Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts - zobacz screeny i zakulisowy materiał z konferencji Microsoftu

15 postów w tym temacie

No to juz wiem, ze w nowe CoD bede gral jako pies. Jesli mam do wyboru przez wiekszosc gry obserwowac blizny na psim nosie lub zalobe za paznokciami na owlosionych lapach spoconego faceta to... Wybieram to, co budzi mniejsze odruchy wymiotne...
Ale ryby - ok! Wlasnie ryb w tej serii brakowalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, Crysis sprzed jakichś 6 lat wygląda lepiej niż to, albo wychodząca też "na dniach" ArmA 3.

Całą prezentację można opisać jako: "haj resoluszyn teksczars of fejs, haj resoluszyn teksczarsz of owczars niemczars, haj resoluszyn teksczars of hendc, owczars niemczars mołszon kepczyr, LOOK, SURPRISE! haj resoluszyn teksczars of dżunglars!"

Idźcie do domu, Xbox One i Activision. Jesteście pijani. Najlepsze jest to, że teraz głąby co gier na peceta nie widziały będą się podniecać tym, jaka to wspaniała graficzars und gejmplejarcz w CoDzie są, że pecetowcy którzy wg. nich grają tylko w Countera sprzed 10 lat mogą się wypchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam coś z gałami, ale widzę, że nic się nie różni od poprzednich części - poprawili niektóre tekstury. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy mam coś z gałami, ale widzę, że nic się nie różni od poprzednich części
> - poprawili niektóre tekstury. Mylę się?

Samnitar - nope nie mylisz się, To dalej jest stary dobry silnik z Quake 3 :D z nowymi texturami. Ale ludzie i tak to kupią a COD:Ghost bedzie mial średnią ocen na poziomie 85%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 06:47, Miko19 napisał:

że pecetowcy którzy wg. nich grają tylko w Countera sprzed
10 lat mogą się wypchać :D


O ironio http://store.steampowered.com/stats/
Reszty komentować nie trzeba - ilość nienawiści mówi o takich jak Ty wszystko :]

Swoją drogą - ponownie - straszny spadek poziomu hejterów. Panowie, co z wami? Przecież to CoD. Stać was na więcej jadu, ot, np. przyczepcie się do koloru włosów devów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 01:03, bonbon napisał:

No to juz wiem, ze w nowe CoD bede gral jako pies. Jesli mam do wyboru przez wiekszosc
gry obserwowac blizny na psim nosie lub zalobe za paznokciami na owlosionych lapach spoconego
faceta to... Wybieram to, co budzi mniejsze odruchy wymiotne...
Ale ryby - ok! Wlasnie ryb w tej serii brakowalo!


No tak, wszak dzis faceci bardziej wydepilowani od kobiet rofl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Swoją drogą - ponownie - straszny spadek poziomu hejterów. Panowie, co z wami? Przecież
> to CoD. Stać was na więcej jadu, ot, np. przyczepcie się do koloru włosów devów.

Tak zalosnej gry to juz nawet hejtowac sie nie chce. Bylo to zabawne przez pierwszych 6 takich samych czesci modern warfara, teraz juz nie. Goscie zamiast nowego silnika to przedstawili nowy model psa, a wszystkie pismaki na swiecie oglosily to jako ewolucje serii, normalnie nie wiem czy plakac z tej zenady czy sie smiac do rozpuku ze takie cos przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować