Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eidos Montreal potwierdza: Thief trafi na Xbox One

3 posty w tym temacie

Oby Diablo 3 też na xboxa trafiło, na tą informacje od Blizzarda czekam najbardziej... wówczas decyzja od ręki podjęta > XboxOne. Muszę przyznać że prezentacje o wiele lepszą od Sony zrobili, pokazali dokładnie konsole jej funkcje z czym to się je, gier co prawda mało i niemal same sportowe, ale chociaż jak coś pokazywali to dokładnie i ten pad "dzięki bogu" niemal niezmieniony, wnerwia mnie granie na padzie od ps, a szkoda bo ps3 było przystępnym sprzętem, niestety na prezentacje ps4 nadal trzeba czekać, bo ich pierwsza o pomstę do nieba woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie denerwują ci wszyscy goście od PR''u. Spokojnie można było powiedzieć: "Thief 4 pojawi się na Xbox One." Koniec. Ale nie, oni muszą powiedzieć to *z ekscytacją*.... A tak by the way to muszę przyznać, że jakoś nie wierzę w tego nowego Thiefa i już nie chodzi oto, że pojawia się na konsolach (których osobiście nie lubię) bo wiadomo - było mnóstwo wymiatających gier multiplatformowych, ale po prostu nie wierzę, żeby to choćby przypominało pierwszą lub drugą część (trzecia jak dla mnie była tandetna, za łatwa i nudna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować