Zaloguj się, aby obserwować  
O2si

Dying Light

97 postów w tym temacie

Ja w ogóle olałem tego gościa, za trudno go zabić i nie ma to żadnej wymiernej korzyści wynikającej z walczenia z nimi, w ogóle to dotyczy całości zarażonych. Zacząłem się wspinać, było tak fajnie, że dotarłem na szczyt mijając cel misji i znalazłem co...? Flagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 11:10, Muradin_07 napisał:

No ja znalazłem jakiegoś samotnego zombie, który czekał na dropkicka... :D


O tak. Zważywszy na to, że gram dla osiągnięć i po 8 godzinach grania mam tylko 2... Odrobinę czasu zajmie zdobycie całej setki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 10:40, PrinceLaCroix napisał:

Co do biegania nocą- pierwszy raz jest bezcenny : D.


Pamiętam. Uciekam przed zgrają bestii i w momencie, gdy jedna wyskoczyła z paki dostawczaka, dostałem takiego dropa fpsów, że jak odzyskałem kontrolę, byłem już martwy. :D

Mój pierwszy i ostatni zgon. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 10:43, StrictlyBananas napisał:

Nie ma takiej opcji! Dochodzę do wniosku, że zbyt trudno zgubić te dziady, które pałętają
się po nocy. Chociaż z drugiej strony unikanie ich nie jest takie trudne...


Trudno zgubić? Zależy od terenu i od naszej reakcji. ;)

Tylko jedną noc przespałem, jakaś namiastka skradanki przynajmniej jest i można się nacieszyć tym. A i szkoda, że noce są takie krótkie, zawsze jak się już rozkręcę, to wstaje słoneczko. :P

A wiecie, gdzie te nocne poczwary chowają się, gdy zaczyna świtać? Wskakują pod tekstury. ;D

20150201172753

20150201172801

20150201172805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 17:17, Kakarotto napisał:

Pamiętam. Uciekam przed zgrają bestii i w momencie, gdy jedna wyskoczyła z paki dostawczaka,
dostałem takiego dropa fpsów, że jak odzyskałem kontrolę, byłem już martwy. :D


Ha, a ja grałem w nocy na słuchawkach... Teraz przyda mi sie kilka dni duchowej emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam ten post dla potomnych, którzy może będą próbowali wyszukać taką informację w googlach (bo mi czasem się zdarza, zwłaszcza w przypadku nowych gier, ale często brakuje takich informacji):
W Dying Light na laptopie MSI CX61 (2x2,4Ghz, 4GB RAM, GF GT 640M) na upartego można grać przy totalnym minimum detali, oczywiście jeśli ktoś chce się męczyć w 20fps i mniej. Grać w ten sposób można, ale moim zdaniem nie warto się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram i gram, aż tu nagle...taki miły akcent :) Parkour, tworzenie broni, wycinka zombiaków - wyśmienita zabawa, nie żałuję ani jednej złotówki :)

20150203074359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym ekipy do zrobienia aczika na 5 zadań z 3 graczami w trybie współpracy. Znalazło by się dwóch lub trzech chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z wersjami językowymi na PS4? Kupiona w Polsce gra ma tylko Polską lokalizację? Słyszałem ten świętokradczy dubbing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:47, Sipso napisał:

Jak wygląda sytuacja z wersjami językowymi na PS4? Kupiona w Polsce gra ma tylko Polską
lokalizację? Słyszałem ten świętokradczy dubbing...


Świętokradczy? Przecież to nowa marka. A dubbing robili ci sami ludzie co w Wiedźminie chociażby, więc nie wiem w czym problem. Wersja PL jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio usłyszałem na YT polską wersję gry i jestem wstrząśnięty. Tak nędznych głosów-zwłaszcza na tle fajnej wersji angielskiej- dawno nie słyszałem. Szczególnie główny bohater wyszedł fatalnie. Naprawdę nie można było zainwestować w aktorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 17:37, Sipso napisał:

Nie pytałem o opinię o dubbingu tylko czy muszę szukać kopii z zagranicy żeby mieć angielski
dubbing. Zapytam gdzie indziej.


Wyraziłeś swoją opinię, do czego się odniosłem. Gdybyś po prostu zapytał, to bym nic nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam o to dylemat . Chcę się dowiedzieć czy pójdzie na moim kompie Dying Light . Mój komputer windows 7 home premium karta graficzna gtx 460 pamięć ram 4 gb procesor amd athlon X4 640 processor 3000 mhz czterordzeniowy. Pójdzie mi czy nie pójdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 22:34, nemaha napisał:

witam mam o to dylemat . Chcę się dowiedzieć czy pójdzie na moim kompie Dying Light .
Mój komputer windows 7 home premium karta graficzna gtx 460 pamięć ram 4 gb procesor
amd athlon X4 640 processor 3000 mhz czterordzeniowy. Pójdzie mi czy nie pójdzie ?

na tej stronie możesz sprawdzić czy pójdzie http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy na Viście 64 bitowej to działa??

Bo co serwis to inne min. wymagania a sprzętowo teoretycznie powinno działać w miarę na średnich w 1440x900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować