Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Season Pass do Metro: Last Light już dostępny - czego gracze mogą oczekiwać?

13 postów w tym temacie

Na GMG za $14.99 (Steam to 14.99 EURO). Kupić kupię, ale zastanawia mnie, co to jest ten developer pack, ktoś wie coś więcej :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska?? o_O ze jak? Mozna nie lubic gier strikte pod kampanie, ale powiedziec ze jest kiepska, no coooooz ma sie prawo miec swoje zdanie ale ja sie pod ta opinia nie podpisze, swietne lokacje, genialne mutanty, bronie, no i oczywiscie FABULA oraz KLIMAT bronia sie same, fakt gra ma kilka problemow technicznych ale i tak to co zrobili nasi wschodni sasiedzi jest godne podziwu, moim zdaniem to ich odpowiedznik wiedzmina, jesli doczytales/las to do konca to dziekuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 05:45, buraczek5000 napisał:

Kiepska??


On tak zawsze, nie ma co reagować. Generalnie gra jest udana, jedynkę kończyłem dopiero kilka miesięcy temu, bo tak się niefortunnie złożyło, że przeczytałem książkę przed wydaniem gry. Fabuła trochę wyblakła w pamięci to i tytuł można było przejść z wrażeniem déjà vu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ladna grafika to od razu gra musi byc super? Idziesz tylko prostym korytarzem do przodu i rozwalasz wrogow z glupim AI oraz jeszcze glupsze mutanty. Mozesz tez probowac grac w trybie stealth, stoisz pol metra od goscia i machasz przed nim rekami i podskakujesz, ale on cie nie zobaczy bo zegarek masz czarny a nie nie niebieski. Ale zabij go bez tlumika to caly garnizon wrogow w ulamku sekundy wie dokladnie gdzie jestes. Gdzieniegdzie oskryptowana scenka rodem z Coda (a to sie sufit wali a to jakis mutant na nas wskoczy i go trzeba qte zabic) i tak przez 10 godzin. Ziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No bo ladna grafika to od razu gra musi byc super? Idziesz tylko prostym korytarzem do
> przodu i rozwalasz wrogow z glupim AI oraz jeszcze glupsze mutanty. Mozesz tez probowac
> grac w trybie stealth, stoisz pol metra od goscia i machasz przed nim rekami i podskakujesz,
> ale on cie nie zobaczy bo zegarek masz czarny a nie nie niebieski. Ale zabij go bez tlumika
> to caly garnizon wrogow w ulamku sekundy wie dokladnie gdzie jestes. Gdzieniegdzie oskryptowana
> scenka rodem z Coda (a to sie sufit wali a to jakis mutant na nas wskoczy i go trzeba
> qte zabic) i tak przez 10 godzin. Ziew.
Dobrze gada, polać mu.
No ale casualom dużo do szczęścia nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować