Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ok, zaczynam bać się Xboksa One - Kinect może przemówić ludzkim głosem

53 postów w tym temacie

Jeżeli rzeczywiście Kinect jest WYMAGANY by móc uruchomić X1, to jest dla mnie MEGA minus.
To może mnie skutecznie zniechęcić do zakupu.
Nie jestem typem "socjalnym" FB i tym podobne...( piiiip )
Nie lubię być stale obserwowany i podsłuchiwany ( oraz całe moje otoczenie ).
Papa X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe ile nowych gier będzie miało teraz mało praktyczne komendy głosowe, byle tylko
> móc zareklamować je, że są "better on Xbox One". Mam na myśli oczywiście taki poziom
> ich przydatności, jak w grach typu Mass Effect 3.

wiesz teraz kinecta bedzie mial kazdy kto bedzie mial xboxa co oznacza ze takie komendy moga sie z czasem pojawic w kazdej grze i naprawdę dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe ile nowych gier będzie miało teraz mało praktyczne komendy głosowe, byle tylko
> móc zareklamować je, że są "better on Xbox One". Mam na myśli oczywiście taki poziom
> ich przydatności, jak w grach typu Mass Effect 3.

wiesz teraz kinecta bedzie mial kazdy kto bedzie mial xboxa co oznacza ze takie komendy moga sie z czasem pojawic w kazdej grze i naprawdę dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie bylo takiego szalu plotek po ogloszeniu PS4? (Albo zle pamietam?) Ktos wymysla te ploty? Juz sie nudze nimi, bo "produkt" pojawi sie dopiero za 6-12 miesiecy? I wtedy dopiero bedzie cos wiadomo.

Taka identyfikacja "osob" polaczona z "kontrola rodzicielska" moze ukrocic np. granie w "niedozwolone gry", czy w inny sposob wspomoc kontrole.np. wykryto gracza maloletniego komentarz -wylacz gre, wywal osobe itd.:P
i bedzie You''re too young to join dark side:P juz widze jak ludzie beda chcieli nagrywac wlasne komentarze jak do automatycznej sekretarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 13:12, Sarinew napisał:

Ciekawe czemu nie bylo takiego szalu plotek po ogloszeniu PS4?

Bo nie było o czym plotkować? Sony od razu wyłożyło najważniejsze karty na stół. Powiedzieli otwarcie, jak będzie wyglądała sprawa z always online (nie ma) i używkami (od strony konsoli blokady nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 13:18, Dared00 napisał:

Powiedzieli otwarcie, jak będzie wyglądała sprawa z always online
(nie ma) i używkami (od strony konsoli blokady nie ma).


Jeśli chodzi o używki, to otwarcie tego nie powiedzieli. Dziennikarz Eurogamera zaczepił prezesa Sony Worldwide Studios i ten przyparty do muru, powiedział, że w używki będzie można bez problemu grać:
http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-21-sony-tells-eurogamer-playstation-4-will-not-block-used-games
Tym niemniej żadna oficjalna i wcześniej przemyślana deklaracja przy ogłoszeniu nie padła. Po fuck-upie MS można domniemywać, że Sony, nawet jeśli coś pierwotnie kombinowało, raczej tego nie wprowadzi. To byłoby samobójstwo i głupota czystej wody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2013 o 18:16, Vojtas napisał:

Po fuck-upie MS można domniemywać, że Sony, nawet jeśli coś pierwotnie kombinowało, raczej
tego nie wprowadzi. To byłoby samobójstwo i głupota czystej wody. :)


Sony już jednak pokazało, że nie uczy się na błędach (przynajmniej jeśli chodzi o konsole przenośne, sytuację konsoli stacjonarnej też naprawili dopiero po ładnych paru latach), więc niczego bym nie zakładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie update w źródlowym artykule, Microsoft stwierdzi, ze pojawiaja sie rozne plotki od prezentacji Xbox1, a szczegoly powiedza pozniej, a teraz nie komentuja sprawy.

Dlatego sie dziwie takim emocjom nt. plotek, bo czesc rzeczy moze byc nieprawda albo byc programowo wylaczone, a przy jakims updacie przywrocone. Przez to tez jestem na nie przeciwko takiemu ocenianiu produktu [jak maszyny do grania], wszystko wyjdzie na jaw pozniej(na e3 i jak maszyny beda na rynku].

Nie sledzilem tego, ale jakos nie kojarze "hejtu"/plotek na przycisk share w ps4 czy jesli dobrze pamietam pokazane [kilka]"gameplay" nie byly z "konsol lub maszynom im odpowiadajacym" tylko bardziej filmiki/rendery?(to tak jakby dac * i napisac pokazana animacja nie odwierdziedla rzeczywistostosci)

http://www.youtube.com/watch?v=jIyu4Aozwbw ponoc PlayStation 2 [PS2] Original Tech Demo Presentation!
(1999?) Niby tyle lat minelo, a chodzi o to samo, nawet "model starszego pana" tez podobny(ideowo chociazby) do tego z prezentacji PS4.

No i pierwsze gry jakie sie pojawia na nowych konsolach, beda tworzone na wspolczesnych( do kilku lat wstecz) PC, i jeszcze moze beda "ograniczone?" bo moga sie pojawic takze na starszych konsolach o innej konstrukcji?
(moze ludzie "jecza" bo chcieli REwolucji, a maja tylko ewolucje ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z jednej strony - totalna inwigilacja. Rozpoznawanie twarzy, wstęp do licencji na liczbę
> użytkowników, rejestrowanie zachowań...
> Z drugiej strony - ciekawy patent na np. pomoc graczowi w grze.
Nie mogę przejść tej gry, zaraz szlag mnie trafi! Zaraz... Czy zgadzam się na inwigilację wszystkich sfer życia twojego i twoich potomków? Tak, jasne, tylko mi pomóż! Nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 12:46, SerwusX napisał:

Nie mogę przejść tej gry, zaraz szlag mnie trafi! Zaraz... Czy zgadzam się na inwigilację
wszystkich sfer życia twojego i twoich potomków?

Czyli uważasz, że nowy Kinect inwigiluje wszystkie sfery życia twojego i twoich potomków? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W filmie Judge Dredd (ten z Sylwkiem S) mieli fajnego
"x-boxa". Jak system nie rozpoznał głosu to użytkownik miał jeszcze kilka sekund życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować