Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - pierwsze wrażenia

40 postów w tym temacie

"Niewiele wiadomo na temat tych ostatnich, nietrudno jednak domyślić się, że system będzie funkcjonować w sposób podobny do Saint''s Row, przynosząc nam periodycznie stałe dochody."
Czemu skorzystaliście akurat z przykładu Saint''s Row zamiast z Vice City, skoro to ta sama marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to relacja z tego samego fragmentu o którym już czytałem na zagranicznych serwisach to znów narobiliście mi smaku. O ile występowanie dzikiej zwierzyny moim zdaniem mija się z celem (to nie Far Cry, ani RDR) to te całe planowanie związane z napadami na bank zapowiada się fantastycznie. Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu skorzystaliście akurat z przykładu Saint''s Row zamiast z Vice City, skoro to ta
> sama marka?

Dokładnie :)

Poza tym mam pytanie do autora: czemu LS zrobiło na Tobie mniejsze wrażenie aniżeli LC? Ciekawi mnie to.

W każdym razie nowe GTA zapowiada się naprawdę fajnie i chyba chciałbym być tym szczęściarzem biorącym udział w prezentacji. Co do grafiki i tematu podrasowanych screenów to nie ma się raczej co czepiać. Świat jest ogromny i wiele wymaga, a konsole są już stare. Poruszyłbym temat PC, na którym będzie to wszystko wyglądać kosmicznie (jak i zapewne również na nowych konsolach prędzej czy później), ale zaraz otrzymam komentarz: "Na PC nie będzie". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Egzotyczne ryby czmychały przed psychopatą" - myślałem, że ten nowy, ekscytujący feature jest zarezerwowany tylko dla nowego CoD''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:12, leszeq napisał:

"Egzotyczne ryby czmychały przed psychopatą" - myślałem, że ten nowy, ekscytujący feature
jest zarezerwowany tylko dla nowego CoD''a :P

Oh, snap. Tylko czekać, aż Acti wytoczy im proces za kradzież ich next-genowej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Online - "Widzieliśmy GTA 5 - zróbiło na nas KOLOSALNE WRAŻENIE, to będzie najlepsza gra wszechczasów!"

Gram - "Widzieliśmy GTA 5. Takie sobie, dupy nie urywało, ale można pograć" Heh. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moje gry,które koniecznie muszę kupić w tym roku:
> GTAV,Watch Dogs,AC IV,

podzielam również twoją opinie yyy to faktem się stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:32, najlepszestwory napisał:

Jedynym dylematem w kwestii zakupu GTA V jest to,czy gra pojawi się na konsolach nowej
generacji,gdzie będzie graficznie znacząco różniła się od wersji na obecną generację.


No właśnie wydaje się, że tak, ale obstawiałbym minimum rok odstępu albo i więcej a ewentualną zapowiedź dopiero po premierze obydwu konsol.

Według mnie nie opłaca się czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:39, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Oczekiwanie na GTA V powinien umilić Crash Time 3 - 353XG-?FA0B-2JFY7


No i Crash Time 3 moje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moje gry,które koniecznie muszę kupić w tym roku:
> GTAV,Watch Dogs,AC IV,
GTA V, Last of Us i Watch Dogs.
Na tej liście był też GoW: Wstąpienie, ale już kupiony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:28, Piotr13PL napisał:

Gry Online - "Widzieliśmy GTA 5 - zróbiło na nas KOLOSALNE WRAŻENIE, to będzie najlepsza
gra wszechczasów!"

Gram - "Widzieliśmy GTA 5. Takie sobie, dupy nie urywało, ale można pograć" Heh. ;d

Na Filmwebie też się bardzo podniecili, z tego co zauważyłem kątem oka. Kto jak kto, ale za Myszastym można iść w ogień pod tym względem, bo żaden hype ani marketing się go nie ima. Po prostu mówi jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oh, snap. Tylko czekać, aż Acti wytoczy im proces za kradzież ich next-genowej technologii.

Którą jak się okazało dalej jest rozbudowany IdTech 3

Czy autor zapowiedzi mógłby podać czy różnica w grafie prezentowanej na screenach a prezentującej się na żywo jest jakaś kolosalnie wielka, czy są to może tylko małe poprawki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość podwożenia gapowiczów? Błyskawicznie rodzą się w głowie chore pomysły na akcje z tanich horrorów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:51, Koski napisał:

> Oh, snap. Tylko czekać, aż Acti wytoczy im proces za kradzież ich next-genowej technologii.


Którą jak się okazało dalej jest rozbudowany IdTech 3

Czy autor zapowiedzi mógłby podać czy różnica w grafie prezentowanej na screenach a prezentującej
się na żywo jest jakaś kolosalnie wielka, czy są to może tylko małe poprawki?:P

Kojarzysz ten obrazek? Jest dość celny.

Nie chcę się podejmować oceny grafiki już teraz z wielu powodów - wczesna wersja gry, pokaz w kinie (ogromny ekran + projektor) - ale różnica w jakości oprawy względem materiałów promocyjnych jest zauważalna.

Nie oznacza to jednak, że grafika jest brzydka – modele faktycznie nie „urywają”, ale ilość szczegółów i rozmach już tak.

20130524123359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować