Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2013 o 15:06, Ecko09 napisał:

1. Jak optymalizacja? W ostatnich częściach byłą troche skopana
2. Dodali zdjęcie Mchitarjana? W demie nie było -,-''

optymalizacja była ok zrob porzadek na kompie lub wymien geforca 8800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 15:50, diabolo20 napisał:

> 1. Jak optymalizacja? W ostatnich częściach byłą troche skopana
> 2. Dodali zdjęcie Mchitarjana? W demie nie było -,-''
optymalizacja była ok zrob porzadek na kompie lub wymien geforca 8800


Gra zazwyczaj działa dobrze, ale czasem zacznie przymulać/przycinać. I nie wiee skąd ty wymyśliłeś tego GF 8800 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 16:41, Ecko09 napisał:

> > 1. Jak optymalizacja? W ostatnich częściach byłą troche skopana
> > 2. Dodali zdjęcie Mchitarjana? W demie nie było -,-''
> optymalizacja była ok zrob porzadek na kompie lub wymien geforca 8800

Gra zazwyczaj działa dobrze, ale czasem zacznie przymulać/przycinać. I nie wiee skąd
ty wymyśliłeś tego GF 8800 -_-

ok nie zauważyłem stoopki to masz burdello na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mam nadzieje, że nie trzeba odinstalowywać fify 13, żeby móc zainstalować Fife 14?
2. Jest już patch co usuwa cenzure na sponsorów m.in. na koszulkach Realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie trzeba odinstalowywać Fify 13, aby móc zainstalować Fifę 14.
2. Patch Kid Protection Mod nie został wydany, ale w łatwy sposób można osiągnąć jego efekt - zobacz tutaj: http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=290&t=20902
A tak w ogóle to Real nie ma już firmy bukmacherskiej na koszulkach, więc normalnie na strojach znajduje się logo sposnora, czyli Fly Emirates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w karierze ustawić kryteria szukania zawodników i selekcjonowania listy wg umiejętności? Tak jak w poprzednich częściach? Bo teraz jak biorę "Szukaj zawodników" to nie ma w ogóle opcji szukania na podstawie umiejętności i mi wyszukuje jakiś no-name''ów, nie pokazuje też ich umiejętności na liście, co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 20:29, Ecko09 napisał:

Da się jakoś w karierze ustawić kryteria szukania zawodników i selekcjonowania listy
wg umiejętności? Tak jak w poprzednich częściach? Bo teraz jak biorę "Szukaj zawodników"
to nie ma w ogóle opcji szukania na podstawie umiejętności i mi wyszukuje jakiś no-name''ów,
nie pokazuje też ich umiejętności na liście, co to ma być?


Nie można edytować...

http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Poradniki/1367/602569945.jpg

Jak na tym screenie, wcześniej tu pokazywało umiejętności piłkarzy, teraz nawet nie mogę wyszukać najlepszych piłkarzy w grze, tylko jakieś gówna no-name mi wyszukuje w kolejności alfabetycznej. Jak można tak spierdzielić robote do jasnej cholery??????I co mam zrobić jak nie wiem kogo kupić i chce sobie wyszukać najlepszych piłkarzy z caego świata, zęby sobie ich przejrzeć? Nie moge? Po jaką cholere usunęli wyszukiwanie na podstawie umiejętności do jasnej cholery? O i na tym screenie też widać, że jakiś randomowych graczy w kolejności alfabetycznej znalazło. WTF???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 21:15, Paoro napisał:

> WTF???????
Wyluzuj man :P

To jest wielki plus nowej odsłony gry ;)


Nie, nie jest. Nie da się nic zrobić, żeby wyszukiwało na podstawie statystyk? Obecnie nawet nie mogę sobie wyszukać graczy z całego świata, tylko z jednego kraju...beznadziejne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 21:17, Ecko09 napisał:

> > WTF???????
> Wyluzuj man :P
>
> To jest wielki plus nowej odsłony gry ;)

Nie, nie jest. Nie da się nic zrobić, żeby wyszukiwało na podstawie statystyk? Obecnie
nawet nie mogę sobie wyszukać graczy z całego świata, tylko z jednego kraju...beznadziejne
rozwiązanie.

Daj mi napisać :D

Od szukania najbardziej pasujących piłkarzy w karierze jest Globany coś tam.. w przegrodzie od Transferów w kafelku lewym u dołu.

Oczywiście możesz szukać wg imienia jak dawniej, ale nie będziesz mógł zobaczyć umijętności danego gracza (chyba ze swoim skautom będziesz kazał oblukać ich staty). Od tego wysyłasz skautów, podajesz preferencje, a ani przysylają ci raport co jakiś czas z graczami najbardziej pasującymi do tego co wybrałeś. Jakbyś przeczytał wszystko co ci wysłali na meila na początku kariery to byś tu takich pytan nie zadawał.

Koniec końców nie ma już czegoś takiego jak poziom ogólny. Dopiero jak kupisz gracza to zobaczysz ile faktycznie jest wart i jaki ma poziom. Wcześniej dostajesz tylko przybliżone pkt. umiejętności w danym przedziale, co jest bardziej realistyczne wg. EA Sports ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 21:23, Ecko09 napisał:

Pfff to ja dziękuje bardzo za takie gówno. wracam do Fify 13. Albo może w tym roku sobie
Pesa obczaje.

Wiesz mi to i tak lotto, dla mnie liczy sie ze jest polska Ekstraklapa, Lech Poznań. Skupiłem wszystkich najlepszych polskich młodych grajków, których znam z repry i cieszę się dream teamem, który pozwolił w końcu awansować polskiemu klubowi do LM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Te wytyczne jak się ustawia to dobrze rozumiem, że wszystkie naraz się liczą?
2. W ostatnim dniu okienka transferowego jak jest okienko z największymi i ostatnimi transferami to tylko 3 można wyświetlić?
3. Co oznaczają te takie strzałki przy wyborze składu przy nazwiskach piłkarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuje. 2 sezony i nadal się nie potrafię przekonać do tej gry, każdy transfer dzięki temu nowemu posranemu systemowi skautingowi to wtopa, mam nadzieje, ze za rok zmienią to gówno na normalne tak jak było w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie każe Ci z tego korzystać. Mecze oglądasz, piłką się interesujesz, to chyba orientujesz się jacy zawodnicy są warci transferu. Po prostu ich kup. Sam szukaj zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa 2014 na ps3 , prosze o pomoc . Jak gram mecz gałkami to czasami mój pikarz bez mojej wiedzy wykopuje piłke dlaczego tak sie robi ? Czy musze w ustwieniach pozmieniać coś żebym uniknoł taki przykrych niespodzianek podczs meczu ? Czy moz e z moim padem jest coś nietak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:02, Bergmanssen napisał:

Fifa 2014 na ps3 , prosze o pomoc . Jak gram mecz gałkami to czasami mój pikarz bez mojej
wiedzy wykopuje piłke dlaczego tak sie robi ? Czy musze w ustwieniach pozmieniać coś
żebym uniknoł taki przykrych niespodzianek podczs meczu ? Czy moz e z moim padem jest
coś nietak ?



Ogolnie jest to dosc skomplilkowany temat i ciezko stwierdzic dlaczego sie tak dzieje,prawdopodobnie jest to po trochu wina gry i pada,w przypadku ps3 zagrania nie tam gdzie chcemy zdarzaja sie czesciej w fifie niz np na padzie od X,a czasem poprostu gra glupieje i pilka chodzi sama z nie wiadomych przyczyn taki urok tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz Szaryczlowieku . Bo ostatnio odpukać ale zdarza mi sie to bardzo żadko . W sumie niedawno jak grałem to mi się robiło to często na początku , juz myslałem zeby kupić nowego pada . Ale z tego co napisałes nawet jak bym kupił nowego pada nic by to niedało . Przynajmniej wiem teraz na czym stoje . Pozdrawiam
Wesołych Świąt życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować