Zaloguj się, aby obserwować  
O2si

Dying Light

97 postów w tym temacie

Chciałem sobie kupić Dying Light, ale słyszałem gdzieś, że wersja pudełkowa, która pojawi się nieco później, będzie zawierać jakiś darmowy DLC (w zamian za opóźnienie). Czy ktoś słyszał coś więcej? Bo nie wiem czy brać teraz wersje cyfrową czy czekać na pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 13:48, Volvox napisał:

Chciałem sobie kupić Dying Light, ale słyszałem gdzieś, że wersja pudełkowa, która pojawi
się nieco później, będzie zawierać jakiś darmowy DLC (w zamian za opóźnienie). Czy ktoś
słyszał coś więcej? Bo nie wiem czy brać teraz wersje cyfrową czy czekać na pudełko.


O ile pamiętam chodziło o DLC be the zombie które jest darmowe już od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 16:44, doctorwho napisał:

O ile pamiętam chodziło o DLC be the zombie które jest darmowe już od premiery.


O tu jest ten news który miałem na myśli:
http://www.pssite.com/news-39153-tryb__be_a_zombie__dying_light_jednak_za_darmo_dla_wszystkich.html

Inną sprawą jest wydanie pudełkowe - to właśnie je opóźniono (w Polsce i USA będzie na czas) i dodane do niego będą darmowe DLC "Cuisine & Cargo" oraz "Survival Bundle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi polskimi grami to zawsze jakis problem za granica. Jak nie opozniona premiera to co innego. Mam trzy kody z DLC w srodku i zaden nie dziala na PSN. Okazuje sie ze nie jestem jedyny, w dodatku przy kodach jest Brytyjska flaga wiec nie zdziwie sie jak te DLC sa tylko na teren Angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwiekszych zalet czyli skoki w tej grze to jak dla mnie najwieksza bolaczka tej produkcji. Sa nie dopracowane, nie jasne, nie intuicyjne, irytujace i psuja cala rozgrywke. Misja zeby wspiac sie na most jest tego dobrym przykladem. Klikasz R1 ale postac kompletnie nie reaguje, po 20 minutach zmagan nagle spadasz nie ze swojej winy w dol i wszystko od poczatku. Szczerze to juz mam dosc tej gry i mysle zeby ja oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 00:42, Diverso napisał:

Ja mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat. A jak się ginie to ze swojej winy bo akurat
mechanika skoków jest ok.


U mnie czasami nie zapala sie opcja zlapania czegos na co w innych przypadkach mozna sie wspinac. Widac po prostu ze skoki do pewnych lokacji sa oskryptowane i jest jedna jedyna wlasciwa droga co jest bardzo mylace. Nie liczac idiotyzmu w postaci drabin zamknietych na kludke, jakby nie mozna bylo zniszczyc kludek i normalnie wejsc po drabinie...nieee lepiej skakac po rurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 18:59, Diverso napisał:

Ależ podczas wczorajszej sesji ze znajomym wyszedł Nam kombo kill :-D


Co-Op i noc to jedyny plus tej gry. Cala reszta jest nudna i irytujaca. Ja wlasnie oddalem dzisaj te gre, nie skonczylem jej nawet, dla mnie poki co najgorsza gra w jaka gralem w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób, które byłyby chętne na coop: tak, żeby zebrać pełne party i porobić wszystkie lub choć część achików związanych ze wspólnym graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 22:12, MarcusKuan napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już kupował wersję cyfrową:
http://sklep.gram.pl/digi/dying-light-wersja-cyfrowa.shtml
Jest to wersja DRM Steam? Czy kupno klucza odbywa się bezproblemowo?


Lepiej zapytaj w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134&u=313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

odblokowałem właśnie strój ''ocaleniec'', ale nie wiem jak go założyć, na początku gry było objaśnienie co i jak ze strojami, ale już nie pamiętam, a nie potrafię tego nigdzie znaleść. może mi ktoś powiedzieć jak to jest ? sprawdzałem w torbie(skrytce) w bezpiecznej strefie, ale nie ma go. z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 18:53, Ecko09 napisał:

Jest możliwość w polskiej wersji ustawienia pl napisów i angielskich głosów?

Z tego co pamiętam to nie. Chyba, że może jakoś bawiąc się plikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 18:53, Ecko09 napisał:

Jest możliwość w polskiej wersji ustawienia pl napisów i angielskich głosów?

Jak najbardziej jest, sam tak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować