Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ok, zaczynam bać się Xboksa One - Kinect może przemówić ludzkim głosem

53 postów w tym temacie

Normalnie jak portier :D I to taki z pasja: podsluchuje, nagrywa, robi zdjecia, zapisuje profile, moze wtracac sie w zycie erotyczne domownikow (np. poprzez proponowanie parom wspolnej zabawy Kinectem, albo tworzeniem nowych kont potajemnie zapraszanym kolezankom). Taki maly nikczemnik :-) Wyraznie idzie ku lepszemu, takie gadzety lubie- gdyby mozna bylo jeszcze uczyc urzadzonko konkretnych odzywek i nadawac im kryteria, wg. ktorych mialy by byc uzywane..Albo chociaz jakas aplikacja w stylu Akinatora, z baza danych online i ta funkcja glosowa- takim czyms to bym sie z checia pobawil, w kazdym razie chetniej niz "dekoderem" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 20:58, EmperorKaligula napisał:

Jeśli Kinect nie rozpozna twarzy, poinformuje o tym i poprosi o przedstawienie się. Gdy
pozna imię gościa, zapamięta go. Na zawsze.

i wszystko w siec, dla bezpieczenstwa uzytkownikow i poprawy jakosci uslugi...

Nie ma to jak wszechobecna inwigilacja i mamienie ludzi :D
Facebook będzie miał niezłego .. "brata" po fachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 20:18, Chopek napisał:

Tak i tu właśnie ujawnia się jeden z dawno temu zarejestrowanych patentów. Wykupujesz
sobie licencję na film na 1 osobe i zapraszasz znajomego. Konsola rozpoznaje tylko ciebie
jako jedną osobę, która wykupiła film. Następnie po przyjściu znajomego wyłącza automatycznie
film i każe wykupić licencje na 2 osoby... Coś tak mi się zdaje, że tak kiedyś będzie,
może w tej lub następnej generacji...


http://www.cdaction.pl/news-32715/kinect-2-oko-wielkiego-brata-moze-chciec-twoich-pieniedzy.html

Badum tss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony - totalna inwigilacja. Rozpoznawanie twarzy, wstęp do licencji na liczbę użytkowników, rejestrowanie zachowań...
Z drugiej strony - ciekawy patent na np. pomoc graczowi w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miłe złego początki" - chciałoby się powiedzieć. Jeśli trend się utrzyma, co będzie za 10-20 lat? Sytuacja jak z powieści Dicka: mówiące drzwi, inteligentne telewizory, lodówki, kontrolujące nasze kalorie... Jeśli nie wniesiesz dodatkowej abonamentowej opłaty MS, nie zagrasz w ulubioną grę, dopóki nie przejdziesz szeregu interaktywnych reklam "emitowanych" przez konsolę, wykonując przy tym taniec św. Wita pod batutą Kinecta. Koszmar jakiś. Cieszmy się z naszych niemych pc-tów i nie zaglądajmy lepiej w przyszłość. Rzeczywistość może okazać się mało zabawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle będzie można coś uruchomić i pograć bez podłączonego Kinecta, czy będzie
"yyyy, Podłącz Kinect żeby kontynuować"?

To byłoby straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienne wkłady z neurotoksyną, oferowaną jako "gaz rozweselający" - już w następnej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect jest WYMAGANY by moc uruchomic konsole X1.

I tak mi sie jeszcze przypomnialo - pamietam jak sie ludziki smialy jak pokazano prototyp Dualshocka4 i ktos przerobil to na to: http://www.destructoid.com//ul/245018-9t7BIBi.gif A teraz? Bez Kinecta nie pograsz, Kinect bedzie Cie caly czas obserwowal i podsluchiwal, aktywacja uzywanej gry w cenie oryginalu, w cholere rzeczy, ktorych w Polsce nie zobaczysz (TV?). No, ale bedzie realistyczniejszy pies... w CoDzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha. Wyobraźcie sobie taką sytuację : Siedzisz w pokoju, przed tobą X1 z kinectem. Nagle mówisz : " Dobra, teraz obadamy Ps4", a Kinect na to : Ja ci k*rwa dam Ps4 !" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kinect rzeczywiście jest WYMAGANY by móc uruchomic X1, to to jest dla mnie MEGA minus.
To naprawdę może mnie skutecznie zniechęcić do zakupu.
Nie jestem typem "socjalnym" FB i tym podobne ...
Nie chcę być cały czas obserwowany.

Pa pa X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować