Zaloguj się, aby obserwować  
O2si

Dying Light

97 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2014 o 16:27, Jed1 napisał:

@Deusolbert, @doctorwho
Dziękuję za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że idę do sklepu, kupuję wersję pudełkową
i jest tam klucz na Steama.

Tak, płyta jest dla ludzi mających słaby internet i nie mogących ściągnąć przez to gry ze steama/origina/uplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 18:00, Deusolbert napisał:

Tak, płyta jest dla ludzi mających słaby internet i nie mogących ściągnąć przez to gry
ze steama/origina/uplaya.


Bardziej wolę określenie "dla osób kolekcjonujących". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 12:07, Mefisto napisał:

Cześć

Jest możliwośc zakupu samej koszulki czy musze zamówić też grę ??

Były dostępne w paczce pre orderowej w sklepach np MM albo Empik. W końcu nie musisz tego pre ordera wymieniać na grę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega zamawianie koszulki z tejże gry na gram.pl ? Zamawiam koszulke za 20zł i następnie zamawiam preordera dying light i mam wtedy rabat tych 20zł? i za gre płace 100zł czy musze gre zamówic dopiero w dniu premiery i dostane tą zniżke?
Czy jeszcze inaczej, zamawiam koszulke i preordera gry na stronie oczywiście wersje pudełkowa ( podkładka pod mysz ^^ w końcu odświeże) i płace za koszulke, oni mi to teraz przyśla bo jest dostępne na magazynie jak widze, i w tydzien przed premiera gry jak udzielam płatności za preordera to wtedy zaliczy mi się sam ten rabat?
Ale nagmatwałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:30, haderQ napisał:


Nie no GTA przełożyli to myślałem że chociaż w DL sobie pogram w styczniu/lutym, a tu premierę przekładają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:30, haderQ napisał:


No chyba jakieś żarty... Najpierw GTA V, teraz to. Nie po to kupiłem cały nowy sprzęt komputerowy żeby teraz czekać na wszystko do marca/maja (wieśiek). Mam nadzieje że to jeszcze nie potwierdzone info.

A odnośnie koszulki i rabatu na gre od niej. Przysługuje mi on dopiero w dniu premiery czyli musze zamówić gre w ten dzień i wtedy zapłace 20zł taniej? Bo jak teraz zamawiam i wklepuje ten kod rabatowy to cena spada mi tylko z 119 do 114 zł. I pisze Specjalne warunki II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy ktoś orientuję się, czemu sklep zmienił datę na marzec, skoro w Polsce dying light wychodzi normalnie,? U konkurencji widziałem wysyłkię 30 styczeń bez zmian.

Edit: odświerzyłem stronkę i już data wskoczyła spowrotem. Dobrze bo przez moment się zagotowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 15:42, kaczek93 napisał:

Chodzą słuchy o ostro skopanej optymalizacji wersji PC.
Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?


Potwierdzam, u mnie na maksymalnych 40-60 fps, używa tylko 1szego rdzenia CPU i zjada 3,4-3,5 vramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poglądowy materiał + omówienie gry, dla tych którzy jeszcze się zastanawiają nad kupnem :)
https://www.youtube.com/watch?v=1a4qaHVCv58

Optymalizacja rewelacyjna nie jest, ale mogło być gorzej (patrz Assassins creed unity)
Graficznie natomiast dupy nie urywa. BF 4 i Crysis 3 nadal maja najlepszą grafikę.
Podobno Ustawienie dot cieni pomaga na część problemów, jednak moim zdaniem Techland powinien przeprosić i puścic patcha ASAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 15:42, kaczek93 napisał:

Chodzą słuchy o ostro skopanej optymalizacji wersji PC.
Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?

Z tym to różnie bywa posiadacze starszych procków Intela(poprzednie generacje I3 i I5) i AMD(PhenomII) nie narzekają co innego ci posiadają nowsze I3, I5, I7 oraz oraz ogólnie na prockach FX(na APU to gra działa dosyć dobrze oO) ci tutaj piszą że różne rzeczy się dzieją.

Do gry na średnich detalach w 1440x900 wystarczy stareńki HD 5770 co wielu nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z raportów zamieszczonych tu i ówdzie wynika, że tak naprawdę tylko opcja "zasięgu widzenia" ma realny wpływ na ilość wyświetlanych klatek - ustawienie jej w granicach 50% i poniżej jest optymalne, powyżej tej granicy - irracjonalne, gdyż nie oferuje praktycznie żadnej różnicy w jakości wyświetlanego obrazu, a fps-y lecą na łeb, na szyję.
Poza tym - nie jest źle, ludzie są na ogół zadowoleni, choć... Dying Light pożera jeden rdzeń procesora, skazując resztę na nudzenie się - może stąd wynikają problemy na wybranych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest dziwne np AMD i serie PII, APU(nawet na ich kartach ta gra działa oki) oraz FX 6x00 nie mają ponoć takich problemów co innego reszta procków. Podobne jaja z intelem gdzie posiadacze starszych procków z HT nie ma takich problemów.

Ponoć jak głoszą plotki(kurde mało prawdopodobne ale po tym co UBI ostatnio odwala a do techland też nie mam takiego zaufania) że gra nie ma zaktualizowanych list obsługiwanych procków, podobne jaja były nawet z grami na UE3 gdy jakiś deweloper nie dodał do obsługi najnowszych kart i procków. Dosłownie takie same jaja były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować