Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

Cze.
Tak jak mój poprednik własnie zakupiłem gre i czekam na nia. Nie moge sie juz doczekać wiec jesli ktoś chce 30 darmowych dni to podaje swojego meila: piopl86@interia.pl
Byłbym wdzieczny za szybki kontakt bo juz z siebie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam ogłoszenie o Guest Passa.
Jeśli tylko ktoś chce darmowe 30 dni to niech sie odezwie. piopl86@interia.pl
I mam pytanie gdyby już dziś mi go ktos wysłał to jak długo musiałbym czekać zeby zagrac?? (Jakaś aktywacja czy cos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:53, KOST napisał:

I mam
pytanie gdyby już dziś mi go ktos wysłał to jak długo musiałbym czekać zeby zagrac?? (Jakaś aktywacja czy cos)


Gdyby ktoś wysłał Ci guest passa, to grać mógłbyś od razu po stworzeniu konta próbnego (tzw. trial), wpisując klucz który dostaniesz w zapraszającym e-mailu. Robi się to na oficjalnej stronie WoWa. Zaznaczam, że Blizzard wymaga wpisania numeru karty kredytowej (o pre-paid nie wspomina), w celu weryfikacji - karta nie zostanie w żaden sposób obciążona. Oczywiście musisz też posiadać płyty, aby móc zainstalować grę. Blizzard radzi pożyczyć je od przyjaciela, ale wiadomo, że jeśli dostaniesz zaproszenie od kogoś z forum, to takiej okazji raczej nie będzie. Więc pewnie zmuszony będziesz poczekać aż przyjdzie Twój własny egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Kumpel zaprosił mnie do gry, zrobiłem sobie konto, zainstalowałem grę. Po uruchomieniu logowałem się kilka razy bo gra się patchowała i wszystko szło cacy. Niestety po ściągnięciu ostatniego patcha (takiego małego po takim wieeelkim 1.8) gra stwierdziła że moje konto nie istnieje. Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz coś nie tak z kontem, spórbuj się zalogować na account managment, być może jeszcze konto nie jest aktywne (od założenia konta może minąć trochę czasu zanim gra skontaktuje się z serwerem logowania). Możliwe jest też że masz amreykańską wersję gry a konto założyłes na europejskiej stronie (lub odwrotnie). Tym że przy ściąganiu patcha nie było błędu nie sugeruj się. Gra zawsze najpierw sprawdza czy masz zainstalową odpowiednią wersje (jeśli nie to instaluje patcha), a dopiero jeśli stwierdzi że wersja jest zgodna to sprawdza czy nazwa konta i hasło są poprawne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi dał ten Guess Pass i CD do instalki gry. Teraz pytanie, zakłądam konto, gram 10 dni i po upływie triala co mam robić: czy musze pieć boxową wersję czy wystarczy jak tylko wykupię sam cd przy upgradzie konta ??

Albo napiszcie jak to wyglądało u was po tych 10 dniach bo nie wiem czy kupic grę (w zasadzie cd mi nie potrzebne), czy mogę tylko updatować konto. Chyba że nie będzie różnicy w cenie to wóczas już lepsze cd z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już gram :D Wcale tych płytek nie trzeba pożyczać! Można za darmochę ściągnąć Full Clienta z fileplanet.com ! Właśnie stamtąd ściągnąłęm, a następnie kolega WoWmen podał mi ten klucz na 10 dni i właśnie pykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czekam właśnie na zamówioną grę od CDP (gram.pl).
Jeżeli ktoś ma ochotę dać mi swojego GuestCDkey i tym samym otrzymać 30 dni gratis, proszę o kontakt: tronix@aster.pl
Jak tylko skończą mi się te gratisowe dni, zamierzam opłacić grę za 6 m-cy z góry (taniej, bo tylko 10,99 Euro).

Pozdrawiam
tx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania za darmo ważny GuestPass 10 dniowy otrzymany z http://www.fileplanet.com

Kto pierwszy ten lepszy -> tronix@aster.pl
Aby korzystać z niego należy:
- stworzyć konto na http://signup.worldofwarcraft.com
- w celu stworzenia konta posiadać ważną kartę kredytową
- grać logując się do serwera us.logon.worldofwarcraft.com
- inne

btw: 30 free Day''s za 10 nadal aktualne, mojego konta jeszcze nie tworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 13:31, tronix napisał:

Mam do oddania za darmo ważny GuestPass 10 dniowy otrzymany z http://www.fileplanet.com

Kto pierwszy ten lepszy -> tronix@aster.pl
Aby
korzystać z niego należy:
- stworzyć konto na http://signup.worldofwarcraft.com
- w celu stworzenia konta posiadać ważną
kartę kredytową
- grać logując się do serwera us.logon.worldofwarcraft.com
- inne

btw: 30 free Day''s za 10 nadal aktualne,
mojego konta jeszcze nie tworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować