Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

Zaprosze chętnie osobe która ma zamiar kupić grę ;)

Oczywiście zaznaczam (bo nikt tego tu nie napisał) że osoba zaproszona nie otrzymuje płyt z grą ani też żadnego namiaru na ściągnięcie plików klienta. Tak więc zapraszanie osób z drugiego krańca polski nie mających gry (ani osób z grą w okolicy) nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:23, HONUS napisał:

o co konkretnie powinienem sie zapytać w Banku o forme PRE-PAIDING czy cos ??


O to czy Twoja karta Electron umożliwia płatności przez Internet. A jeżeli nie, to czy bank oferuje jakieś inne karty umożliwiające coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:29, Domek napisał:

O to czy Twoja karta Electron umożliwia
płatności przez Internet. A jeżeli nie, to czy bank oferuje jakieś inne karty umożliwiające coś takiego.

Ok dzięki ci wielkie zaraz zadzwonie i pogadam z jakaś miłą konsultantką PKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:39, Konrad512 napisał:

Niby fajnie tylko troche niedocenili namawianych, bo dostają tylko 10 dni a zapraszający miesiąc...


10 dni wystarczy, aby stać się uzależnionym :) Sprytne no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> ogoorekm

Tak, oczywiście można koleżankę. Można również tatę, mamę, ciocię, wujka, chrzestnego, chrzestną, kuzyna, kuzynkę, babcię, dziadka, teściową, żonę, proboszcza z pobliskiej parafii albo pana Zdzicha z mięsnego. Niestety wszystkie te osoby nie mogły zostać wymienione w tytule wiadomości, stąd decyzja o pozostawieniu tylko jednej.

Czy właściwej? Niech oceni mnie historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> NattaN

Nie, maile trafiły również do graczy WoW z Europy (mamy potwierdzone przypadki). Być może nie do wszystkich (jeszcze? :)). Pozostaje regularnie sprawdzać skrzynkę pocztową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos chyba na forum mowil ze ta promocja ma trwac od 1stycznia (czy cos takiego)
czy to prawda?
w newsie niczego takiego nie wychwycilem
mam wlasnie kumpla ktory za jakies 2-3tygodnie by kupowal gre i zaplacilby napewno wiec te 30dni mam zapewnione na 99%(zawsze moze co wypasc)
no ale czy ta promocja juz weszla w zycie, czy jesli by dostal za te 2-3tygodnie to zaproszenie czy by naliczylo te 30dni jak zaplaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 20:52, cLoNe_xx napisał:

Tylko taki problem jest ja nic nie dostałem na maila :D A chętnie bym komus dał te 10 dni :D


No właśnie... Niestety pan Ździchu będzie musiał dłużej poczekać. Mam nadzieję, że w tym czasie nie zdąży sobie kupić WoW''a :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować