Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wzór okładek na Xbox One potwierdzony na przykładzie Forza Motorsport 5

24 postów w tym temacie

Ładny.A na pewno o wiele ładniejszy ,niż to co jest teraz.
Ale też mam nadzieje że w końcu będą dawać porządne grube książeczki tak jak kiedyś ,a nie jak np. kupiłem GoW 3 na X-a a w pudełku tylko 2 strony instrukcji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Miły, a jednocześnie wpadający w oko kolor i minimalistyczny wzór mnie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:04, Revan91 napisał:

Zmieści się tam kaseta VHS czy nie? :D (zorientowani będą wiedzieli o co chodzi)

Pewnie nie. Do pudełek z PS3 też się steki nie mieściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie rozbudowanych instrukcji. Dziś już nawet do telefonów często nie ma instrukcji papierowych, a jedynie broszurka dotycząca bezpieczeństwa użytkowania i link do PDFa. Takie są tendencje na świecie. Ekologia.

A szkoda, bo zawsze lubiłem czytać papierowe instrukcje, zwłaszcza w strategiach, gdzie były opisy budynków i produkowanych w nich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmieści się tam kaseta VHS czy nie? :D (zorientowani będą wiedzieli o co chodzi)


HEHE !!LOL HEHS ONE ONE !!!!!!!!!!!1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Okładka nudna jak flaki z olejem. 80% okładki to niebo.

Spokojnie, kolekcjonerka ma zawsze ciekawszą wersję w przypadku tej serii. Ciekawe co dadzą tym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:53, zdenek117 napisał:

Na pewno nie będzie rozbudowanych instrukcji. Dziś już nawet do telefonów często nie
ma instrukcji papierowych, a jedynie broszurka dotycząca bezpieczeństwa użytkowania i
link do PDFa. Takie są tendencje na świecie. Ekologia.


Albo też będą instrukcje w grze. Specjalna zakładka, w której będzie wszystko opisane. PDFów też często kleić nie ma sensu, a tak wszystko będzie w menusach pod ręką i nie trzeba będzie się przełączać między oknami na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmieści się tam kaseta VHS czy nie? :D (zorientowani będą wiedzieli o co chodzi)

Te żarty robią się powoli śmieszne jak marsz żałobny -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okładka nieco lepsza od tych co teraz są ;p.
"Te żarty robią się powoli śmieszne jak marsz żałobny -_-"
Może i tak,ale gdzie nie spojrzeć na inne serwisy,to wiele osób kojarzy teraz Xboxa One z erą VHS ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 17:27, Damiand92 napisał:

> Pewnie nie. Do pudełek z PS3 też się steki nie mieściły.
O co chodzi ze stekami?

Tak, jak wszyscy teraz KOMICZNIE nazywają X1 "magnetowidem", tak PS3 wszyscy nazywali grillem, bo wyglądał jak grill elektryczny: http://i.imgur.com/EgbzDu0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuj... Ten sam problem co X360 beznadziejnie będzie wyglądać z niektórymi tytułami. Taki wzór pasuje tylko do gier typu Fable ... Wyobraźcie sobie klimatyczną okładkę Arkham City czarno biały motyw i zielone paski u góry i na dole. Jak oglądanie materiałów z pre-produkcji avengers na zielonym tle bez dodanych efektów. Beznadzieja, mam tylko nadzieje, że Sony nie pójdzie w tę stronę i pozostanie przy neutralnym czarno szarym wzorze okładki. Jest świetny, i uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie kto kupi taką konsolę z takimi ograniczeniami x|
jakie znow ograniczenia ja [m],nie jestes zainteresowany wiec po co piszesz takie bzdury ? wszystko można oceniać ale trzeba przy tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować