Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga na słowa przy Xboksie One. Kinect cały czas nasłuchuje

20 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wiemy już, że Xbox One nie zadziała bez Kinecta. Wiemy też, że do obsługi konsoli wystarczy głos. Oznacza to, że Kinect będzie non stop na nasłuchu. Co z prywatnością? Czy Xbox One umie dotrzymać tajemnicy? O tym i kilku innych sekretach nowego Kinecta w rozwinięciu.

Przeczytaj cały tekst "Uwaga na słowa przy Xboksie One. Kinect cały czas nasłuchuje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak za pada złapie ktoś kto nie ma profilu na XBox? to konsola odmówi posłuszeństwa??
I czy będzie "rozumieć" po polsku czy będziemy musieli wypowiadać komendy po angielsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już prawdopodobnie wszystkie wasze smartfony i tablety, kinecty i eyetoye nagrywają was cały czas i przesyłają dane do serverów firmowych np. o tym czy podczas gry larą croft masujecie rogala, i/lub czy macie majty w kropki itp.

Kiedyś może stać się to integralną częścią rozgrywki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos ballmera: "To łóżko ostatnio często wykorzystywane do nierządu. Wszytkie tego typu sesje znajdują się w archiwach microsoftu.Czy odtworzyć losowo wybraną z nich?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Seans zakupionego materiału filmowego nie odbędzie się ze względu na zbyt dużą liczbę widzów"
"Rozszerzona licencja dostępna już od 19,99 $/miesiąc."
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz, już nawet strach z gołą fujarą we własnym domu chodzić.

Co to do cholery ma być? Kiedyś wkładałeś grę i grałeś. Dzisiaj blokowane używki, brak możliwości pożyczenia od kumpla gry, wymóg instalacji, potrzeba podłączenia do sieci, szpiegujący kinect, chore ceny gier, masa drogiego, gównianego DLC, płatne multi.
I jeszcze gdybyśmy w zamian dostawali gry bliskie ideału. Niestety, większość to typowe średniaki i odgrzewane kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 17:51, DamianGL napisał:

Co to do cholery ma być?


Kapitalizm. Skoro gracze godzą się na to wszystko, kupują sprzęt czy gry, które często spotykają się z masową krytyką, do tego obwarowane tysiącem zabezpieczeń i ograniczeń - to dla nich jasny sygnał, że mogą takie proceder bezkarnie kontynuować.

W ostatnim czasie tylko kilka tytułów AAA spotkało się z dość zimnym przyjęciem - i wcale nie chodzi tu o oceny, a zyski ze sprzedaży. Tylko to może dać im do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 16:13, Killyox napisał:

XBOX: "wykryto nagly skok tetna!"

pfff pokazuje zdjęcia baraszkującego faceta/kobietki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z dużą rezerwą podchodziłem go urządzeń filmujących i nasłuchujących. A teraz prawie każdy fon ma kamerki z przodu i z tyłu. Do tego mikrofony i multum innych podejrzanych czujników. I jestem ciekaw skąd taki przeciętny user będzie miał pewność że wykonując czynności powiedzmy sexualne jego niewinny kinect z takiej czy innej przyczyny, awarii a może prostego hakerskiego triku nie nagra całego aktu i nie zrobi opcji share z wybranymi lub wszystkimi jednostkami sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:58, Mr_Spike napisał:

Ja zawsze z dużą rezerwą podchodziłem go urządzeń filmujących i nasłuchujących. A teraz
prawie każdy fon ma kamerki z przodu i z tyłu. Do tego mikrofony i multum innych podejrzanych
czujników. I jestem ciekaw skąd taki przeciętny user będzie miał pewność że wykonując
czynności powiedzmy sexualne jego niewinny kinect z takiej czy innej przyczyny, awarii
a może prostego hakerskiego triku nie nagra całego aktu i nie zrobi opcji share z wybranymi
lub wszystkimi jednostkami sieci?

To wyłączajcie konsolę gdy uprawiacie seks. Tyle krzyku o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A jak rząd amerykański wyposaży kinecta z możliwością pracy w trybie stealh i w podczerwieni oraz bezprzewodowym przesyłaniem danych do setek tysięcy serverów FBI rozmieszczonych w każdym zakamarku? A ilu palaczy zioła i cracku wpadnie?

Jakby co to Barrack mógłby mi kopsnąć trochę hajsu z patent XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja zawsze z dużą rezerwą podchodziłem go urządzeń filmujących i nasłuchujących.
> A teraz
> > prawie każdy fon ma kamerki z przodu i z tyłu. Do tego mikrofony i multum innych
> podejrzanych
> > czujników. I jestem ciekaw skąd taki przeciętny user będzie miał pewność że wykonując
>
> > czynności powiedzmy sexualne jego niewinny kinect z takiej czy innej przyczyny,
> awarii
> > a może prostego hakerskiego triku nie nagra całego aktu i nie zrobi opcji share
> z wybranymi
> > lub wszystkimi jednostkami sieci?
> To wyłączajcie konsolę gdy uprawiacie seks. Tyle krzyku o nic.

Serio tak uwazasz czy po prostu prowokujesz? Gorszym jestes trolem niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować