Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 16:53, Air napisał:

Czy z chwilą upgrade''u konta z trialowego na normalne, trzeba
kupować pudełkową wersję gry??


No raczej... Inaczej więcej by sobie przynieśli straty niż zarobku, oszukując przy tym pozostałych graczy, którzy musieli kupować pudełkową wersję :) Po za tym trzeba mieć ''authentification key'', który jest tylko w wersji pudełkowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
jestem zainteresowany taką promocją jak ktoś chce zarobic 30 dni free zapraszam na meila plubinski74@op.pl lub na gg4061816
własnie miałem kupic wowa na gram .pl i stac mnie na abonament
pozdrawiam
Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 20:11, Chronom napisał:

możesz podać numer kardy pre-paid. Ale wtedy musisz zapłacić od razu za dwa miesiące.

Nie rozumiesz ze dostalem 10 dni a niemam karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:33, Daros napisał:

Mam pytanko ... czy jezeli po okresie Trial wpisze juz oryginalny klucz, otrzymam dodatkowy darmowy miesiac ??


Jeżeli wpiszesz klucz z pudełkowej wersji gry, to oczywiście. Darmowy miesiąc masz wliczony w jej cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rowniez podziele sie guest passem :)
rzecz jasna preferowana osoba zamierzajaca potem grac, kontakt pod nr gg 1354394 (po 19tej) lub mail jcdxpl@gmail.com) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar w przeciagu miesiaca kupic WoW''a. Chetnie przyjmne najpierw guest pass''a :) .
Kontakt: gg - 1639230 mail - kop17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Właśnie kupiłem WoWa na gram.pl czekam na dostawe , jezeli ktoś chce zarobić 30 dni zapraszam na meila plubinski74@op.pl mile widziana bedzie zapłata za te 30 dni w grze kilka złotych monet na poczatek napweno mi sie przydadzą , gre mam dostać w nastepnym tygodniu ok 10-tego listopada mam nadzieje :)
pozdrawiam
Paweł Lubiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy sklep gram.pl dostaje codziennie lub co tydzien nowe pudełka z WoWem?? Bo nie wiem czy mi sie uda ale moze dostane go os starych na gwiazdke i jest to 60zl znizki chcialem zeby po prostu nie zabraklo egzemplarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować