd czy tam hd dvd jak zwał tak zwał . Sony 9 lat temu wiedziało co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten Xbox wygląda jak VHS :D Jedno pytanie po co ruszali pada ??
Po to żeby stary nie działał i trzeba było kupić nowy:)

Wracając do tematu, ciekawe ile z tych bajerów będzie u nas działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować