Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

Moglbys cos o tej grze napisac, jakies linki dodac, a nie po prostu napisac, riwniedobrze moznabyloby zalozyc tematy Fifa 15, 16... 50. Ja jestem np. ciekaw czy bd polska liga, a wiem np. ze na PC nie bedzie nowego silnika. Malo ale lepsze to niz zalozyc temat i nic nienapisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 13:01, Paoro napisał:

Moglbys cos o tej grze napisac, jakies linki dodac, a nie po prostu napisac, riwniedobrze
moznabyloby zalozyc tematy Fifa 15, 16... 50. Ja jestem np. ciekaw czy bd polska liga,
a wiem np. ze na PC nie bedzie nowego silnika. Malo ale lepsze to niz zalozyc temat i
nic nienapisac..


Proszę: http://www.miastogier.pl/encyklopedia,pc,13430.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech polepszą detale widzów na trybunach, zrobią coś podobnego, jak w nba 2k13, czyli halftime report by sprint. Rzecz bardzo fajna, facet w skrócie podaje co się działo w pierwszej połowie, w tym mówi kto był wyróżniającym się zawodnikiem. Wydaje mi się, że w fifie coś podobnego też by się sprawdziło. Zatrudnić komentatorów, którzy będa komentować mecz, jakby było to prawdziwe spotkanie, a nie tylko puste, mechaniczne skrypty. W Nba 2k13 potrafią sobie czasami zażartować i ogólnie brzmi to realistycznej niż w fifie. To tak na początek co mi przychodzi na szybko do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem temat zostawię ale jeśli następnym razem założysz nowy temat o jakiejś grze to podaj w pierwszym poście możliwie jak najwięcej informacji o niej (lub opisane linki do takowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja demonstracyjna FIFA 14 już do ściągnięcia z Orgina! Póki co świetny transfer, zaraz jak się ludziska rzucą to już tak różowo nie będzie, także ściągać póki można! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 08:23, Paoro napisał:

Wersja demonstracyjna FIFA 14 już do ściągnięcia z Orgina! Póki co świetny transfer,
zaraz jak się ludziska rzucą to już tak różowo nie będzie, także ściągać póki można!
:D

A o xboxie zapomnieli -_- Nic na razie ściągnę na PC a potem jak już będzie na 360. Przy okazji porównam sobie demka i przypomne sobie jak się gra na piecyku w fife ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu, nawet może i na najwyższych.
Zalecane wymagania sprzętowe FIFA 14:
system operacyjny Windows Vista (Service Pack 1), 7 lub 8;
procesor Intel Core 2 Quad Q6600 (2,4 GHz) lub AMD Athlon II X4 600e (2,2 GHz);
2 GB pamięci RAM;
karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT lub ATI Radeon HD 4650 (DirectX 9.0c);
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym (+ dodatkowe miejsce na zapisane gry i ewentualną instalację DirectX 9.0c);
połączenie z siecią 512 kb/s dla rozgrywek sieciowych (2 – 22 graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy warto kupować FIFE 14 w wersji Ultimate Box? Przyznam że ostatnią edycję jaką miałem to 2009 (komputer za słaby, teraz kupiłem plejkę), więc nei wiem kompletnie o co chodzi i czy to komu potrzebne :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 17:50, Ambroo napisał:

Ja mam pytanie czy warto kupować FIFE 14 w wersji Ultimate Box? Przyznam że ostatnią
edycję jaką miałem to 2009 (komputer za słaby, teraz kupiłem plejkę), więc nei wiem kompletnie
o co chodzi i czy to komu potrzebne :P
Pozdrawiam


a grasz na necie? nie wiem czy w wersjach PC jest tryb ultimate team. bardzo fajny zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 00:06, MrGregorA napisał:

a grasz na necie? nie wiem czy w wersjach PC jest tryb ultimate team. bardzo fajny zresztą.


Jest tryb UT na PC. Sam gram także polecam ! Pre-order potwierdzony także tylko czekać do czwartku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 18:31, Kraju napisał:

Strona nie działa.

Mi normalnie działa. Ogólnie chodzi, że nie ma już czegoś takiego, obrzydliwego i parszywego swoją drogą, jak online pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, było o tym głośno kilka miesięcy temu. EA wycofało się z SP. Nie wiem jak to w Fifie wyglądało, ale chyba gier od EA Sports to również dotyczy. A strona jak mi nie działała, tak nie działa nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować