Zaloguj się, aby obserwować  
O2si

Dying Light

97 postów w tym temacie

Techland zapowiedział nową grę - "Dying Light".

Dying Light to gra action survival horror z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać rozległe miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zainfekowani stają się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, którzy ruszają na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu.

Good Night. Good Luck.


Na oficjalnej stronie gry ( http://www.dyinglight.pl/) udostępniono kilka screenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 23:56, Kraju napisał:

Wszyscy przerzucili się już na "next-geny".


Ale to nadal zaskakuje, że nagle po ponad roku ogłaszają, że wstrzymują pracę nad Xboksem 360 i PlayStation 3. W ogóle grałem w grę 8 miesięcy temu temu i prace szły tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo woleli skupić się na dopracowaniu wersji na PC, XBO i PS4, albo gry na stare konsole miały tyle błędów, że nie dało się tego tak szybko naprawić. Moze to tylko kilkumiesięczna obsuwa z celowym zabiegiem marketingowym. Nie zdziwię się, jeżeli po pół roku zapowiedzą wersję na X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej tego oczekuję. Skoro zapowiedziano obie wersje i nagle kilka miesięcy przed premierą mówią o "wstrzymaniu" prac, to zapewne twoje spostrzeżenia są prawdziwe. Chcą dopracować "ładną" wersję gry, a potem wersja "brzydka" będzie dodatkowym zastrzykiem finansowym. Zauważyłem, że większość gier ma teraz premierę najpierw na PlayStation 4 i Xboksie One, a dopiero po kilku tygodniach na konsolach starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania już są!

MINIMUM:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / AMD Radeon™ HD 7870
Sound: DirectX® 10

RECOMMENDED:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 16 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290
Sound: DirectX® 10

> 16 GB RAM DDR3
*pffffhahahah*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 18:35, Dared00 napisał:

Wymagania już są!

MINIMUM:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / AMD Radeon™ HD 7870
Sound: DirectX® 10



Te 670 to minimum? Chyba sobie kpią. Po za tym wymogi przecież zostały juz podane.
Mogę prosić źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 18:46, Dared00 napisał:

> Mogę prosić źródło?
Strona gry na Steamie: http://store.steampowered.com/app/239140/

Jeszcze niedawno te minimalne to były rekomendowane, nie chce mi się jakoś wierzyć by nagle zmieniły się w minimalne szczególnie że jakoś gra nie wygląda super ekstra jak choćby nowy AC Unity który po za bugami prezentuje się bardzo ładnie wizualnie. Do tego te 16GB Ram skomentuje tym filmikiem.




ukryje w spoiler by nie było spamu ;p


Edit jest też nowy gameplay http://www.benchmark.pl/aktualnosci/dying-light-gra-pierwsze-15-minut-rozgrywki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 18:35, Dared00 napisał:

Wymagania już są!

/.../

W takie średnie (przynajmniej minimum) jak na dzisiejsze standardy ale ciekawi mnie jak będzie z optymalizacją. I nie wierze że gra zje więcej niż 8 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 19:24, doctorwho napisał:

W takie średnie (przynajmniej minimum) jak na dzisiejsze standardy ale ciekawi mnie jak
będzie z optymalizacją. I nie wierze że gra zje więcej niż 8 GB RAM.


Ta gra na 100 nie będzie miała takich wymagań, jak tla mnie to pomyłka steama. Żadnego potwierdzenia przez Techland nie ma jak narazie a te 16GB to już w ogóle parskłem śmiechem. Co do samych wymagań podanych przez kolegę to nie są to "takie średnie" kurcze na takim poziomie wymagań to nawet nie miały gry gdy przeskok był z PS 2 na PS3 a tam był GIGANTYCZNY przeskok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się co to za gra. Bo już tyle tych nazw było, że nie wiem o co chodzi. A to ta lipa od techlandu. Jeszcze te wymagania. Klon Dead Island w lepszej oprawie ziewf. Jak ktoś zagra to niech powie, jak wam komputer chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 13:51, Jed1 napisał:

Wie ktoś może czy po wydaniu tej gry będzie ona posiadać jakiegoś DRMa?


Tak, na pewno. Każda wysokobudżetowa gra posiada DRM.

@Deusolbert
Z tego co widziałem, to gra wygląda lepiej niż Unity. Zespół grafików się naprawdę postarał, chociaż grę na własne oczy widziałem jakieś 10 miesięcy temu. Poza tym ona jest w pierwszej osobie, a nie 3, co znacznie zmienia odbiór grafiki.

~@all
Nie rozumiem nieco ludzi, który podchodzą do tej gry negatywnie "z zasady"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 16:30, StrictlyBananas napisał:

~@all
Nie rozumiem nieco ludzi, który podchodzą do tej gry negatywnie "z zasady"...

Ja osobiście nie podchodzę negatywnie tylko te wymagania poadane wcześniej byłyby za wysokie i tyle do tego co przezentuje gra.


@Jed1

Pewnie będzie jakiś steam czy coś w ten deseń jako DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 13:51, Jed1 napisał:

Wie ktoś może czy po wydaniu tej gry będzie ona posiadać jakiegoś DRMa?


Steam jest na 100% gra już od jakiegoś czasu w sklepie a w innych jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Deusolbert, @doctorwho
Dziękuję za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że idę do sklepu, kupuję wersję pudełkową i jest tam klucz na Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować