Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Call of Juarez: Gunslinger na PC gotowe do pobrania

36 postów w tym temacie

> Bardzo przyjemna strzelanina, Dziki Zachód to miła odskocznia po tych wszystkich współczesny
> wojnach. Szkoda tylko, że Techland zrezygnował z kilku fajnych pomysłów z poprzednich
> części (obsługa rewolwerów dwoma przyciskami myszy, krycie się za osłonami).

Może klejenia się do ścian nie ma, ale można przecież "manualnie" się chronić za osłonami.
A obsługa 2 pistoletów osobno guzikami myszki jest, tylko trzeba w opcjach ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo dobrze, lubię CoJ, chciałem nawet kupić, jednak... odrzuca mnie krótki czas gry do przejścia, czyli około 7h. Ma to chociaż multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja już przeszedłem i muszę powiedzieć że żaden CoJ tak szybki mi nie minął. Przyjemna
>
> > gra, ale ma się niedosyt jak dla mnie.
> Bo to arkadówka za 15 dolców, więc nic dziwnego, że krótka.
15? Kiedyś za kapkę mniej można była dostać każdą grę nówkę. A kolekcjonerki kosztowały koło 150-ciu. Piękne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły.
Demko zacne, pobawiłem się trochę przed pisaniem pracy, rozluźnia. Pójdzie do koszyka, ale to na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 08:59, NemoTheEight napisał:

15? Kiedyś za kapkę mniej można była dostać każdą grę nówkę. A kolekcjonerki kosztowały
koło 150-ciu. Piękne czasy.

No aż tak dobrze aby wszystko nowe było poniżej 15 dolców to nie pamiętam. Troszeczkę idealizujesz dawne czasy :) Ale teraz z tego co widzę ceny gier na pc, znowu się normują. I o ile nie jest to produkt od EA to ponownie premiery najczęściej kosztują ok.100zł (pomijam potem wciskanie za 2x tyle dziadowskich DLC). Jedynie fakt kolekcjonerki kiedyś były drogie ale warto było je brać. Teraz jak widzę że za te 150zł dostanę steel box i 3 super specjalne dlc to nie pozostaje nic tylko to wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na allegro już pełne sprzedają od paru dni a panowie demo wydają :P:D

hehe demo... ja już widziałem pełną wersje gry do ściągnięcia od 23 maja.... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 00:39, Humbakos napisał:

Może klejenia się do ścian nie ma, ale można przecież "manualnie" się chronić za osłonami.

To wiem, ale system z Więzów Krwi działał zadziwiająco sprawnie.

Dnia 28.05.2013 o 00:39, Humbakos napisał:

A obsługa 2 pistoletów osobno guzikami myszki jest, tylko trzeba w opcjach ustawić

Tego nie wiedziałem, dzięki.

Co jeszcze mi się nie podoba, to mała mobilność bohatera. Próbowałem wskoczyć na niski daszek jakiejś budy, żeby ostrzelać wrogów od góry- nie dało rady. Przeskoczyć płotu też nie mogłem, ani wskoczyć na wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 08:59, NemoTheEight napisał:

> Bo to arkadówka za 15 dolców, więc nic dziwnego, że krótka.
15? Kiedyś za kapkę mniej można była dostać każdą grę nówkę.

Chyba żartujesz. Gdzie? Bo na straganie od Zenka się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo mogę stwierdzić, że gra ma świetny klimat. Gra jest tania i nawet jeśli jest krótka, to nie oznaczało od razu, że ustawią taką niską cenę. Plus dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nabył edycję pudełkową i może powiedzieć czy samo opakowanie jest w stylu Więzów Krwi czy może po prostu przezroczyste pudełko z okładką?
Strzelam to drugie ale z ciekawości zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 4gb ram, Vistę 32bit (obsługuje 3.2gb ram), GTX 260 i 1600x1200 rozdzielczość monitora - na jakich detalach pogram i czy w ogóle ta gra ruszy?
Demo bym ściągnął, pewnie tam można detale ustawiać, jednak mam obecnie kłopoty z internetem i działam przez telefon komórkowy, dlatego się pytam. Dzięki wielkie z góry za odpowiedzi. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 14:54, kaczek93 napisał:

Czy ktoś nabył edycję pudełkową i może powiedzieć czy samo opakowanie jest w stylu Więzów
Krwi czy może po prostu przezroczyste pudełko z okładką?
Strzelam to drugie ale z ciekawości zapytam :)


Pudełkowa edycja to zwykły DVD box który zawiera jedną płytę z grą, kartkę z kluczem steam i ulotkę z kodem na dodatki do Ghost Recon Online. Po zainstalowaniu gry steam pobiera jeszcze 200 MB aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować