Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby Ubisoft pracował nad Far Cry HD?

11 postów w tym temacie

Hmm jeśli to ma być tylko port na konsole to nie wiem po co ten dopisek HD. Zwłaszcza, że na PC gra działa w 1920 x 1080, a na konsole pewnie będzie to 720p. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony : wersje HD to tylko na konsolach. Z drugiej: oryginalne Far Cry nie wyszło na konsole, a nawet ono na konsolach mogłoby uchodzić za HD, więc po co to komu? No, chyba, że to ma być godziwy "starter" nowej generacji np XBOX One...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy Far Cry HD zbierze równie pozytywne opinie co pierwowzór? Przekonamy się już niedługo.

No tak, bo przecież dopisek HD w tytule znaczy od razu zmieniona fabuła itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 00:48, zadymek napisał:

Z jednej strony : wersje HD to tylko na konsolach. Z drugiej: oryginalne Far Cry nie
wyszło na konsole

Technicznie to wyszło - Far Cry Instincts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra Cryteka i przy okazji jeden z najlepszych fps-ow single w jaki gralem. Wiecie - starcza na dluzej niz 6 godzin i nikt nie promowal go za pomoca luku ;).

Z radoscia przywitam wersje HD na PC - o ile bedzie. Oby tylko nie tej jakosci i ceny co taki Doom 3: Big Fac... Gniot Ediszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 01:04, sirufok napisał:

> Czy Far Cry HD zbierze równie pozytywne opinie co pierwowzór? Przekonamy się
już niedługo.

No tak, bo przecież dopisek HD w tytule znaczy od razu zmieniona fabuła itd.

Cóż też sądzę że to stwierdzenie jest bez sensu bo tak jak gra była dla mnie wybitna w 2004 to do dzisiaj nic się nie zmieniło. Z Far Cry HD widzę tylko ten problem, ta gra nawet teraz świetnie wygląda. A na pc dodatkowo można wgrać mody które sprawiają że jest jeszcze lepiej. No i z oceną na konsolach może być ten problem że jest to jednak tytuł trudny i dużo młodych graczy się od niego odbije(gdzie hp regen? jak to ginę na 1 strzał?itp....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 09:07, Tomoya-kun napisał:

No i z oceną na konsolach może być ten problem że jest to jednak tytuł
trudny i dużo młodych graczy się od niego odbije(gdzie hp regen? jak to ginę na 1 strzał?itp....)

Mają Killzone 3 to i Far Cry przetrawią.
A poza tym: jak to na 1 strzał... minimalnie 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 11:00, zadymek napisał:

Mają Killzone 3 to i Far Cry przetrawią.
A poza tym: jak to na 1 strzał... minimalnie 2;)

Tu raczej myślałem o trigenach :P Spotkanie Fat Boya w podziemiach laboratorium zawsze zapewniało bardzo niebezpieczną i emocjonującą walkę. Co do młodych graczy(obecne gimnazjum/liceum) ja niestety tylko widzę ten problem że jak np. prowadząc jakieś zajęcia czy prelekcje wspomnę gry np. właśnie z 2004 roku to najczęściej kompletnie nie wiedzą o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe już sam Far Cry 2010 Mod sprawia że w dzungli tak sie roji od rośliności że nikogo czasem nie widać szkoda że tylko kilka pierwszych misji jest przerobionych :/ Nie mniej HD napewno obczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować