Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja! Battlefield 3 i dodatki na PC w wersji cyfrowej taniej o 40 proc. w sklepie gram.pl!

7 postów w tym temacie

gram.pl

Edycja cyfrowa Battlefield 3 w sklepie gram.pl kosztuje 49,90 złotych, natomiast dodatki są dostępne w cenie 26,90 złotych za sztukę. Battlefield 3: Premium Edition to wydatek rzędu 109,90 zł, a Battlefield 3: Premium można nabyć za 85,90 zł

Przeczytaj cały tekst "Promocja! Battlefield 3 i dodatki na PC w wersji cyfrowej taniej o 40 proc. w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie Premium Edition można mieć w pudle, o ile się szwenda człowiek po Saturnach :) Z drugiej strony półki już tak się uginają pod ciężarem tej kolekcji, że cyfrówki coraz bardziej kuszą... no ale nie, kiedy ceny są równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:19, Karfein napisał:

W tej cenie Premium Edition można mieć w pudle, o ile się szwenda człowiek po Saturnach
:) Z drugiej strony półki już tak się uginają pod ciężarem tej kolekcji, że cyfrówki
coraz bardziej kuszą... no ale nie, kiedy ceny są równe.


co i tak nie ma zadnego znaczenia, w pudelku jest pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak mam Powrót do Karkand kupiłem go podczas jego premiery (Premium wtedy nie było ) Czy jak tera kupie Battlefield 3: Premium (zestaw dodatków) i dodam do bf3+ karkad czy będzie mi działać czy tylko to działa z bf3 bez dodatków ?? PLS o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 18:32, mobinio napisał:

Pytanie czy jak mam Powrót do Karkand kupiłem go podczas jego premiery (Premium wtedy
nie było ) Czy jak tera kupie Battlefield 3: Premium (zestaw dodatków) i dodam do bf3+
karkad czy będzie mi działać czy tylko to działa z bf3 bez dodatków ?? PLS o pomoc


Spokojnie będzie Ci działać! Tylko to będzie wyglądać tak jakbyś płacił za Karkand 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować