Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect w Xbox One - co nowego?

10 postów w tym temacie

Dokładnie, Microsoft [M] Polska ma swoich klientów w głębokim poważaniu. Przecież od wielu lat w innych krajach jest mnóstwo funkcji zarówno na Xboxie jak i na Windowsie, WindowsPhonach, których w Polsce nie ma i nie będzie na tych urządzeniach. Brak jest programów lojalnościowych (halleluja, mamy xbox live, możemy grać w oryginalne gry i dostać punkty za acziki, niesamowite! a na zachodzie dostają za granie w odpowiednie tytuły MS points). Mam starego x-klocka i na nim poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Ciemnogród.
Microsoft [M] Polska to banda dziuńków zatrudniona do sprzedawania produktów z logiem okienka. Mają mniej wiecej taki wpływ na decyzje terenowe M$ jak Ty na pogodę w Uzbekistanie.
Polska to nie rynek... kupujemy marginalne ilosci konsol i gier (przerabiamy, piracimy na potęgę) więc po jaką cholerę M$ ma trwonić swoje cenne dolary i dostarczac cokolwiek Polaczkom skoro i tak tego nie docenimy???
Jeśli jesteś takim buntownikiem, to pokaż mi statystyki mówiące że PS3 sprzedało się więcej w PL bo ma dostep dla Polaków. Obawiam się, że polegniesz bo X360 sprzedawał się stosunkowo dobrze gdyż... można go było łatwo złamać i walić na nim w piraty.
Jak my szanujemy siebie, tak świat szanuje nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:19, Masquamacus napisał:

Dokładnie, Microsoft [M] Polska ma swoich klientów w głębokim poważaniu. Przecież od
wielu lat w innych krajach jest mnóstwo funkcji zarówno na Xboxie jak i na Windowsie,
WindowsPhonach, których w Polsce nie ma i nie będzie na tych urządzeniach. Brak jest
programów lojalnościowych (halleluja, mamy xbox live, możemy grać w oryginalne gry i
dostać punkty za acziki, niesamowite! a na zachodzie dostają za granie w odpowiednie
tytuły MS points). Mam starego x-klocka i na nim poprzestanę.


Proszę nie przekręcać nazw firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:43, obcy napisał:

Kurde... Ciemnogród.
Microsoft [M] Polska to banda dziuńków zatrudniona do sprzedawania produktów z logiem okienka. Mają
mniej wiecej taki wpływ na decyzje terenowe M$ jak Ty na pogodę w Uzbekistanie.
Polska to nie rynek... kupujemy marginalne ilosci konsol i gier (przerabiamy, piracimy
na potęgę) więc po jaką cholerę M$ ma trwonić swoje cenne dolary i dostarczac cokolwiek
Polaczkom skoro i tak tego nie docenimy???
Jeśli jesteś takim buntownikiem, to pokaż mi statystyki mówiące że PS3 sprzedało się
więcej w PL bo ma dostep dla Polaków. Obawiam się, że polegniesz bo X360 sprzedawał się
stosunkowo dobrze gdyż... można go było łatwo złamać i walić na nim w piraty.
Jak my szanujemy siebie, tak świat szanuje nas.


Ostrzeżenie za obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U widzę, że dużo się zmieniło... nie bylo mnie trozhce czasu.. ale widzę, że od kiedy Action przejął Gram.pl zaczyna być tu uprawiana polityka zmias rozmów... Zauważyłem to za czasów pracy na Dawidowskiej ale teraz to już kpina. ostrzeżenie za obrażane... KOGO? Która lini mojego posta byla nieprawdą lub obrazą?

Żenujące jest to moderowanie. Dla mnie możenie nawet bana mi dać. Płakać nię będę, A wy pilnujcie dalej interesów waszych kontrachentów zamiast czytelników. Daleko zajedziecie.

PS... pominąłeś o wszechmocny moderatorze dwa wystąpienie M$ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 00:52, obcy napisał:

Która lini mojego posta byla nieprawdą lub obrazą?

"Polaczki" - dla mnie to obraza, ale skoro ktoś jest fanbojem testovirona to może dla takiego typa to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować