Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer Battlefielda 4 zagości na konferencji EA przed E3 2013

8 postów w tym temacie

Cieszy ten fakt niezmiernie. W BFie interesuje mnie tylko multi. Do dzisiaj nie odpaliłem singla w BF3 i raczej tego nie zrobię. Podobnie będzie pewnie z BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt multi mają dobre, a w singla zagrałem tylko do drugiej misji. Co prawda w bf3 ma sporo bugów i jest tak jakby okrojony. Mam nadzieje ze poprawią wszystko w bf4 i dodadzą parę smaczków jak więcej zróżnicowania dodatków do sprzętu strzelającego i przede wszystkim destrukcję otoczenia rozszerza na skale globalną mapy, a nie tylko wybrane elementy pod tym względem już starsze bc2 jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oby wprowadzili więcej bajerów i więcej broni. Modyfikacji przydałoby się też więcej bo po trzy na każdy z karabinów to trochę mało. W takim GR:FS da się więcej.

W każdym bądź razie na chwile obecną BF4 postrzegam jako BF3.5 i nie czuję potrzeby kupowania tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No oby wprowadzili więcej bajerów i więcej broni. Modyfikacji przydałoby się też więcej
> bo po trzy na każdy z karabinów to trochę mało. W takim GR:FS da się więcej.
>
> W każdym bądź razie na chwile obecną BF4 postrzegam jako BF3.5 i nie czuję potrzeby kupowania
> tej gry...


A na co ci więcej broni skoro w bf3 90% społeczności używa jedynie m16a3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No oby wprowadzili więcej bajerów i więcej broni. Modyfikacji przydałoby się też
> więcej
> > bo po trzy na każdy z karabinów to trochę mało. W takim GR:FS da się więcej.
> >
> > W każdym bądź razie na chwile obecną BF4 postrzegam jako BF3.5 i nie czuję potrzeby
> kupowania
> > tej gry...
>
>
> A na co ci więcej broni skoro w bf3 90% społeczności używa jedynie m16a3.
Ludzie lubią mieć iluzję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No oby wprowadzili więcej bajerów i więcej broni. Modyfikacji przydałoby się też
> więcej
> > bo po trzy na każdy z karabinów to trochę mało. W takim GR:FS da się więcej.
> >
> > W każdym bądź razie na chwile obecną BF4 postrzegam jako BF3.5 i nie czuję potrzeby
> kupowania
> > tej gry...
>
>
> A na co ci więcej broni skoro w bf3 90% społeczności używa jedynie m16a3.

Nie należę do tych 90%, tak jak i kumple z mojego klanu. Używam wszystkich innych broni po trochu. A moja ulubiona jeśli chodzi o szturmowca to G3A3. Mógłbym tak dalej wyliczać. Jest też kilka broni które chciałbym zobaczyć w BF''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pokaza cos konkretnego. Poderzewam ze bedzie mozna bedzie toczyc walki pod woda i na wodzie. Na ladzie jest, w powietrzu jest, to i dlaczego nie moze byc ma morzu.
No i trzy grywalne nacje : USA, Chiny i Rosja rownoczesnie na jednej mapie, to byloby cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować