• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Czaju

Soldiers - problem z konfigurowaniem klawiszy

Pytanie

Zobaczymy kto bedzie szybszy - forumowicze czy pomoc techniczna. ;) Czy ktoś z Was spotkał się z następujacym problemem?

Zmiany układu klawiszy (zarówno w menu głównym jak i podczas gry) nie są zapamiętywane przez program. Klknięcie przycisku "zastosuj" powoduje bowiem przywrócenie domyślnych ustawień klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No i kolejny problem. Za cholerę nie mogę ruszyć z miejsca lokomotywy w słynnej 4 misji ZSRR. Nie wiem czy to wina wadliwej instalacji czy może czegoś innego, w każdym razie pytanko - czy ktoś ma save''a zrobionego pod koniec 4 misji i mógłby mi go podesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 22:10, Czaju napisał:

No i kolejny problem. Za cholerę nie mogę ruszyć z miejsca lokomotywy w słynnej 4 misji ZSRR. Nie wiem czy to wina wadliwej
instalacji czy może czegoś innego, w każdym razie pytanko - czy ktoś ma save''a zrobionego pod koniec 4 misji i mógłby mi
go podesłać?


Sprawdź najpierw, czy wszystkie zwrotnice są właściwie ustawione. Może w tym tkwi problem. A zapisem gry niestety nie dysponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki Panowie za zainteresowanie, okazało się, że muszę zacząć misję od nowa, bo w wyniku jakiegoś buga lokomotywa wykoleiła się już podczas animacji przed misją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować