Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zapowiada skład edycji specjalnej i edycji kolekcjonerskiej GTA V!

43 postów w tym temacie

Trochę mnie Rokcstar zawiódł, że bawi się w kuszenie cyfrowymi dodatkami z serią GTA.

Z drugiej strony, jeśli wyjdzie na PC, miło by było, gdyby to była wersja z tymi wszystkimi bzdurami.

W ogóle 150 dolców za "najbogatszą" edycję...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, słabe tłumaczenie. Po prostu wiedzą, że się sprzeda, dlatego jest tak drogo. Myślę, że spokojnie mogliby obniżyć cenę o sto złotych i nie byliby stratni ;)

Mi osobiście nie podoba się żadna z tych edycji. Znaczy, chętnie kupiłbym edycję specjalną, ale nie będę dopłacać stu złotych do steelbooka i mapy. W kolekcjonerce mogłaby się znaleźć sportowa torba z logo R* albo GTA V (wiem, była w poprzedniej części, ale tutaj główną tematyką są napady na banki, więc świetnie by to pasowało). Kominiarka też byłaby spoko gadżetem.
Cóż, zostaje kupić edycję zwykłą. Przynajmniej troszkę grosza się zaoszczędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cena za kolekcjonerską wysoka, ale nie ma się co dziwić tak naprawdę.
>
> Edycja specjalna niecałą stówkę droższa niż sama gra. W tym mapka i wszystkie dodatki.
> Ok, niby opłacalne.
> Teraz dodatkowe dwie stówki a w tym czapka, która sama kosztowałaby ponad 100 złotych
> (kto wie, ten wie ile te czapki kosztują) + torba, która też pewnie wyniesie coś koło
> tego i parę innych pierdół, więc teoretycznie cena jest adekwatna do zawartości.

Dokładnie, sama 9FIFTY tego typu (collab) byłaby warta ze 150 zł, do tego cena samej gry oraz ta torba i nagle się okazuje, że cena może się okazać adekwatna do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tym sterowcem będzie można latać czy tylko będzie wisiał nad miastem?

Napisano, że "in-game vehicle". A w GTA chyba nie ma pojazdu do, którego nie da się wsiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ciekawe, lecz po zobaczeniu ceny za edycje specjalną jednak zrezygnowałem... 320zł?! Przecież to o wiele za dużo za jakąś bzdetną mapę dorzucaną za free do niektórych gier. Wolałbym żeby również dorzucili jakieś dodatkowe sprzęty do gry, a nie graty zawalające pokój. Jeżeli była by edycja gra + wszystkie bonusy cyfrowe (pojazdy, bronie, itp) to mógłbym nawet dorzucić i te 30zł do 220zł... A tak to kapa, muszę się zadowolić zwykłym standardem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 18:52, barth89 napisał:

Jak dla mnie spokojnie wystarczyłaby edycja specjalna (steelbook <3 ). Ale... co z
PC? :P


Aż odkopałem jak było z GTA IV.
A było tak, że na konsole wyszło na koniec kwietnia 2008, a na PC zapowiedzieli na początku sierpnia tego samego roku. Czyli musi minąć kilka miesięcy od premiery, tak sobie kalkuluję.

W każdym razie myślę, że nie ma podstaw do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu w edycji kolekcjonerskiej na 3 obrazku jest niko belic? ;o
>
Ponieważ do edycji kolekcjonerskiej dodają możliwość grania w MP postaciami z poprzednich części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 19:59, Becamer napisał:

Aż odkopałem jak było z GTA IV.
A było tak, że na konsole wyszło na koniec kwietnia 2008, a na PC zapowiedzieli na początku
sierpnia tego samego roku. Czyli musi minąć kilka miesięcy od premiery, tak sobie kalkuluję.

W każdym razie myślę, że nie ma podstaw do obaw :)


Pomyśl o RDR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bida z nędzą a cena jak za najelepszą EK Assassin''s Creeda.
> na muve.pl najbardziej wypasiona za 555 PLN, chyba kogoś po@#$%!
"wypasiona" to mocno przesadzone określenie
> Cena za kolekcjonerską wysoka, ale nie ma się co dziwić tak naprawdę.
>
> Edycja specjalna niecałą stówkę droższa niż sama gra. W tym mapka i wszystkie dodatki.
> Ok, niby opłacalne.
> Teraz dodatkowe dwie stówki a w tym czapka, która sama kosztowałaby ponad 100 złotych
> (kto wie, ten wie ile te czapki kosztują) + torba, która też pewnie wyniesie coś koło
> tego i parę innych pierdół, więc teoretycznie cena jest adekwatna do zawartości.
Jasne.To co powiedzieć o dawnej kolekcjonerce Call Of Juarez: Więzy Krwi jeśli porównać cenę kolekcjonerki z zapalniczkami Zippo? Albo Wiedźmina 2 jeśli porównać ją z kartami Piatnika i kośćmi tej samej firmy, która je robiła do EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 20:57, barth89 napisał:

Pomyśl o RDR :P


Dżizas, co Wy ludzie z tym RDRem zawsze wyjeżdżacie? :)
Przecież to kompletnie inna gra. W sensie takim, że miała również poprzednią część, która również wyszła tylko na konsole. Każde GTA do tej pory wychodziło najpierw na konsole do gier, później na PC. Oczywiście poza wyjątkami jakimi było LCS i VCS, jakby ktoś chciał też przytoczyć ten argument...

Tak. Chinatown Wars też nie wyszło na PC. Ok, zmieniam zdanie. Piątka pewnie dlatego też nie wyjdzie na piecyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no spokojnie :) Stan faktyczny jest taki: GTA V to będzie mega premiera genialnej gry (za często nowe części GTA nie wychodzą ;) Zresztą jakoś przylgnęła do GTA sława najlepszej serii w historii, obok takich hitów, jak Half-Life), więc brak potwierdzenia ze strony R* trochę boli i budzi słuszny niepokój. Gdyby na pytanie, czy wydadzą V na PC odpowiedzieli krótko: tak, trochę by się to wszystko uspokoiło, bo gracze pecetowi mieliby już pewność. A data? Niech dopracują i wydają, kiedy im się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 08:15, barth89 napisał:

Gdyby na pytanie, czy wydadzą V na
PC odpowiedzieli krótko: tak, trochę by się to wszystko uspokoiło, bo gracze pecetowi
mieliby już pewność. A data? Niech dopracują i wydają, kiedy im się podoba :)


Tyle że nie odpowiedzieli też negatywnie :). Z resztą wolę się tego i tak dowiedzieć kilka miesięcy po premierze na konsole aniżeli już teraz. Nie wiem jakbym żył z wiedzą, że gra na którą tak czekam pojawi się hen, daleko w 2014...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować