Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ważne: gram.pl ma nowego prezesa

37 postów w tym temacie

jak narazie gram.pl bardzo fajnie się rozwijało, nie była potrzebna zmiana ale mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej i gratulacje dla nowego prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowemu prezesowi życzę szczęścia i powodzenia, sobie życzę naprawionego odpowiadania na komentarze bezpośrednio pod newsami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te "odważne działania w kwestii gier pudełkowych" nie będą oznaczały wycofywania się z ich sprzedaży (albo nawet marginalizacji)... Apage!
Życzę powodzenia zarówno nowemu prezesowi na tym stanowisku jak i staremu w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy :"Odważne działania w kwestii gier pudełkowych"? Wcale nie podoba mi sie idea gier cyfrowych. Po części dlatego, że mieszkam w miejscu gdzie mam masakrycznie wolny internet (nie mogę gier ściągać, np. MMORPGów ze stron czy też zrobić aktualizacji gry, na przykład - Wiedźmin 2 - 11 GB :( (czyli nie mogę nawet grać już, chociaż mam go kupionego). A po drugie dlatego, że lubię MIEĆ te gry - w pudełku, na płycie, na półce, których mogę po prostu fizycznie dotknąć.

Gram.pl życzę oczywiście sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co znaczy :"Odważne działania w kwestii gier pudełkowych"?
No właśnie, jak to mam rozumieć ? wypadałoby jakieś wyjaśnienie bo czuje się troszeczkę zaniepokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 17:17, Sark9 napisał:

>Co znaczy :"Odważne działania w kwestii gier pudełkowych"?
No właśnie, jak to mam rozumieć ? wypadałoby jakieś wyjaśnienie bo czuje się troszeczkę
zaniepokojony.

Wojciech obecnie jest w podróżny służbowej, więc najpewniej nie da rady odpowiedzieć szybko, ale na pewno nie musicie się o nic martwić – będziemy rozwijać pudełka, nie rezygnować z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy zwłaszcza fragment: "od zawsze lubię się zrelaksować przy dobrej strategii.", bo być może więcej dobrych strategii zawita na polski rynek.
Trochę mnie tylko niepokoi co prezes rozumie pod pojęciem strategii. Czy wzorem tu będą nawalanki "kupą mości panowie" (klasyk: red Alert), czy gry naprawdę strategiczne (klasyk: Civilization) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 17:39, A-cis napisał:

Mnie cieszy zwłaszcza fragment: "od zawsze lubię się zrelaksować przy dobrej strategii.",
bo być może więcej dobrych strategii zawita na polski rynek.


Zapominasz chyba, że Gram.pl to sklep/serwis o grach, a nie wydawca. Tak więc raczej nie będzie mieć to wpływu na to, CO zostanie w Polsce wydane.

Natomiast co do samej zmiany - trudno powiedzieć, czy na lepsze, czy na gorsze. Powiem szczerze, że ostatnimi czasy Gram.pl wpadło nieco w marazm. Jasne, weszła nowa szata graficzna, wszedł digital, ale z drugiej strony niektóre rozwiązania (jak brak Paczkomatów, a zamiast tego punkty odbioru osobistego, do tego płatne) nieco się zestarzały i trzeba by je podrasować.

No nic, zobaczymy, a tymczasem obu życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo napisac ze szukacie kogos takiego, wlasnie siedze na bezrobociu, napewno bym sie nadawal, bycie prezesem mam we krwi.
A tak na serio to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowego prezesa i podziękowania dla pana Cegły :)

Mam nadzieję, że w końcu obniżycie ceny gier, a także zmienicie formy i koszty wysyłki (chociażby darmowy paczkomat albo kurier). Kiedyś byliście jedynym sklepem, w którym kupowałem gry, teraz unikam Was jak ognia, głównie ze względu na podane wyżej powody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować