Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts w szczegółach. Psy, nowa SI, dynamiczne mapy i wiele innych. Jest pierwszy gameplay trailer!

29 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

- To będzie najlepsza gra Call of Duty, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy - zapewnia Eric Hirshberg. Ma być bardzo emocjonalnie. Nie obyło się też bez ogłoszenia czasowej wyłączności DLC dla konsoli Xbox One.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Ghosts w szczegółach. Psy, nowa SI, dynamiczne mapy i wiele innych. Jest pierwszy gameplay trailer!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak róbcie tylko czasowe wyłączności dla Xklocka to zobaczymy jak będziecie bankrutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:36, Chopek napisał:

Tak, tak róbcie tylko czasowe wyłączności dla Xklocka to zobaczymy jak będziecie bankrutować...

Źle na tym nie wyszli w przypadku 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no. Nowy silniczek graficzny nieźle nieźle to wygląda. Troche to dopracują przez kilka kolejnych czesci i będzie wyglądać "prawie" jak Crysis 1 na PC w 2007 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:44, cHICEK napisał:

No no no. Nowy silniczek graficzny nieźle nieźle to wygląda. Troche to dopracują przez
kilka kolejnych czesci i będzie wyglądać "prawie" jak Crysis 1 na PC w 2007 :D


Chyba niektórych wspomnienia ponoszą ;)

http://img709.imageshack.us/img709/7666/unled3i.jpg
http://img571.imageshack.us/img571/8427/unled2y.jpg
http://img808.imageshack.us/img808/2031/unledax.jpg

Poważnie? Chyba, że chodzi o wersję z modami, którą większośc zobaczy co najwyżej na youtube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer na którym kompletnie nic nie pokazano poza psem który wygląda jak cyborg :D i paroma wybuchami. Jedyny ciekawy szczegół jaki zauważyłem to opuszczona i chyba odwrócona flaga amerykańska (upadek stanów ?). Nic poza tym.

I wcale nie wygląda to na nowy silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mówią ludzie, gdy porównują Obliviona do Skyrima.

Niektórym mody lub nostalgia całkowicie zniszczyły wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde są psy, ameryka upada, deszcz meteorytów naparza, ryby dostały AI! - nowy engine w pełnej krasie - czego oczekiwać więcej. Game of the millenium!

Zapomniałem o najważniejszym - można się wychylać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekciarstwo i MURRICA - to samo od paru ładnych lat. Dla mnie nuda, nawet ta rzekomo odświeżona oprawa graficzna wieje starociem. Czekam za to na gameplay z multi.

@Chopek

Gdyby się nie opłacało to i nie byłoby czasowych exclusive''ów. Inną sprawą jest to, że coś takiego jak czasowy exclusive w ogóle nie działa na mnie zachęcająco.

@cHICEK

Crysis przestał być imponujący (od strony graficznej) już bardzo dawno, ale jak widać mity są wciąż żywe. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna tam wersja z modami. Oglądaliśmy ten sam gameplay co na konferencji microsoftu puszczali ? Ja tam nie widzę zbyt wielkiej różnicy w porównaniu do CoDa 3 czy BO2. Do Crysisa 1,2,3 albo BF3 nie ma startu. Żadne mody tylko czyste podstawki.
No ale ja rozumiem że jakoś trzeba się pocieszać żeby kupić nowego CoDa. Jasne że grafika to nie wszystko ale to już jest komiczne.
A to jak musieli pokazywać klatka w klatkę filmik porównawczy żeby pokazać że silnik jest nowy :D Włosy na rękach i piesek :D Co za kabaret. Nie trzeba nic dodawać.


@Niflheim
No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:03, cHICEK napisał:

@Niflheim
No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay
z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.


Przecież tutaj tak naprawdę nie ma czego oceniać, pokazano parę krótkich scenek z wybuchami i tyle, żadnego gameplayu. Jakiś wgląd w oprawę graficzną niby jest, ale już nie przesadzajmy z analizą i porównywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żadna tam wersja z modami. Oglądaliśmy ten sam gameplay co na konferencji microsoftu
> puszczali ? Ja tam nie widzę zbyt wielkiej różnicy w porównaniu do CoDa 3 czy BO2. Do
> Crysisa 1,2,3 albo BF3 nie ma startu. Żadne mody tylko czyste podstawki.
> No ale ja rozumiem że jakoś trzeba się pocieszać żeby kupić nowego CoDa. Jasne że grafika
> to nie wszystko ale to już jest komiczne.
> A to jak musieli pokazywać klatka w klatkę filmik porównawczy żeby pokazać że silnik
> jest nowy :D Włosy na rękach i piesek :D Co za kabaret. Nie trzeba nic dodawać.
>
>
> @Niflheim
> No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay
> z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.

Na podstawie krotkiego trailera wiesz wszystko. No to ty nowy Mesjasz jestes, gratuluje !
Ja poczekam na wiecej konkretow dotyczacych multi. Glownie interesuje mnie wielkosc mapek, destrukcja otoczenia, wybor broni, itd
To ze mapki nie beda takiej wielkosci jak w BF3 to oczywista oczywistosc. Wystarczy , ze nie bede dostawal headshotow odrazu po respawnie.
Ale trolluj dalej, niezle ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @Niflheim
> > No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay
>
> > z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.
>
> Przecież tutaj tak naprawdę nie ma czego oceniać, pokazano parę krótkich scenek z wybuchami
> i tyle, żadnego gameplayu. Jakiś wgląd w oprawę graficzną niby jest, ale już nie przesadzajmy
> z analizą i porównywaniem.
> > @Niflheim
> > No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay
>
> > z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.
>
> Przecież tutaj tak naprawdę nie ma czego oceniać, pokazano parę krótkich scenek z wybuchami
> i tyle, żadnego gameplayu. Jakiś wgląd w oprawę graficzną niby jest, ale już nie przesadzajmy
> z analizą i porównywaniem.
up. Źle się wyraziłem. Mówiłem tylko i wyłącznie o grafice. Gameplayu nie oceniam, fabuły i całej reszty. Może gra będzie bardzo fajna i świerza, życzę to fanom CoDa z całego serca. Ale graficznie już teraz widać że jest w tyle nawet za obecnymi grami a to przecież ma być next gen... dlatego sobie narzekam i trochę się śmieję. To żadne trolowanie. Zresztą i tak nowy CoD to nic w porównaniu z tym jaką porażką była cała konferecnja microsoftu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne ujęcia miażdżą jakością, inne za to powalają słabością, zobaczymy jaki będzie końcowy efekt. Nie wyobrażam sobie zżyć się z postacią, a co dopiero psem (lol) w 4,5 godzinnej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @Niflheim
> > No zgadzam się że przestał być jużdawno... tym bardziej śmiechu warte że dalej gameplay
>
> > z niego wygląda lepiej niż ten który widziałem dzisiaj z nowgo CoDa.
>
> Przecież tutaj tak naprawdę nie ma czego oceniać, pokazano parę krótkich scenek z wybuchami
> i tyle, żadnego gameplayu. Jakiś wgląd w oprawę graficzną niby jest, ale już nie przesadzajmy
> z analizą i porównywaniem.

Ok - to zobacz trailer BF3 z przed 2 lat - still better than next gen Call of Duty Ghost :)
Oni sie chwala przeskokami przez przeszkody - to juz widziałem w MW3 oraz w BF3,
Zniszczalne mapy w trybie MP - heloł to już było w Bad Company i Bad Company 2,
A ta super, uber grafika która wcale taka nie jest - prosze Cie ... mam wrazienie że dalej patrze na slinik Quake 3 z nowymi texturami oraz kilkoma ulepszeniami... tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/DtkdMMO.gif :D

A tak poważnie to pupy nie urywa. Zbliżyli się do poziomu BF3 i tyle. Animacja wroga, która przyjął na klatę pół magazynka (a raczej jej brak) równie żałosna i płytka co w poprzednich odsłonach. Nie podoba mi się to i żadne hiper-duper refleksy słoneczne w next-genowej dżungli tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:24, Pretorian napisał:

Ok - to zobacz trailer BF3 z przed 2 lat - still better than next gen Call of Duty Ghost
:)
Oni sie chwala przeskokami przez przeszkody - to juz widziałem w MW3 oraz w BF3,
Zniszczalne mapy w trybie MP - heloł to już było w Bad Company i Bad Company 2,
A ta super, uber grafika która wcale taka nie jest - prosze Cie ... mam wrazienie że
dalej patrze na slinik Quake 3 z nowymi texturami oraz kilkoma ulepszeniami... tylko
tyle i aż tyle.


:l

Nigdzie nie napisałem, że grafika urywa dupę - już w pierwszej wypowiedzi napisałem, że (bazując na trailerze) póki co wieje starociem. O reszcie nawet się nie wypowiadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:58, Shinigami napisał:

Zapomniałem o najważniejszym - można się wychylać!

Z tym nie byłbym taki pewny, mogą zrobić myka jak w MW2 - że gra "is not balanced for lean" i pupa, nie wychylisz się.
Jestem ciekaw, czy naprawią problem zwany "headglitch", plagę BO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:32, Niflheim napisał:

Nigdzie nie napisałem, że grafika urywa dupę - już w pierwszej wypowiedzi napisałem,
że (bazując na trailerze) póki co wieje starociem. O reszcie nawet się nie wypowiadałem.


Ok, zwracam honor, w amoku po prezentacji nowego xboxa oraz oszałamiajacej grafice w nowej odsłonie Call of duty poprostu popłynołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować