Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wargaming zdradza plany na E3. Będzie niespodzianka dla konsolowców

10 postów w tym temacie

Boją się że War Thunder na ps4 zje im kawałek rynku - nawet w tej chwili niespecjalnie czekam na wow po tym jak pograłem w wt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 11:45, gmx napisał:

Boją się że War Thunder na ps4 zje im kawałek rynku - nawet w tej chwili niespecjalnie
czekam na wow po tym jak pograłem w wt

Wszystko co sądzę niestety o WoP przedstawił https://www.youtube.com/watch?v=k8yev6MQp8I Jingles. Mam do niego dostęp od wczesnej bety i zamiast się poprawiać jest coraz gorzej. Jeszcze przed tą całą zmianą sterowania jakoś dało się latać, teraz już całość jest kompletnie jest niegrywalna. Niestety ekipa od WT zrobiła dużo lepszą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2013 o 12:12, Tomoya-kun napisał:

Niestety ekipa od WT zrobiła dużo lepszą produkcję.



Niestety? Bardzo dobrze, że Gaijin zabrał się za grę tego typu, bo chłopaki mają w tym doświadczenie. Wyszło zupełnie przyzwoicie a gra się przednio, więc nie wiem dlaczego mamy narzekać.

Po WoW nie spodziewałem się niczego po tym jak pokazali mizerne i głupawe drzewko technologiczne. Zresztą sam WoT oparty jest na średnio satysfakcjonującej rozgrywce i nieustannym grindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nieustannym grindzie" a WT tego niema ? Zgodzę się ze WT to lepsza produkcja ale grinduje się tam tak samo jak w WoT. Podejście do klienta tez jest podobne różnica taka ze WoT to teraz duża dobrze prosperująca firma a Gaijin dopiero zaczyna z MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 13:53, fenr1r napisał:

Niestety? Bardzo dobrze, że Gaijin zabrał się za grę tego typu, bo chłopaki mają w tym
doświadczenie. Wyszło zupełnie przyzwoicie a gra się przednio, więc nie wiem dlaczego
mamy narzekać.

Cóż kontekst niestety jest raczej dla WG. Faktycznie w WT lata się dużo lepiej jak i jest spory wybór maszyn. Jednak widać że Gaijin nie mają doświadczenia z mmo, np. system fragów i asyst jest beznadziejny(męczysz kogoś kilka minut a tu nagle podlatuje ci jakiś łepek i na 2 strzały zgarnia całą chwałę) czy brak jakichkolwiek działań przeciw TK i ramerom. Ale też niestety też zaczynają prezentować podejście do graczy ala WG - odwalcie się my wiemy lepiej.

Dnia 28.05.2013 o 13:53, fenr1r napisał:

Po WoW nie spodziewałem się niczego po tym jak pokazali mizerne i głupawe drzewko technologiczne.
Zresztą sam WoT oparty jest na średnio satysfakcjonującej rozgrywce i nieustannym grindzie.

Obie produkcje są oparte na tym samym z czym że obecnie WT ma dużo lepszy model ekonomi bo jeśli gra się dobrze nawet na wyższych tierach to zawsze się zarobi nawet jeśli niewiele. Podczas gry w WoT już od 7 tieru coraz mocniej jest się na minusie bez prem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych technologii" gdzie tam rewolucja jest? Chcą zrobić grę na BigWorldzie, gdzie nie ma nawet możliwości żeby strzelać z 2 dział jednocześnie. Ten silnik to padaka, a tym bardziej nie nadaje się na inną grę niż mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować