Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

Ja bym chętnie coś takiego zrobił tylko nie mam znajomych , którzy
a) jeszcze nie grają
b) będą chcieli grać poźniej
c ) do których mógłbym wysłać płytki bez obawy ,że je zniszczą - btw - moge je jakoś objąć ożywotnią gwarancjąCDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 12:20, Air napisał:

Jedno pytanie czy become
a paying subscriber oznacza osobę, która zagra tylko 1 miesiąc płatny??


When your friend upgrades his trial account to a full account and then pays for his first month of World of Warcraft, your account will be automatically credited with a FREE 30-day World of Warcraft subscription.

Radze czytać stopki wiadomości.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 10:35, Wojciech Okupny napisał:

Witam
Prawdopodobnie ci gracze którzy przy rejestracji WoW podawali kontakt e-mail z domeną polską np. xxx@wp.pl nie otrzymaja
zaproszenia. Jeszcze nigdy nie otrzymałem od Blizz wiadomości na skrzynkę z polską domeną za to na domenę np. xxx@yahoo.com
wiadomości przychodzą regularnie.
Pozdrawiam.


Podczas rejestracji podałem emaila w domenie wp.pl:
- otrzymuję regularnie wiadomości od Blizza
- otrzymałem zaproszenie w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagladac do spamu ;) Mi o2.pl sporo takich maili wlasnie tam umieszcza i recznie musze zmieniac by adres dodac do listy adresow akceptowanych (biala lista) ;) Wiec taka sytuacja tez jest mozliwa, ze nawet wiekszosc z was nie wie o tych mailach umieszczonych w SPAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Ty podobnie jak ja zamówiłeś grę przed premierą - nie dostaliśmy więc guest-passa - więc ta promocja jest nie dla nas ....
Za to że tak szybko kupiliśmy grę i że gramy w nią od samego początku jesteśmy tylko karani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja jeszcze zaproszenia nie otrzymalem
mam konto na o2.pl, patrzylem tez w spamie i nic
a jak do tej pory to przychodzily do mnie te newslettery (czy jak im tam) co byly co jakis czas :|
ehh, a juz sie ugadalem z kumplem ze bedziemy to zalatwiac a tu pewnie nici bo zaproszenia nie dostane, no nic, poczekam jeszcze kilka dni, w sumie on i tak jeszcze nie predko gre zakupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:42, virus111 napisał:

wiecie co dostalem to zaproszenie ale w postaci dzikich znaczków (kodu HTML). Powie mi ktoś co mam teraz zrobic??

Pozdrawiam

Jeżeli nie możesz odczytać wiadomości, to u góry jest link do stronki blizzarda.

"If you''re having trouble seeing this email, click here" , klikasz i gotowe


Czy z chwilą upgrade''u konta z trialowego na normalne, trzeba kupować pudełkową wersję gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sprawdzalem i nie da sie przedluzyc triala nastepnym guest pass''em ;-) Wiec jedyny sposob to kupno pelnej wersj z kluczem.
Tak na marginesie, to moj WoW powinien juz chyba u mnie byc :( ... zamawialem pre-order, ktore byly wysylane wczoraj, a poprosilem o kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować