Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals oficjalnie zapowiedziane!

61 postów w tym temacie

Ehhhh... czyli znów dostaniemy to co chce nam dać EA, a nie to czego chcą gracze na całym świecie. Przecież gry tworzone są dla graczy, więc ich zdanie powinno być brane pod uwagę ! Chyba śmiało mogę powiedzieć, że CHCEMY nowej odsłony Need For Speed Underground. Tuningu aut - (jeszcze większego i lepszego niż w U2), w każdym znaczeniu tego słowa, dziennych, nocnych nielegalnych wyścigów ulicznych, ścigającej nas policji, dobrego soundtracku i klimatu. Nie tylko luksusowych sportowych samochodów ale również aut codziennych, z których za pomocą tuningu robimy "demony prędkości".
Taki powinien być najnowszy NFS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 17:53, Grzyb11115 napisał:

Ehhhh... czyli znów dostaniemy to co chce nam dać EA, a nie to czego chcą gracze na całym
świecie. Przecież gry tworzone są dla graczy, więc ich zdanie powinno być brane pod uwagę
! Chyba śmiało mogę powiedzieć, że CHCEMY nowej odsłony Need For Speed Underground.
Tuningu aut - (jeszcze większego i lepszego niż w U2), w każdym znaczeniu tego słowa,
dziennych, nocnych nielegalnych wyścigów ulicznych, ścigającej nas policji, dobrego soundtracku
i klimatu. Nie tylko luksusowych sportowych samochodów ale również aut codziennych, z
których za pomocą tuningu robimy "demony prędkości".
Taki powinien być najnowszy NFS !

Będzie tam tuning :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ehhhh... czyli znów dostaniemy to co chce nam dać EA, a nie to czego chcą gracze
> na całym
> > świecie. Przecież gry tworzone są dla graczy, więc ich zdanie powinno być brane
> pod uwagę
> > ! Chyba śmiało mogę powiedzieć, że CHCEMY nowej odsłony Need For Speed
> Underground
.
> > Tuningu aut - (jeszcze większego i lepszego niż w U2), w każdym znaczeniu tego słowa,
>
> > dziennych, nocnych nielegalnych wyścigów ulicznych, ścigającej nas policji, dobrego
> soundtracku
> > i klimatu. Nie tylko luksusowych sportowych samochodów ale również aut codziennych,
> z
> > których za pomocą tuningu robimy "demony prędkości".
> > Taki powinien być najnowszy NFS !
> Będzie tam tuning :P

Tylko coś czuję, że będzie on na prawdę uproszczony i tak wciśnięty na siłę abyśmy przez 4 godziny przechodzenia całej gry nie znudzili się kolorem nadwozia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 18:03, Grzyb11115 napisał:

> > Ehhhh... czyli znów dostaniemy to co chce nam dać EA, a nie to czego chcą gracze

> na całym
> > świecie. Przecież gry tworzone są dla graczy, więc ich zdanie powinno być brane

> pod uwagę
> > ! Chyba śmiało mogę powiedzieć, że CHCEMY nowej odsłony Need For
Speed
> Underground
.
> > Tuningu aut - (jeszcze większego i lepszego niż w U2), w każdym znaczeniu tego
słowa,
>
> > dziennych, nocnych nielegalnych wyścigów ulicznych, ścigającej nas policji,
dobrego
> soundtracku
> > i klimatu. Nie tylko luksusowych sportowych samochodów ale również aut codziennych,

> z
> > których za pomocą tuningu robimy "demony prędkości".
> > Taki powinien być najnowszy NFS !
> Będzie tam tuning :P

Tylko coś czuję, że będzie on na prawdę uproszczony i tak wciśnięty na siłę abyśmy przez
4 godziny przechodzenia całej gry nie znudzili się kolorem nadwozia :)

A ja myślę, że zmiana twórców zmieni też podejście do jej tworzenia. Kto wie, może to taki underground z policją, czyli co najlepsze w serii nfs , z małym dodatkiem nfs world. Prawda jest taka, że dowiemy się o tym o wiele później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy oni wezmą się do roboty i zrobią jednego prawdziwego Underground. Pewnie znowu tuning ograniczy się do zmiany koloru, będzie nudne jeżdżenie po mieście, które po 1 h staje się nudne i monotonne. To wszystko to zwykły skok na kasę i tyle, dopiero zauważą że robią złe NFS i jak gracze przestaną je kupować. Powinni posłuchać w końcu graczy. A wystarczyło by dać tuning, samochody i miasto z Underground 2 okroszone to wszystko Frostbite 3 i było by OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 18:10, mateusz1122 napisał:

Nie wiem kiedy oni wezmą się do roboty i zrobią jednego prawdziwego Underground. Pewnie
znowu tuning ograniczy się do zmiany koloru, będzie nudne jeżdżenie po mieście, które
po 1 h staje się nudne i monotonne. To wszystko to zwykły skok na kasę i tyle, dopiero
zauważą że robią złe NFS i jak gracze przestaną je kupować. Powinni posłuchać w końcu
graczy. A wystarczyło by dać tuning, samochody i miasto z Underground 2 okroszone to
wszystko Frostbite 3 i było by OK!!!

Ok? Było by świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U + MW + C = Best NfS
Czy tak trudno je polaczyc ? fajna byla czarna lista, drifty w canionie lub tuning w U, teraz to tylko jak by bogaci sie scigali w NfS a nie ludzie ulicy jak w starych odslonach. Ja mam w dupie takiego NfS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem kiedy oni wezmą się do roboty i zrobią jednego prawdziwego Underground. Pewnie
> znowu tuning ograniczy się do zmiany koloru, będzie nudne jeżdżenie po mieście, które
> po 1 h staje się nudne i monotonne. To wszystko to zwykły skok na kasę i tyle, dopiero
> zauważą że robią złe NFS i jak gracze przestaną je kupować. Powinni posłuchać w końcu
> graczy. A wystarczyło by dać tuning, samochody i miasto z Underground 2 okroszone to
> wszystko Frostbite 3 i było by OK!!!

Jeżdżenie na mieście po 1h jest nudne? A przepraszam, na czym polega Need For Speed? Na wyścigach czy na tuningu? Bo ktoś tu się bardzo pomylił. Z resztą, tuning też może być nudny i monotonny po 1 h rozgrywki. Przecież ile można cały czas zmieniać pojazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale logo nowego NFSa to mi się totalnie nie podoba. Podoba mi się to, że będę mógł sobie Ferrari pojeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na Tuning. Jeśli obejdzie się bez to nawet nie ruszę tego tytułu. Most Wanted ''12 olałem bo była to zwyczajna żenada i kpina z serii.
Criterion Games to niech się wezmie za Bornout''a a NFS''a już niech nie tyka.
Kolejnych Hot Pursuit ''10/MW ''12 nie zdzierżę. Jak się pomyliłem odnośnie dat to sorki z góry.

> U + MW + C = Best NfS
> Czy tak trudno je polaczyc ? fajna byla czarna lista, drifty w canionie lub tuning w
> U, teraz to tylko jak by bogaci sie scigali w NfS a nie ludzie ulicy jak w starych odslonach.
> Ja mam w dupie takiego NfS'a

W 100% się zgadzam. Popieram i takiego NFS'a oczekuję. Tylko proszę bez propozycji NFS World że niby już jest bo to nie to samo tylko eNFS z mikropłatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować