Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przecieki stają się ciałem - Mortal Kombat zmierza na PC

38 postów w tym temacie

I niech mi ktoś wyjaśni jaki jest cel robić sobie dwa razy robotę i wydawać coś dwa lata po premierze zamiast walnąć wszystko za jednym zamachem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem fanatykiem MK, potem przechrzcili się całkowicie na konsole, do tego doszła mizerna część druga filmu i jeszcze gorszy serial TV (nie mylić z serialem internetowym). Ale mimo wszystko nadal darzę sentymentem bohaterów tej nawalanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I''ve been waiting for so long... Od wydania ostatniego MK na PC (nie liczę tu popierdółek w stylu Mortal Kombat Arcade Kollection) minęło 16 długich lat :( Teraz znów nadszedł czas, aby królować wśród krwi przeciwników!

BTW. Na GOL-u w dacie premiery wersji PC widniał napis "sierpień 2013", czyżby tak celnie udało się im strzelić? ;-)

@Eye-Maze - po to, by gracze posiadający i PC, i konsole, kupili grę na tę drugą platformę (która cena jest o wiele wyższa od ceny gry pecetowej).

BTW 2. Czy ktoś już wie, że kupi wersję pudełkową i będzie miał do sprzedania pudełko razem z całą zawartością? Jestem fanem pudełek, ale w przypadku najnowszego Mortal Kombat chyba nie wytrzymam cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie to wersja już kompletna ze wszystkim dlc więc tym bardziej gracze komputerowi powinni być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 21:20, Alekde napisał:

Prawdopodobnie będzie to wersja już kompletna ze wszystkim dlc więc tym bardziej gracze
komputerowi powinni być zadowoleni.


Nie prawdopodobnie, ale na bank... Czytaj newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie.Jak bym chciał grę zakupić cyfrowo na muve. pl, to czy dało by radę grę zarejestrować na steamie czy musiałbym sciągnąć platformę muve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po "sukcesie" Max Payne 3 i Aliens: CM sądziłem, że ten rok będę chciał jak najszybciej zapomnieć, a tu takie coś ...chociaż jeszcze nic straconego, port można bardzo łatwo skaszanić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 00:02, zadymek napisał:

Hmm, po "sukcesie" Max Payne 3 i Aliens: CM sądziłem, że ten rok będę chciał jak najszybciej
zapomnieć, a tu takie coś ...chociaż jeszcze nic straconego, port można bardzo łatwo
skaszanić ;)


Co masz do Maxa 3? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 00:34, Sanders-sama napisał:

Co masz do Maxa 3? ;-)

Osobiście nic, bo nie grałem: ot, recenzje i gameplay z gram.pl mnie zniechęciły do zakupu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

genialny news ostatnio gram.pl robi mi co kilka dni gwiazdkę, najpierw info o W40K turowym teraz taka cudowność. Trzeba się wreszcie przeprosić z zakupem pada do PieCa albo fight sticka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tylko pytanie: kto wyda to w Polsce?
Bo jeśli "c" to zamawiam pre-order z UK.
A jeśli nie to czekam na pre-order na gram.pl

Ale generalnie świetna wiadomość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 10:29, Phobos_s napisał:

To ja mam tylko pytanie: kto wyda to w Polsce?
Bo jeśli "c" to zamawiam pre-order z UK.

A kto inny ma wydać? CDP idzie w cyfrówkę, a reszta wydawców praktycznie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować