Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One za niecałe 2000 zł?

28 postów w tym temacie

Trochę drogo. Za 1500 mogę wziąć przy premierze, jak nie to poczekam, do takiej stanieje, no bo trzeba jeszcze co najmniej ze dwie gry kupić ;) Nie pogniewam się jak będzie to Halo 5 i Forza 5. Te marki wciąż na mnie działają jak lep na muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 funtów?

Wiem, że to było lata temu i w ogóle, ale PS3 60GB na starcie w UK kosztowało 425 funciaków. Jeżeli ta cena jest prawdziwa, to MS właśnie strzelił sobie w stopę po razi kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 23:22, Ekonochrist napisał:

Jeśli tylko się chce to za 2 tysiące złotych można mieć już zajebisty komputer.

Owszem, ale nie sądzę żeby taki PC za 2000 zł uciągnął grafikę z next genów (oczywiście mówię o kompletnym pudle, ze wszystkim, a nie o kompie za 999zł).

Z tym, że to już temat na dłuższą i imo w dalszej perspektywie bezsensowną dyskusję. Zobaczymy za kilka miesięcy co Xbox oneoneone!! i Polystation 4 pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wcześniej jakieś rumory mówiły, że za PS4 ma być 300 i nie funtów tylko dolarów czyli ok. 1000 zł, podobnie miało być z xboxem...no ale słuchanie plotek tak się kończy ;). Ja mam plan taki, że na konsole nie chcę wydać więcej niż 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, na Xbox VHS nie dam tyle co na nowego kompa niemalże, 360 kupiłem za 880 zł, trzeba będzie poczekać na nextgenowe gry z rok albo i więcej, może na osobnym kinekcie się oszczędzi z 200-300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jeśli tylko się chce to za 2 tysiące złotych można mieć już zajebisty komputer.
>
> Owszem, ale nie sądzę żeby taki PC za 2000 zł uciągnął grafikę z next genów (oczywiście
> mówię o kompletnym pudle, ze wszystkim, a nie o kompie za 999zł).

Jeżeli mówimy o samych podzespołach do skrzynki (czy też ,,jednostki centralnej" :), to myślę, że za 2000zł, w okolicach października/listopada da radę złożyć coś, co pociągnie grafikę z konsol, a być może nawet więcej. Możecie nazywać mnie fanboyem PC (konsoli zresztą nigdy nie miałem), ale w cenie konsoli jest przecież jeszcze pad, nowy kinect i przede wszystkim logo MS, które sporo kosztuje ;) Poza tym, na rynku podzespołów do PC jest jeszcze coś takiego jak konkurencja, która dodatkowo obniża ceny, w celu zachęcenia potencjalnego klienta do kupna procesora/karty graficznej/... właśnie producenta X, a nie Y. Tyle w tej kwestii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta cena jest prawdziwa, to u nas będzie za PONAD 2000zł. Ktoś widział aby to w Polsce konsole wychodziły taniej przelicznikowo niż w innych krajach? Jakoś jeszcze z takim ewenementem się nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak- Game Boy był u nas dużo tańszy niż na zachodzie, pamiętam kosztował około 200zł podczas gdy w USA 90 dolarów. X360 w dniu premiery też był trochę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak złodzieje PO swoje zrobią
>
Komentarz jakbym wp.pl przeglądał...

Co do cenny, tragedi nie ma ale nie liczył bym na mniej a na więcej. Wystarczy zobaczyć ile choćby ps vita kosztowała w dniu premiey. Myślę że cena konsol będzie w granicach 2200-2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 07:58, Tomitechnodrome napisał:

raczej kradziony, GF680GTX kosztuje ponad 2500zł wiec nie bujaj w obłokach, no chyba
ze granie w 10 kaltek oraz 420 p jest zajebiste więc się nie ośmieszaj


Geforce''a GTX680 można kupić już za 1850 zł więc troche przestrzeliłeś się z jego ceną. Poza tym jakiś czas temu zostało wypuszczone demo UE4 porównujące PS3 i PC z GF GTX680 ( a ponoć nowy xbox ma mieć podobne bebechy co PS3 ) w którym PC jednoznacznie wygrywał zarówno jakością grafiki jak i płynnością, więc żeby mieć wydajność porównywalną do next-genów można mieć kartę graficzną słabszą ( i tańszą ) niż GTX680. Zauważ też że w przypadku cen kart graficznych ( i innych komponentów ) to mogą one spaść do czasów premiery PS4 i XBOX One. Oczywiście komp o porównywalnej mocy będzie droższy od PS4/XBox One ale różnica w cenie wcale nie musi być kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam wcześniej jakieś rumory mówiły, że za PS4 ma być 300 i nie funtów
> tylko dolarów czyli ok. 1000 zł, podobnie miało być z xboxem...no ale słuchanie plotek
> tak się kończy ;). Ja mam plan taki, że na konsole nie chcę wydać więcej niż 1500 zł.
>

Nigdy nie przeliczaj ceny US walutowo na Złotówki/Euro w Komunistycznej Republice Narodów Europejskich jest tyle podatków (zupełnie inna struktura VATu...), że porównywanie cen EU <-> US nie ma sensu, zapłacisz zawsze dużo więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze należy się zastanowić, czy Xbox One w Polsce oficjalnie pojawi się w okolicach światowej premiery, czy tak jak w przypadku 360 rok po (że już nawet nie wspomnę o pierwszym Xboxie), bo jeśli się nie pojawi w tym samym czasie, to cena na 100% będzie zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam wcześniej jakieś rumory mówiły, że za PS4 ma być 300 i nie funtów
> tylko dolarów czyli ok. 1000 zł, podobnie miało być z xboxem...no ale słuchanie plotek
> tak się kończy ;). Ja mam plan taki, że na konsole nie chcę wydać więcej niż 1500 zł.
>

Niestety, ale przy elektronice często 1$=1€. Tak jest np. z produktami od Apple. To w dużej mierze zasługa różnych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować