Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

WOW TO JEST TO !! JA NIEMOGE ALE DOBRY POMYSŁ MA BLIZZ ZARAZ LECE NA SKRZYNKE MAILOWĄ :D POZDRO SORRY ZA CAPS LOCKA ALE MUSIAŁEM TO WYKRZYCZEĆ!!/ FOR THE HORDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A tak poważnie - 10 dni za darmo w najpopularniejszym świecie MMORPG w końcu po ulicy nie chodzi."

Tak niechodzi ale i 100-wa abonamentu na miesiąc też niechodzi piechtą... Niestać mnie na ten luksus, a z checią bym se zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:55, gigio napisał:

Tak niechodzi ale i
100-wa abonamentu na miesiąc też niechodzi piechtą... Niestać mnie na ten luksus, a z checią bym se zagrał.


Abonament miesięczny - przy płatności kartą - to 12,99 euro, czyli ok. 54 zł. Sprzedawane w sklepie gram.pl karty prepaid służą do opłacania dwóch miesięcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam przypał bo chciałbym płacic kartą ale nie wiem jaką moge, obecnie mam Visa Electron w PKO BP i kurde nie ma siły pisze ze Mój bank tego nie obsługuje czy coś...kurde a na Setup Substriction jest Visa Electron...może ktoś wie o co chodzi ?? i czmeu nie moge opłacać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:57, Domek napisał:

>

Abonament miesięczny - przy płatności kartą - to 12,99 euro, czyli ok. 54 zł. Sprzedawane w sklepie gram.pl
karty prepaid służą do opładania dwóch miesięcy gry.


No to zmienia postać żeczy, ale ta gra wciągneła by mnie max na 2 może 4 miesiące. Nie jestem zwolennikiem gier sieciowych. Ale teraz, moge zastanowiś się nad jej kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:05, HONUS napisał:

Kurde a ja mam przypał bo chciałbym płacic kartą ale nie wiem jaką moge, obecnie mam Visa Electron w PKO BP i kurde nie
ma siły pisze ze Mój bank tego nie obsługuje czy coś...kurde a na Setup Substriction jest Visa Electron...może ktoś wie
o co chodzi ?? i czmeu nie moge opłacać ??


Żeby opłacać abonament tą metodą musisz mieć tak zwaną ''''wypukłą'''' kartę. Visa Electron taką nie jest, ale zwykła VISA już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:12, HONUS napisał:

Ok to dlaczego wsród kart do wyboru jest tam Visa Electron??


A nie mam kurna pojęcia ;) Wiem napewno że Visa electron nie jest kartą płatniczą online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lub mieć kogoś kto ją ma.. włąsciciel karty nie musi pokrywać się z właścicielem konta..

ech, szkoda ze mam froze.. pewnie nic nie dostane...
(a tak na margionesie.. czemu Blizz nie dał pasów już na premierze??.. teraz wszyscy diostaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:13, Tomi_323 napisał:

> Ok to dlaczego wsród kart do wyboru jest tam Visa Electron??

A nie mam kurna pojęcia ;) Wiem napewno że Visa electron
nie jest kartą płatniczą online.
OK juz kapuje, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:17, HONUS napisał:

> OK juz kapuje, :D


Ale chyba kazdy Bank oferuje karty płatnicze online. Poprostu skontaktuj się ze swoim bankiem i poproś o wyrobienie takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:13, Tomi_323 napisał:

A nie mam kurna pojęcia ;) Wiem napewno że Visa electron
nie jest kartą płatniczą online.



Chodzi o to, że o tym czy swoją Visą Electron możesz dokonywać takich płatności decyduje Twój bank. Czyli - niektórymi Electronami można, niektórymi nie - zależnie od banku. Trzeba się po prostu dowiadywać indywidualnie we własnym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:19, Tomi_323 napisał:

Ale chyba kazdy Bank oferuje karty płatnicze online. Poprostu skontaktuj się ze swoim bankiem
i poproś o wyrobienie takiej.


A moze wiesz czy jak mam juz karte Visa Electron pod swoje Nazwisko to czy moge wyrobic sobie inną karte np Visa czy Mastercard ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:20, Domek napisał:

Chodzi o to, że o
tym czy swoją Visą Electron możesz dokonywać takich płatności decyduje Twój bank. Czyli - niektórymi Electronami można,
niektórymi nie - zależnie od banku. Trzeba się po prostu dowiadywać indywidualnie we własnym banku.


A o co konkretnie powinienem sie zapytać w Banku o forme PRE-PAIDING czy cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować