Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Projekt "Bootcamp" w drodze - seria Halo ponownie zmierza na PC-ty?

7 postów w tym temacie

Microsoft chce zarobic......na Halo3 ....ktore powstalo na PCtach. Gdyby nie bylo platnej uslugi xbox live to mielibysmy dzisiaj i 4rke na PCtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chce zarobic......na Halo3 ....ktore powstalo na PCtach. Gdyby nie bylo platnej uslugi xbox live to mielibysmy dzisiaj i 4rke na PCtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się nie obraził :)
Po świetnym Halo 1 i takiej sobie 2jce, chętnie zagram w 3jke, ODST i tamto trzecie ;P
W 4rke też bym zagrał!
Można się śmiać z Halo ale to jedna z niewielu gier która ma gracza za gracza a nie za idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twórcy, zawsze i wszędzie, są podekscytowani - bez wyjątków. Nie chcę wiedzieć, jaka jest średnia zawałów serca u developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 16:59, Daelor napisał:

Wszyscy twórcy, zawsze i wszędzie, są podekscytowani - bez wyjątków. Nie chcę wiedzieć,
jaka jest średnia zawałów serca u developerów.

Dokładnie, dlatego cytowanie takich wypowiedzi nie ma większego sensu. Najczęściej powtarzane sformułowania przez twórców zapowiadających gry/wypowiadających się w różnych making of .itd to właśnie "we''re excited to be working on.../to bring you this..." itp. Aż cud, że jeszcze twórcy gier nie są gatunkiem wymarłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exclusive... Przez takie coś można wydać parę plnów na konsolę tylko przez fakt zagrania w Halo... No, ale przynajmniej X360 będzie taniusi, więc może warto o tym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować