Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy będzie można grać w używane gry na Xbox One?

56 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Odpowiedź brzmi: tak! Co więcej, nie trzeba będzie mieć stałego połączenia z Internetem, czym straszono nas od miesięcy. Ale nie cieszcie się jeszcze – by korzystać z używanej gry, trzeba będzie wnieść pewną opłatę.

Przeczytaj cały tekst "Czy będzie można grać w używane gry na Xbox One?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, ha, HA... Jeśli SONY nie wprowadzi czegoś podobnego to wygrywa następną generację z palcem nie powiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to sprawdzanie będzie chyba tylko możliwe w trybie on-line? Bo jakoś nie widzę problemu w używaniu typowo off line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:04, Principes napisał:

Ach, ta wygoda. Wkładasz płytkę i gra... Ups, to nie lata 90.

PS2, Gamecube, Wii, Xbox 360 i Wii U wyszły "troszeczkę" później i jakoś nie wymagają instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:06, Piotrek_K napisał:

Na Neogafie taki sh!tstorm sie zaczal, ze hej ;)


Linka można poprosić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest strzał w stopę, tylko w głowę... O ile Sony nie wypuści takiego badziewia to generacja przejęta, że się tak wyrażę fachowo z palcem w odbycie :D. Nie jestem fanbojem PS3 i z niecierpliwością czekałem na to co pokaże Xbox ale powiem, że szału ni ma i decyzja już podjęta... A do tego konsola wygląda jak nowy dekoder cyfrowego polsatu czy innego shitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:03, maniekk napisał:

Ale to sprawdzanie będzie chyba tylko możliwe w trybie on-line? Bo jakoś nie widzę problemu
w używaniu typowo off line?


Myślę, że skoro to wprowadzają to już mają sposób, żeby ten "problem" załatwić. Najbrutalniejsze oczywiscie by było "pożyczenie" kolejnego rozwiązania z pecetów, czyli konieczności aktywacji online gry przed uruchomieniem lub instalacją. W sumie skoro już sobie biorą konieczność instalacji to mogą pójść na całość.

Anyway, obstawiałem, ze jeśli ktoś się wyrwie do walki z używkami to prędzej MS niz Sony. Jak miło, ze gigant z Redmond nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe może to dać przewagę nad PS4 grami.
Bo twórcom opłaca się tworzyć gry których nie da się pożyczyć,sprzedać itd(chyba ze uiści sie im oplate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w Xbox 3-Suszarce jest to że instalujesz grę przez 10-15 minut, a i tak zawsze płyta hałasuje przy każdym uruchomieniu. Przy nowej konsoli szybko używek nie będzie, pewnie konsola z 2tys na początek a i gry mogą skoczyć do 250 zł za sztukę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Developerzy będą tworzyć gry, tam, gdzie się będą sprzedawać. A jak gracze przez system antyużytkowy nie będą kupować gier na Xboksa, to twórcy nie będą ich tam wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm bo ja wiem czy ucięcie rynku używek ludzi zaboli. Np na www.game.co.uk widać że często różnica między używkami a nowymi grami to może niecałe 10f.. Już wole zapłacić za nową grę te 35f , odblokować jak najwięcej achievementów i dodać ją do swojej kolekcji. Część osób traktuje gry jak jakąś przypadkową laskę - szybko przelecieć i zapomnieć . Dla producentów gier to miła wiadomość gdzie warto inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować