Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zapowiada skład edycji specjalnej i edycji kolekcjonerskiej GTA V!

43 postów w tym temacie

Nie urywa... Specjalna edycja to w sumie edycja zwykła, kolekcjonerka w sumie średnia. Co do zawartości cyfrowej - to już chyba po prostu jakiś znak czasów, że więcej dostajemy w niej w kolekcjonerkach, mimo tego iż wartość jej jest mizerna. Nadal w głowie mam takie kolekcjonerki jak Company of Heroes i pudełko po nabojach czy nawet ta do AC II z figurką Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku GTA jestem pewien na 100%, że kupię jak najbliżej premiery. Jeżeli więc cena kolekcjonerki będzie przystępna to może warto się nią zainteresować? Mimo że dosyć uboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyłka nie urywa. Ani kolekcjonerka, ani specjalna. Bzdety cyfrowe, to już niestety smutny znak czasów :/ . Wszystkie i tak będzie można później dokupić - pytanie tylko po co ? (dodatkowej mapy do multi MP3 nawet nie instalowałem, chociaż miałem dołączoną do preordera).

Jedynie steelbok bym chciał ;-). Ale jako, że cena pewnie przez to srogo podskoczy to zadowolę się edycją standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapka w edycji kolekcjonerskiej - super. I to z rodzaju tych ziomalskich, dzieciaki na pewno się ucieszą, jak będą mogły przyszpanować na dzielni nieodklejoną metką z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem kolekcjonerek i raczej się to w wypadku GTA V nie zmieni, choć na samą grę oczywiście czekam. Osobiście wolałbym jednak dostać dodatkową zawartość do gry niż graty, które walałaby mi się po pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena za kolekcjonerską wysoka, ale nie ma się co dziwić tak naprawdę.

Edycja specjalna niecałą stówkę droższa niż sama gra. W tym mapka i wszystkie dodatki. Ok, niby opłacalne.
Teraz dodatkowe dwie stówki a w tym czapka, która sama kosztowałaby ponad 100 złotych (kto wie, ten wie ile te czapki kosztują) + torba, która też pewnie wyniesie coś koło tego i parę innych pierdół, więc teoretycznie cena jest adekwatna do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na gram.pl będzie można kupić chociażby edycję specjalną :D? Bo jestem zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować