Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielkie rozdawnictwo gier kalypso media – prawie trzydzieści pakietów do zdobycia!

19 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2013 o 14:55, beziko napisał:

Czy te klucze to będą w formie obrazków jak z literkami, czy po prostu napisane gdzieś
w tekście?

Będą w takiej formie, jak ten oto kod na Tropico 4 - XFR9J-4IF?P-DCZQF

Pod pytajnikiem kryje się litera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, tylko jest jeden szkopuł. Steam po kilku nieudanych próbach wprowadzenia kodu blokuje możliwość rejestracji kluczy na jakiś czas. Tak więc ilość trafień brakującej literki jest ograniczona :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za trzecią częścią Disciples, dlatego że porzucili w niej tak prostą i genialną mechanikę rozgrywki zarazem, a poszli w stronę nielubianego przeze mnie HoM&M. Demo tej gry mnie strasznie odrzuciło... Ale ponieważ mam tak ogromny sentyment do pierwszych dwóch części (chyba po 5 razy każdą przeszedłem - i akurat przechodzę teraz dwójkę) i ponieważ taka okazja żeby zgarnąć coś za darmo jest raz na ruski rok... to czemu nie :) Będę wypatrywał uważnie... a może jak się uda to jednak coś dostrzegę w tej grze.

PS: A po ilu próbach dokładnie Steam blokuje kod? I czy to jest tak że ten kod jest zablokowany ogólnie, czy tylko dla danego konta, z którego ktoś próbował go wprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod blokuje się na godzinę po bodajże 4-5 próbach jego użycia. I wtedy nikt go nie użyje, nawet, jak znajdzie poprawną litee czy cyfrę i wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:30, Heartbreaker napisał:

Kod blokuje się na godzinę po bodajże 4-5 próbach jego użycia. I wtedy nikt go nie użyje,
nawet, jak znajdzie poprawną litee czy cyfrę i wpisze.



lol nie? Przy wczorajszym kodzie przeleciałem cały alfabet i mi go nie zablokowało, dopiero jak trafiłem na właściwą literę wywaliło mi że duplikat bo ktoś już zdążył zgarnąć kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:31, Quise napisał:

lol nie? Przy wczorajszym kodzie przeleciałem cały alfabet i mi go nie zablokowało, dopiero
jak trafiłem na właściwą literę wywaliło mi że duplikat bo ktoś już zdążył zgarnąć kod.


Śmiem się z tym zgodzić. No bo przecież jak może zostać zablokowany kod... którego nikt jeszcze nie wpisał? :) Lekka niedorzeczność. Wciąż brakuje tutaj tej jednej literki/cyfry, a chyba żeby zablokować kod, musiałby on być kompletny. Prób jest nieograniczona ilość, sam przy tego typu zabawach wpisywałem chyba, tak jak kolega wyżej, cały alfabet. Więc, blokady to jakiś podły mit. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zdobyć Disciples III, ale chyba musiałbym ciągle odświeżać grama i jeszcze mieć trochę szczęścia, aby się udało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 23:21, Alpharob napisał:

Podobno to rozdawanie kluczy miało być od dzisiaj, a jeszcze nie widziałem ani jednego
:(


Były dzisiaj klucze do Airline Tycoon 2 i dodatków oraz do Crash Time 3. Czy było więcej, nie wiem. Airline było w temacie o grze, Crash Time 3 w temacie nnewsowym o GTA V.

Jutro weekend, może być więcej kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować