Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - pierwsze wrażenia

40 postów w tym temacie

> Gry Online - "Widzieliśmy GTA 5 - zróbiło na nas KOLOSALNE WRAŻENIE, to będzie najlepsza
> gra wszechczasów!"
>
> Gram - "Widzieliśmy GTA 5. Takie sobie, dupy nie urywało, ale można pograć" Heh. ;d

Gry-online już dawno przestało mnieć jakiekolwiek znaczenie (tam to ogląda się filmy na youtube, aby... ech, szkoda słów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być dokładnym - z VC/SA/VCS ;)

===

Rockstar od ładnych kilku lat olewają E3, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moje gry,które koniecznie muszę kupić w tym roku:
> GTAV,Watch Dogs,AC IV,

Tylko prosze później nie płakać, że twórcy robią te gry co rok i mają 1000 dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam az to wyjdzie na pc, a potem jeszcze z rok zanim popatchuja tak, ze da sie w to normalnie grac. Juz drugi raz na manewr z czworki sie nie nabiore. Poza tym juz gralem w te gre wiele razy, od czasow Gta3. Tylko setting sie zmienia i grafika lepsza, ale rdzen rozgrywki ciagle taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ówczesna sytuacja z GTA III była taka sama jak z GTA IV, więc już się dałeś drugi raz wymanewrować na optymalizacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jedynym dylematem w kwestii zakupu GTA V jest to,czy gra pojawi się na konsolach
> nowej
> > generacji,gdzie będzie graficznie znacząco różniła się od wersji na obecną generację.
>
> No właśnie wydaje się, że tak, ale obstawiałbym minimum rok odstępu albo i więcej a ewentualną
> zapowiedź dopiero po premierze obydwu konsol.
>
> Według mnie nie opłaca się czekać :)

Chyba,że prace trwają równolegle i premiera na X360 oraz PS3 we wrześniu,a na X1 i PS4,w dniu premiery nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry Online - "Widzieliśmy GTA 5 - zróbiło na nas KOLOSALNE WRAŻENIE, to będzie najlepsza
> gra wszechczasów!"
>
> Gram - "Widzieliśmy GTA 5. Takie sobie, dupy nie urywało, ale można pograć" Heh. ;d
Gry Online, CDAction - onetowe tytuły + nierzetelni newsmani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2013 o 11:28, Piotr13PL napisał:

Gram - "Widzieliśmy GTA 5. Takie sobie, dupy nie urywało, ale można pograć" Heh. ;d


To nie do końca tak. Po prostu oglądając pokazane nam fragmenty rozgrywki nie miałem zupełnie tego efektu "Łaaaał, ja cieeeee, aleeee..." To jak najbardziej MOŻE (ale wszak nie musi) być faktycznie najlepsze GTA w historii i jedna z najlepszych gier sandoksowych na świecie. Ale bardziej na zasadzie "jakież to solidne, rozbudowane i fajne", niż "piachem w oczy i kopem w krocze". Tym bardziej, że wciąż nie pokazano nam w detalach najważniejszego i najbardziej ciekawego elementu zabawy - tych wielkich skoków. A reszta, łącznie z przełączaniem się między bohaterami, to przecież w grach nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny niekoniecznie muszą być podrasowane, a mogą pochodzić z next-genowych wersji. Mimo wszystko, trudno to jednoznacznie stwierdzić. Mam nadzieję, że tak jest. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie wyobrazić rozmiarów tej mapy skoro ma być większa od
GTA IV + RDR + GTA:SA, to będzie wielkie albo i większe niż mapa w Just Cause 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 17:19, Nortic napisał:

Gry Online, CDAction - onetowe tytuły + nierzetelni newsmani.


Jakby gram.pl nigdy nie był oskarżany o onetowe tytuły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 12:10, Hartus napisał:

Możliwość podwożenia gapowiczów? Błyskawicznie rodzą się w głowie chore pomysły na akcje
z tanich horrorów. :D

Gapowicze to są już od czasów Vice City :D Wsiadasz na chama i ruszasz autkiem zanim pasażer wyjdzie :)
W sumie nie widzę różnicy w zabieraniu ich z chodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, co? Zamykamy się na njusy i czekamy na czas premiery i wtedy dopiero grając mówimy sobie, warto było? Czy jednak mamy minimalny poziom zaufania do recenzentów? Osobiście wolałbym mieć do nich odrobinę zaufania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować