Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton01

2 pac - czy żyje???

20 postów w tym temacie

Witam

Chciałbym poruszyć sprawe śmierci 2 paca. Otóż tytuł albumu Makavelli jest "7 Day Theory". On był postrzelony 7 września, przeżył 7, 8, 9, 10, 11, 12, i "zmarł" 13. Stąd tytuł "7 Day Theory" (teoria siedmiu dni).Tupac w wywiadach opowiadał że ma już dosyć gangsterskiego życia i chciałby z tym skończyć ale fani nie daliby mu spokoju, więc najlepszym sposobem było upozorowanie własnej śmierci. Podobno przy sekcji zwłok okazało się że zwłoki nie miały jednego tatułaża a więc nasówa sie pytanie czy 2 pac miał sobowtóra czy naprawde nie żyje? A co Wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tymi 7 dniami miał namyśli jakiś motyw biblijny lub jakąś jazde na punkcie tygodnia, a nie mówienie o swojej "sfingowanej śmierci" tak aby fani wiedzieli żę żyje a mafia się nie dowiedziała. A tatuaż ten co go brakowało to może na wode był ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:55, iro1979 napisał:

Moim zdaniem on nie żyje, podobnie jak Elvis.


Elvis żyje! Porwali go przecież kosmici! :D
A co do 2 paca - według mnie on żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.06.2006 o 22:17, Robek 009 napisał:

A co do 2 paca - według mnie on żyje ;)

Źle sie zrozumieliśmy. On sfingował swoją śmierć ale umarł bo go na pasach potrącili...
Ok. Jetem przekonany ze umarł (chodź zwłok nie widziałem podczas sekcji), a wy przekonani być nie możecie że żyje nawet jak sfingował swoją śmierć przecież ludzie nie żyją wiecznie i mógł ulec wypadkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zaraz zacznął się dyskusję czy żyję czy nie :D Wg mnie nie żyje jak by żył to by takich badziewnych płyt nie wydawał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z tymi 7 dniami by sie zgadzało moze, gdyby nie ejden istotny fakt. Otóż, jeśli dobrze wyczytałem, to ta płyta została wydana po jego śmierci, więc może nawet nie miał wpływu na jej tytuł. Poza tym, dlaczego ludzie wierzą, ze żyje jakiś Elvis czy 2Pac, a np. nikt nie twierdzi, że Freddie Mercury nie zmarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu badziewnych płyt? słuchałeś wogule? bo jak dal mnie jego muzyka jest super:) a on napewno żyje tylko sie nie ujawnia żeby go nie szukali i nie zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie żyje tak samo jak Notorious B.I.G (lub porpstu Biggie)...Ostatnio śmierć poniósł jeden z członków D12, ale nie pamiętam już jak się nazywa bo członków D12 z xyw nie znam, ale żal mi jego rodziny i dzieci :( Jeśli w Ameryce robisz kariere i spewasz tak jak 2Pac czy Boggie to chyba zawsze zginiesz...choc pewnie nie trzeba zyc w AMeryce- oberwac mozna wszedzie za poglady i teksty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:13, bobek89 napisał:

Myślę że nie żyje tak samo jak Notorious B.I.G (lub porpstu Biggie)...Ostatnio śmierć poniósł
jeden z członków D12, ale nie pamiętam już jak się nazywa bo członków D12 z xyw nie znam,
ale żal mi jego rodziny i dzieci :( Jeśli w Ameryce robisz kariere i spewasz tak jak 2Pac czy
Boggie to chyba zawsze zginiesz...choc pewnie nie trzeba zyc w AMeryce- oberwac mozna wszedzie
za poglady i teksty :(

Bo jak ktoś jest taki bogaty jak oni to nie ma pieniędzy na ochronę? Jak ktoś jest sławny, to jednak musi przyjąć do wiadomości, ze ma dodatkowe obowiązki w związku ze swoim bezpieczeństwem. A że 2Pac śpiewał, to bym nie pwoiedział. Jak już to rapował tudzież melorecytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:01, Pyton01 napisał:

czemu badziewnych płyt? słuchałeś wogule? bo jak dal mnie jego muzyka jest super:) a on napewno
żyje tylko sie nie ujawnia żeby go nie szukali i nie zabili



Pierwsze płyty 2 paca były świetne, jeszcze do greatest hits też było nieźle ale teraz to już jest takie sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa no pewnie Tupac Amaru siedzi sobie spokojenie w domu i gra całymi dniami w szachy z Notoriusem, który też upozorował swoją śmierć. Jeszcze zaraz mi powiecie, że Magik wcale nie skoczył? A księżna Diana opala sie na Karaibach? Pewnie ja też mam dosyć szkoły to upozoruje swoją śmierć.
Wiem, że 2pac naraził się swoimi textami u gangsterów, ale o ile logiczniejsze jest wytłumaczenie, że zamach się powiódł? Przecie w tej limuzynie nie miał takich zabezpieczeń jak POTUS (z Browna wzięte) czy Papież. Ot podjechli, wystrzelili i zabili 2paca. Jednie możemy spekulpwać kto był w to zamieszany? Czy "Knight" też? Tego się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...że Magik wcale nie skoczył?...
Magik skoczył i zginął "pokazał swój mózg", może chciał sprawdzić czy "tam napewno nic nie ma i że to legenda" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to 2pac miał romans z dianą i razem upozorowali swoje smierci żeby razem z magikiem założyć dom dla trędowatych raperów w amazonii. Oczywiście w tym wszystkim maczali palce masoni i liberałowie oraz komuchy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:20, Pyton01 napisał:

jak masz zamiar pisać bez sensu to lepiej nie pisz!

Z całym szacunkiem, ale cały ten temat też większego sensu nie ma. Ja też mogę ułożyć super fajną teorię. Np. Jan Paweł żyje, został porwany przez fanatyków islamsko-żydowskich, którzy podrzucili Watykanowi jego martwego sobowtóra albo coś w tym stylu. I to ma tyle samo sensu co 2Pac "wiecznie żywy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez aby upozorowac swoja smierc musialby oszukac jeszcze rzad amerykanski, a potem musialby siedziec w domu juz do konca zycia, bo ledwo wystawilby stope poza prog i jzu 10 osob by go rozpoznalo. Czy to jest lepsze od powiedzenia "odchodze na emeryture"? Dlaczego tak trudno pogodzic sie z tym, ze zginal wszystkim jego fanom? Coz... Zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować