Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doczekamy się powrotu Legacy of Kain?

26 postów w tym temacie

> Jak zrobią tę grę w stylu nowego Tomb Raidera, to mają moje pieniądze w dniu premiery.
> ^^
lepiej zeby trzymali sie korzeni (zagadki , wiecej zagadek ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 15:39, Kadaj napisał:

Jak zrobią tę grę w stylu nowego Tomb Raidera, to mają moje pieniądze w dniu premiery.
^^


Jeśli znowu będą chcieli "wszystkim dobrze zrobić" to gówno z tego wyjdzie. Lepiej żeby to było to samo co ostatnio ale z lepszą grafiką i świetnym Simonem Templemanem w roli Kaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim obsada powinna być ta sama. VA w LoKu to coś genialnego. A po poziomie ostatniego Tomb Raidera o jakość bym się nie martwił.

"At last... I must say i am dissapointed with your progress... I imagined you being here sooner." Oby się potwierdziły te poszlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 15:39, Kadaj napisał:

Jak zrobią tę grę w stylu nowego Tomb Raidera, to mają moje pieniądze w dniu premiery.
^^

Uncharted tym razem w skórze Lok? Wypluj te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...trudno uwierzyc ze minelo juz 9 lat......MASAKRA T_T zwlaszcza jak gra kojarzy sie ze wspomnieniami z poczatku studiow LOL

LET IT HAPPEN CRYSTAL DYNAMICS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zrobią tę grę w stylu nowego Tomb Raidera, to mają moje pieniądze w dniu premiery.
> ^^

Ja od razu pre-order, poważnie. Legacy of Kain to jedna z najciekawszych serii imo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie narażę się wielu osobą ale tylko pierwszy Soul Reaver był grą wybitną i genialną. Chciałbym żeby robiąc kolejną część wzorowali się właśnie na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 17:31, MisioKGB napisał:

> Jak zrobią tę grę w stylu nowego Tomb Raidera, to mają moje pieniądze w dniu premiery.

> ^^

Ja od razu pre-order, poważnie. Legacy of Kain to jedna z najciekawszych serii imo :)


Ale nie w formie słabej podróbki Indiany Jonesa z 2003 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią remake LOK: Blood Omen z zachowanymi elementami RPG i otwartym światem. Chociaż BO sandboxowy nie był to jednak dawał wystarczającą frajdę z eksploracji i backtrackingu
Gry pod nazwa "Legacy of Kain" to fajne produkcje ale zrezygnowano całkowicie elementów RPG a druga część była niesamowicie nudna jeśli chodzi o eksploracje (nici z ciekawych umiejętności na rzecz.... kolorowych mieczy, fun)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > ^^
> lepiej zeby trzymali sie korzeni (zagadki , wiecej zagadek ! )

jeszcze lepiej gdyby trzymali się świetnych monologów głównego bohatera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, kolejna legendarna gre chca zbeszczescic? Kolejny dretwy shooter w drodze? Czy tym razem moba? Juz niedlugo im sie dobre tytuly skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować